Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2012-11-09
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

 

       november 9., péntek:

    --------------------

    Duna TV

19.00: Labdarúgás, FGSZ Siófok-Lombard Pápa, OTP Bank Liga, 14. forduló 

    Sport 1

16.30: Labdarúgás, Diósgyőr - PMFC-Matias, OTP Bank Liga, 14. forduló

21.15: Ökölvívás, Paul Butler-John Donnelly, profi gála, Liverpool

    

    Sport 2

20.45: Rögbi, Ospreys-Gloucester, Anglo-Welsh Cup

 

    Eurosport

11.00, 13.00: Futsal, világbajnokság, Thaiföld

15.45, 17.30: Műkorcsolya, ISU nagydíj, Orosz Kupa

18.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság

 

    Eurosport 2

10.00, 16.00: Bowls, Skócia

12.00: Műkorcsolya, Műkorcsolya, ISU nagydíj, Orosz Kupa

13.15: Futsal, vb, Thaiföld

18.00: Labdarúgás, FC Köln-Duisburg, német másodosztályú bajnokság

20.30: Labdarúgás, Mainz-FC Nürnberg, német bajnokság  

 

    Digisport 1

15.00: Tenisz, ATP-vb, London 

18.45: Jégkorong, olimpiai selejtező, Magyarország-Litvánia 

 

    Digisport 2

13.10: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto3, 2. szabadedzés 

14.05: Motorsport, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés 

15.05: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto2, 2. szabadedzés 

19.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Zalgiris Kanunas 

23.40: Kosárlabda, NCAA, Connecticut-Michigan State

 

    november 10., szombat:

    ----------------------

    M1

13.55: Labdarúgás, Szombathelyi Haladás-Újpest FC, OTP Bank Liga, 14. forduló 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, Eger-Bp. Honvéd, OTP Bank Liga, 14. forduló

18.15: Labdarúgás, MTK-Győri ETO, OTP Bank Liga, 14. forduló

20.45: Ökölvívás, Vlagyimir Klicsko-Mariusz Wach, profi gála, Hamburg

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, MVM Paks-Kaposvár, OTP Bank Liga, 14. forduló

18.00: Labdarúgás, Barcelona B-Numancia, spanyol másodosztályú bajnokság

20.00: Labdarúgás, Zaragoza-Deportivo La Coruna, spanyol bajnokság

22.00: Labdarúgás, Málaga-Real Sociedad, spanyol bajnokság

 

    Sport Klub

13.30: Kézilabda, Érd-Metz, női KEK, 3. forduló, 1. mérkőzés

18.00: Labdarúgás, Cagliari-Catania, olasz bajnokság

20.30: Labdarúgás, Pescara-Juventus, olasz bajnokság 

 

    Eurosport

9.45, 12.45: Alpesi sí, Világkupa, Levi 

11.00, 14.30, 16.30: Műkorcsolya, ISU nagydíj, Orosz Kupa

21.00: Küzdősport, Szuperkombat

 

    Eurosport 2

12.30: Műkorcsolya, ISU nagydíj, Orosz Kupa

15.30: Labdarúgás, Bayern München-Eintracht Frankfurt, német bajnokság

21.30: Amerikaifutball, NCAA, Illinois-Michigan

    

    Digisport 1

9.10: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés 

10.05: Motorsport, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés 

11.05: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés 

12.55: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto3, időmérő edzés 

13.55: Motorsport, Valenciai Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés 

15.05: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto2, időmérő edzés 

15.55: Labdarúgás, Arsenal-Fulham, angol bajnokság 

18.25: Labdarúgás, Aston Villa-Manchester United, angol bajnokság 

21.00: Tenisz, ATP-vb, London 

23.00: Ökölvívás, Patrick Nielsen-Jamel Bakhi, WBA középsúlyú címmérkőzés 

 

    Digisport 2

13.00: Tenisz, ATP-vb, London 

17.15: Jégkorong, olimpiai selejtező, Magyarország-Horvátország 

22.25: Labdarúgás, Botafogo-Portuguesa, brazil bajnokság 

 

    november 11., vasárnap:

    -----------------------

    M1

16.25: Labdarúgás, Ferencvárosi TC - DVSC-TEVA, OTP Bank Liga, 14. forduló

    

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, Valladolid-Valencia, spanyol bajnokság

15.45: Kézilabda, Békéscsaba-Stabaek, női KEK, 3. forduló, 1. mérkőzés

17.45: Labdarúgás, Mallorca-Barcelona, spanyol bajnokság

21.30: Labdarúgás, Levante-Real Madrid, spanyol bajnokság

 

    Sport 2

14.30: Labdarúgás, Zwolle Ajax, holland bajnokság

18.15: Labdarúgás, Videoton - KTE-Phoenix Mecano, OTP Bank Liga, 14. forduló

22.15: Amerikaifutball, NFL, Philadelphia Eagles-Dallas Cowboys

 

    Sport Klub

12.30: Labdarúgás, Palermo-Sampdoria, olasz bajnokság

15.00: Labdarúgás, Lazio-Roma, olasz bajnokság

18.15: Kosárlabda, női NB I, Sopron-Győr

20.30: Labdarúgás, Atalanta-Internazionale, olasz bajnokság

 

    Eurosport

9.45, 12.45: Alpesi sí, Világkupa, Levi

15.00: Futsal, vb, Thaiföld, nyolcaddöntő

 

    Eurosport 2

10.00, 12.30: Futsal, vb, Thaiföld, nyolcaddöntő

15.30: Labdarúgás, Wolfsburg-Bayer Leverkusen, német bajnokság

17.30: Labdarúgás, VfB Stuttgart-Hannover 96, német bajnokság

    

    Digisport 1

1.00: Amerikaifutball, NCAA, LSU-Missisipi State 

10.50: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto3, futam 

12.10: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto2, futam 

13.30: Motorsport, Valenciai Nagydíj, MotoGP, futam 

15.15, 21.00: Tenisz, ATP-vb, London 

17.25: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Podravka Koprivnica-Győri Audi ETO 

19.05: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Ferencváros-Dinamo Volgograd 

 

    Digisport 2

14.25: Labdarúgás, Manchester City-Tottenham, angol bajnokság 

17.15: Jégkorong, olimpiai selejtező, Magyarország-Hollandia

Forrás: MTI

Címkék: sportközvetítés,