Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-03-07
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 7., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa-Mezőkövesd

 

    Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, San Antonio Spurs-Miami Heat

13.30: Lóverseny, futam

 

    Sport 2

19.00: Jégkorong, KHL, rájátszás

 

    Eurosport

10.00 és 18.30: Atlétika, fedettpályás vb, Sopot

15.30: Alpesi sí, világkupa, Svédország, női óriás-műlesiklás, 1. futam

16.30: Síugrás, világkupa, Trondheim

 

    Eurosport 2

14.15: Labdarúgás, női Algarve Kupa, Svédország-Egyesült Államok

17.00: Labdarúgás, női Algarve Kupa, Németország-Kína

19.15: Alpesi sí, világkupa, Svédország, női óriás-műlesiklás, 2. futam

 

    Digisport 1

17.45: Vízilabda, férfi ob I, Szolnok-Szeged

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nice

23.10: Tenisz, ATP Masters, Indian Wells

 

    Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, nyolcaddöntő, Kuban Krasznodar-Makkabi Electra

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, nyolcaddöntő, Galatasaray-Real Madrid

20.55:  Kosárlabda, férfi Euroliga, nyolcaddöntő, Panathinaikosz-Laboral Kutxa

22.55: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

Március 8., szombat:

    M1

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskemét-DVTK

21.30: Ökölvívás, Erdei Zsolt búcsúmérkőzése, Kecskemét

 

    RTL Klub

12.55: Kézilabda, férfi NB I, Tatabánya-Veszprém

 

    Sport 1

15.00: Lóverseny, futam

15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-FTC

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Kaposvár

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győr-Pécs

22.15: Ökölvívás, profi gála, Liverpool, Butler-Liriano

 

    Sport 2

13.45: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Arsenal-Everton

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Barcelona

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Atlético Madrid

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Villarreal

 

    SportKlub

19.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Sochaux

22.00: Labdarúgás, MLS, Seattle-Sporting

 

    Eurosport

9.15: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora, férfi óriásműlesiklás, 1. futam

10.15: Alpesi sí, vk, Aare, női műlesiklás, 1. futam

11.15: Sílövészet, vk, Szlovénia, férfi üldözéses

12.15: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora, férfi óriásműlesiklás, 2. futam

13.15: Sílövészet, vk, Szlovénia, női üldözéses

15.30: Északi összetett, vk, Oslo

18.00: Atlétika, fedettpályás vb, Sopot

 

    Eurosport 2

10.00: Atlétika, fedettpályás vb, Sopot

13.30: Alpesi sí, vk, Aare, női műlesiklás, 2. futam

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Nürnberg-Bremen

20.30: Salakmotor, Hollandia

 

    Digisport 1

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich-Manchester United

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Southampton

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-AC Milan

20.00: Kézilabda, női KEK, negyeddöntő, FTC-Viborg

22.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

    Digisport 2

3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights

14.15: Kézilabda női BL, középdöntő, Thüringer HC-Vardar Szkopje

16.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-PSG

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Tottenham

20.35 és 23.30: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

Március 9., vasárnap:

    M1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Haladás

 

    Sport 1

13.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Sheffield United-Charlton

15.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Hull City-Sunderland

17.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Manchester City-Wigan

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Levante

21.00: Labdarúgás, Valencia-Athletic Bilbao

 

    Sport 2

13.15: Futsal, MK-döntő, Berettyóújfalu

15.45: Kézilabda, női EHF Kupa, negyeddöntő, Fehérvár-Cluj

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Videoton

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    SportKlub

4.35: Labdarúgás, MLS, LA Galaxy-Real Salt Lake

12.15: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Kutxa-Joventut

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Atalanta

17.15: Jégkorong, EBEL-negyeddöntő, Fehérvár-Bozen

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lyon

 

    Eurosport

9.15: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora, férfi lesiklás, 1. futam

11.00: Sílövészet, vk, Szlovénia, férfi tömegrajtos

12.00: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora, férfi lesiklás, 2. futam

13.15: Sílövészet, vk, Szlovénia, női tömegrajtos

14.00 és 15.00: Síugrás, vk, Oslo

16.00: Atlétika, fedettpályás vb, Sopot

 

    Eurosport 2

7.00, 8.00, 10.00 és 11.00: Motokrossz, vb, Thaiföld

12.00: Sífutás, vk, Oslo, női 30 km

13.45: Kerékpár, Róma

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Dortmund

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Hertha BSC

 

    Digisport 1

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juvetus-Fiorentina

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Torino

19.00: Kézilabda, női BL, középdöntő, Podgorica-Győr

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AS Roma

23.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

    Digisport 2

5.30 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Montpellier

 

Forrás: MTI