Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-04-25
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 25., péntek:

    Duna

15.30: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza Spartacus FC-Gyirmót FC

 

    Sport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Bukarest, negyeddöntő

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Kaposvár

 

    Sport 2

12.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona, negyeddöntő

17.45: Kosárlabda, Eurochallenge, Final Four, elődöntő, Szolnoki Olaj-Ljuberci

20.30: Kosárlabda, Eurochallenge, Final Four, elődöntő, Reggio Emilia-Gaziantep

 

    Sport M

20.15: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

16.50: Kézilabda, női Magyar Kupa négyes döntő, elődöntő, Veszprém-FTC

18.45: Kézilabda, női Magyar Kupa négyes döntő, elődöntő, Siófok-Győr

 

    Eurosport

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 7. nap

 

    Eurosport 2

11.00, 15.30 és 22.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 7. nap

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-VfB Stuttgart

 

    Digisport 1

13.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart, negyeddöntők

17.30: Vízilabda, férfi ob I, elődöntő, ZF-Eger - DIAPOLO Szeged

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-AC Milan

 

    Digisport 2

16.15: Cselgáncs, Európa-bajnokság, Montpellier

18.15: Kosárlabda, női NB I, döntő, 2. mérkőzés, PINKK Pécsi424 - PEAC-Pécs

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Olympique Marseille

22.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás

 

Április 26., szombat:

    M1

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Videoton

 

    Sport1

5.15: Jégkorong, divízió I/A-vb, Kojang, Magyarország-Japán

11.00: Tenisz, ATP-torna, Bukarest, elődöntő

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Haladás-Mezőkövesd

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Kecskemét

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Paks

 

    Sport 2

13.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona, elődöntő

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Osasuna

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Real Sociedad

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

11.45: Kézilabda, női Magyar Kupa négyes döntő, a 3. helyért

13.45: Kézilabda, női Magyar Kupa négyes döntő, döntő

17.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Fiorentina

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Evian - St. Etienne

 

    Eurosport

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 8. nap

14.30: Autósport, Renaul-világsorozat, Spanyolország, 1. futam

18.30: Futsal, UEFA Kupa, döntő, Grúzia

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball, Carlton-West Coast Eagles

11.15, 20.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 8. nap

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Werder Bremen

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Borussia Dortmund

 

    Digisport 1

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Everton

15.45: Kézilabda, férfi BL, negyeddöntő, visszavágó, Veszprém-PSG

17.30: Motorsport, Moto3, Argentín Nagydíj, időmérő

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Norwich City

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Napoli

23.05: Ökölvívás, profi gála, Vlagyimir Klicsko-Alex Leapai

 

    Digisport 2

13.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart, elődöntők

16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Tottenham Hotspur

18.25: Motorsport, MotoGP, Argentín Nagydíj, 4. szabadedzés

19.05: Motorsport, MotoGP, Argentín Nagydíj, időmérő

20.00: Motorsport, Moto2, Argentín Nagydíj, időmérő

21.10: Cselgáncs, Európa-bajnokság, Montpellier

 

Április 27., vasárnap:

    M1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győr-Újpest

 

    Sport1

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Almería

14.00: Tenisz, ATP-torna, Bukarest, döntő

17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid

19.00: Kosárlabda, Eurochallenge, Final Four, döntő

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Barcelona

 

    Sport2

14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Heracles-Ajax

16.30: Kosárlabda, Eurochallenge, Final Four, a 3. helyért

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Pécs-Bp. Honvéd

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Catania

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Livorno-Lazio

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Bastia

20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Genoa

22.45: Labdarúgás, MLS, Houston Dynamo-Portland Timbers

 

    Eurosport

10.30 és 13.00: Motorsport, superbike-vb, Hollandia

11.30: Motorsport, supersport-vb, Hollandia

12.30 és 14.00: Kerékpár, Liége-Bastogne-Liége

17.00 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 9. nap

 

    Eurosport 2

11.00 és 20.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 9. nap

12.00: Kerékpár, Török körverseny

14.00: Autósport, Renaul-világsorozat, Spanyolország, 2. futam

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Hamburger SV

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Mönchengladbach

 

    Digisport 1

12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Cardiff City

15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Chelsea

17.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester City

19.10: Kézilabda, férfi EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Szeged-Sporting CP

20.50: Autósport, Indy Car, Barber Park

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart, döntő

16.00: Motorsport, Moto3, Argentín Nagydíj, futam

17.15: Motorsport, Moto2, Argentín Nagydíj, futam

18.55: Motorsport, MotoGP, Argentín Nagydíj, futam

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bordeaux

 

Forrás: MTI