Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-09-19
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Szeptember 19., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-Matias - MVM Paks

 

    Sport M

20.15: Lósport, futam

 

    Sportklub

14.00: Tenisz, ATP-torna, Metz

 

    Eurosport

14.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Almati

19.00: Salakmotor, Európa-bajnokság, 4. forduló

22.00: Küzdősport, King of Kings

 

    Eurosport 2

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Hertha BSC

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió, negyeddöntők

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Evian

 

    Digisport 2

6.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió, negyeddöntők

18.15: Jégkorong, Mol Liga, Dab.Docler-ASC Corona Brasov

 

Szeptember 20., szombat:

    M1

14.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, időmérő edzés

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Budapest Honvéd

21.30: Ökölvívás, Magyar Ring Profi Ökölvívó Gála, Szentes

 

    Sport 1

14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza-Győri ETO

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Haladás-Videoton

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Lombard Pápa

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Real Madrid

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Granada

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Celta Vigo

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Málaga

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

14.00: Labdarúgás, francia másodosztály, Le Havre AC-ESTAC Troyes

16.00: Tenisz, ATP 250, Open de Moselle Metz

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cesena-Empoli

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, FC Lorient-Stade de Reims

 

    Eurosport

15.00: Síugrás, Nyári Nagydíj, Kazahsztán

18.00: Kajak-kenu, szlalom világbajnokság, döntők, 1. nap

20.45: Lovaglás, GCT, Bécs

 

    Eurosport 2

8.00: Ausztrál Futball, Ausztrál Futball Liga

11.15: Síugrás, nyári Grand Prix, Almati

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Dortmund

 

    Digisport 1

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, QPR-Stoke City

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Arsenal

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Liverpool

20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Juventus

 

    Digisport 2

15.10: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Saschenring, 1. futam

15.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, kvalifikációs torna, FTC-Sercodak Dalfsen

18.25: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, kvalifikációs torna, Leipzig-Minszk

 

Szeptember 21., vasárnap:

    M1

13.30: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, futam

 

    Duna

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Ferencvárosi TC

 

    Sport 1

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Ajax

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Córdoba-Sevilla

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Barcelona

 

    Sport 2

10.00: Kerékpár, női csapatidőfutam, országúti vb, Ponferrada

14.00: Kerékpár, férfi csapatidőfutam, országúti vb, Ponferrada

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Teva - Kecskemét

22.15: Amerikaifutball, NFL, Seattle Seahawks-Denver Broncos

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

1.50: Labdarúgás, MLS, NY Red Bulls-Seattle Sounders

4.40: Labdarúgás, MLS, LA Galaxy-FC Dallas

12.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Parma

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Lazio

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-EA Guingamp

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Hellas Verona

 

    Eurosport

0.00 és 3.00: Autóverseny, Endurance világbajnokság, Austin,

14.00: Síugrás, Nyári Nagydíj, Almati

15.45: Kajak-kenu, szlalom világbajnokság, USA, döntők, 2. nap

18.00: Kajak-kenu, szlalom világbajnokság, USA, döntők, 2. nap

 

    Eurosport 2

9.30: Síugrás, Nyári Grand Prix, Almati

13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Karlsruhe-FC Nürnberg

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bayer Leverkusen

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Mönchengladbach

19.30: Darts, Brit nyílt bajnokság

 

    Digisport 1

5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió, döntő

10.35: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Saschenring, 2. futam

14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Manchester United

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Chelsea

19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, kvalifikációs torna, döntő

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Internazionale

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Cagliari

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Napoli

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Olympique Lyon

 

Forrás: MTI