Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-01-02
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 2., péntek:

 

    Sport 2

20.00: Darts, vb, London, negyeddöntő

 

    SportM

13.35: Lóverseny, futam

 

    Digisport 1

11.30: Férfi tenisztorna, Mubadala, mérkőzés az ötödik helyért

14.00: Férfi tenisztorna, Mubadala, elődöntő

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga

 

Január 3., szombat:

 

    Sport 1

16.00: Labdarúgás, FA-kupa, 3. forduló, Tranmere Rovers-Swansea

20.15: Darts, vb, London, elődöntő 

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Levante

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Celta Vigo

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Villarreal

22.30: NFL, rájátszás, 1. wild card-mérkőzés, Carolina Panthers-Arizona Cardinals

 

    SportM

14.55: Lóverseny, futam

21.00: Kosárlabda, Adria-liga, Aleksandrovac (bosnyák)-Szolnoki Olaj

  

    Eurosport

10.30: Sífutás, világkupa, Oberstdorf, Tour de Ski, női 3 km-es szabadstílusú verseny

11.45: Északi összetett, világkupa, Schonach, síugrás

12.30: Sífutás, világkupa,  Oberstdorf, Tour de Ski, férfi 4 km-es szabadstílusú verseny

13.45: Síugrás, Négysáncverseny, Innsbruck, selejtező

15.15: Északi összetett, világkupa, Schonach, sífutás

15.45: Szánkó, világkupa, Königsee, kettes, 2. futam

 

    Eurosport 2

12.00: Szánkó, világkupa, Königsee, nők, 1. futam

13.15: Szánkó, világkupa, Königsee, nők, 2. futam

14.45: Szánkó, világkupa, Königsee, kettes, 1. futam

15.30: Darts, vb, világbajnokság, Lakeside

 

    Digisport 1

14.00: Tenisz, ATP-torna, Mubadala, mérkőzés a harmadik helyért

16.00: Tenisz, ATP-torna, Mubadala, döntő

 

    Digisport 2

13.10: Labdarúgás, Király Kupa

15.00: Labdarúgás, Király Kupa

16.50: Labdarúgás, Király Kupa

18.40: Labdarúgás, Király Kupa

 

Január 4., vasárnap:

 

    Sport 1

16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Madrid

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Barcelona

 

    Sport 2

2.00: NFL, rájátszás, 2. wild card-mérkőzés, Pittsburgh Steelers-Baltimore Ravens

13.45: Labdarúgás, FA-kupa, 3. forduló, Dover Athletic-Crystal Palace

16.30: Labdarúgás, FA-kupa, 3. forduló, Yeovil Town-Manchester United

19.00: NFL, rájátszás, 3. wild card-mérkőzés, Indianapolis Colts-Cincinnati Bengals

22.30: NFL, rájátszás, 4. wild card-mérkőzés, Dallas Cowboys - Detroit Lions

 

    Sportklub

14.00: Kosárlabda, Liga ACB, Herbalife Gran Canaria-Baloncesto Sevilla

18.00: Kosárlabda, Liga ACB, Bilbao Basket-FC Barcelona

 

    SportM

14.55: Lóverseny, futam

21.00: Darts, világbajnokság, London, döntő

 

    Eurosport

9.45: Alpesi sí, világkupa, Zágráb, női műlesiklás, 1. futam

11.00: Sífutás, világkupa, Oberstdorf, Tour de Ski, női, üldözéses verseny

12.00: Sífutás, világkupa, Oberstdorf, Tour de Ski, férfi üldözéses verseny

13.00: Alpesi sí, világkupa, Zágráb, női műlseiklás, 2. futam

13.45: Síugrás, Négysáncverseny, Innsbruck

18.40: Dakar-rali, 

18:45: Darts, világbajnokság, Frimley Green

 

    Eurosport 2

9.45: Északi összetett, világkupa, Schonach, síugrás

10.45: Szánkó, világkupa, Königsee, férfiak, 1. futam

12.45: Északi összetett, világkupa, Schonach, sífutás

13.45: Szánkó, világkupa, Königsee, férfiak, 2. futam

14.30: Szánkó, világkupa, Königsee, csapat váltó

15.30: Darts, világbajnokság, Lakeside

 

    Digisport 1

3.00: Tenisz, Hopman Kupa, Kanada-Csehország

10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália-Lengyelország

16.55: Jégkorong, Mol Liga, Debrecen-ASC Corona Brasov

19.25: Jégkorong, Mol Liga, Újpest-Csíkszereda

 

    Digisport 2

4.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

 

Forrás: MTI