Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-08-01
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Augusztus 1., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia - PMFC-Matias

 

    Sport1

20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest - DVSC-TEVA

 

    Sport 2

18.45: Tenisz, ATP-torna, Washington

 

    Sport M

20.15: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

13.00: Tenisz, ATP-torna, Kitzbühel

 

    Eurosport

17.00: Lovassport, Nemzetek Kupája, Nagy-Britannia

 

    Digisport 1

14.55: Strandfoci, ob, elődöntő, Goldwin-Aramis

16:25: Strandfoci, ob, elődöntő, Gyöngyös-Bonyhád

20.55: Strandfoci, barátságos mérkőzés, Magyarország-Japán

 

Augusztus 2., szombat:

    M1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Dunaújváros

 

    Sport 1

15.15: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Tottenham Hotspur-Celtic

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza-MVM Paks

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskeméti TE-Szombathelyi Haladás

 

    Sport 2

1.00: Tenisz, ATP-torna, Washington, negyeddöntő

19.00: Labdarúgás, Bajnokok Kupája, Egyesült Államok, Internazionale-AS Roma

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Kupája, Egyesült Államok, Olympiakosz-Manchester City

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

11.00: Tenisz, ATP-torna, Kitzbühel, páros döntő

13.00: Tenisz, ATP-torna, Kitzbühel, döntő

15.00: Labdarúgás, Emirates Kupa, Valencia-Monaco

17.20: Labdarúgás, Emirates Kupa, Arsenal-Benfica

 

    Eurosport

15.30: Kerékpár, Clasica San Sebastian, Spanyolország

20.00: Túraautó-világbajnokság, Argentína, időmérő edzés

21.00: Küzdősport, World Grand Prix Series

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrál Futball Liga, Richmond-GWS Giants

12.30: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Spanyolország

 

    Digisport 1

1.00 és 5.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford, negyeddöntő

3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights

13.55: Labdarúgás, francia szuperkupa, Paris Saint-Germain - Guingamp

16.00: Strandfoci, ob, bronzmérkőzés

17.10: Strandfoci, ob, döntő

21.10: Strandfoci, barátságos mérkőzés, Magyarország-Japán

23.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford, elődöntő

 

    Digisport 2

15.25: Labdarúgás, Schalke 04 Kupa, Málaga-Newcastle United

17.40: Labdarúgás, Schalke 04 Kupa, Schalke 04-West Ham United

20.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Nice-FC Barcelona

 

Augusztus 3., vasárnap:

    M1

13.28: Német túraautó-bajnokság (DTM), Spielberg, futam

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa Termál FC-Ferencváros

 

    Pro4

19.45: Strandröplabda, országos bajnokság, mesterdöntő, női és férfi finálé, Margitsziget

 

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Brandon Rios-Diego Chaves

13.45: Lóverseny, 100. magyar ügetőderbi

 

    Sport 2

0.15:  Labdarúgás, Bajnokok Kupája, Egyesült Államok, FC Liverpool-AC Milan

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-Budapest Honvéd

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Diósgyőri VTK

 

    Sportklub

1.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-New England Revolution

15.00: Labdarúgás, Emirates Kupa, Benfica-Valencia

17.20: Labdarúgás, Emirates Kupa, Arsenal-Monaco

19.20: Motorsport, Speedway Ekstraliga

 

    Eurosport

18.00: Kerékpár, lengyel körverseny, 1. szakasz

19.00: Túraautó-világbajnokság, Argentína, 1. futam 

20.00: Túraautó-világbajnokság, Argentína, 2. futam

 

    Eurosport 2

12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Spanyolország

13.00, 14.00, 16.00 és 17.00: Motokrossz-világbajnokság, Belgium

23.15: Tenisz, WTA-torna, Washington, döntő

 

    Digisport 1

4.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford, elődöntő

15.25: Labdarúgás, Schalke 04 Kupa, Málaga-West Ham United

17.40: Labdarúgás, Schalke 04 Kupa, Schalke 04-Newcastle United

23.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford, döntő

 

    Digisport 2

21.30: Autósport, IndyCar, Mid Ohio Sports Carb Course

 

Forrás: MTI