Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-07-04
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 4., péntek:

    M1

17.40: Labdarúgó-világbajnokság, negyeddöntő, Franciaország-Németország

21.40: Labdarúgó-világbajnokság, negyeddöntő, Brazília-Kolumbia

 

    Sport1

11.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Ulanbator, 1. nap

 

    Eurosport

11.00: Sznúker, ausztráliai Goldfields Open, Bendigo, Ausztrália, negyeddöntő

20.00: Lovaglás, Párizs, Franciaország

 

    Eurosport 2

16.00: Úszás, Francia Open, 1. nap, Franciaország

 

    Digisport 1

14.00: Tenisz, Wimbledon, férfi elődöntők

 

Július 5., szombat:

    M1

13.45: Forma-1, Brit Nagydíj, Silverstone, időmérő edzés

17.40: Labdarúgó-világbajnokság, negyeddöntő, Argentína-Belgium

21.40: Labdarúgó-világbajnokság, negyeddöntő, Hollandia-Costa Rica

 

    Sport1

11.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Ulanbator, 2. nap

15.00: Strandröplabda, Masters-torna, vidék, férfiak, helyosztók

19.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, DVSC-Lyon, Debrecen, 

 

    Sport2

12.00: Strandröplabda, Masters-torna, vidék, férfiak, elődöntők

15.00: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

15.10: Kerékpározás, Tour de France, 1. szakasz, Leeds - Harrogate

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrál Futball, Ausztrál Futball Liga, 16. forduló, Gold Coast Suns-Collingwood FC

11.15: Sznúker, Goldfields Open, Bendigo, Ausztrália, elődöntő

12.45: Sznúker, Goldfields Open, Bendigo, Ausztrália, elődöntő

16.00: Superbike, világbajnokság, Superpole

17.30: GP3 sorozat, Egyesült Királyság, 1. futam

 

    Digisport 1

14.45: Tenisz, Grand Slam, Wimbledon, női döntő

18.30: Tenisz, Grand Slam, Wimbledon, női és férfi páros, döntők

 

    Digisport 2

20.00: Atlétika, Diamond League, Párizs

 

Július 6., vasárnap:

    M1

13.00: Forma-1, Brit Nagydíj, Silverstone, futam

 

    Sport1

11.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Ulanbator, 3. nap

14.00: Lósport, Galopp, 92. Magyar Derby, 1. rész

15.00: Lóverseny, futam

15.30: Lósport, Galopp, 92. Magyar Derby, 2. rész

20.00: Ökölvívás, profi gála, Groznij, Ruszlan Csagajev-Fres Oquendo

 

    Sportklub

1.00: Labdarúgás, Major League Soccer, Toronto FC-DC United

14.30: Autósport, European RallyCross Ch., Svédország

21.00: Labdarúgás, Major League Soccer, Sporting KC-Chicago Fire

 

    Eurosport

9.15: Autóverseny, GP3, Silverstone, Egyesült Királyság, 2. futam

12.30: Kerékpározás, Tour de France, 2. szakasz, York - Sheffield

19.00: Salakmotor, Európa-bajnokság, 1. forduló

 

    Eurosport 2

11.30: Superbike, világbajnokság, 1. futam

12.30: Supersport, világbajnokság, Portugália

14.00: Superbike, világbajnokság, 2. futam

15.15: Superstock, világbajnokság, Portugália

15.45: Lovaglás, Párizs, Franciaország

18.00: Amerikaifutball, Olasz Superbowl, döntő

20.00: Amerikaifutball, Olasz Superbowl, döntő

 

    Digisport 1

11.25: Autósport, Porsche Supercup, Silverstone

12.55: Autósport, GT Open, Hungaroring, 2. futam

14.45: Tenisz, Grand Slam, Wimbledon, férfi döntő

19.30: Tenisz, Grand Slam, Wimbledon, vegyes páros döntő

 

    Digisport 2

9.05: Autósport, GP3, Silverstone, 2. futam

10.15: Autósport, GP2, Silverstone, 2. futam

19.00: Autósport, IndyCar, Pocono Raceway

 

Forrás: MT