Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-01-15
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 15., péntek:

    M4 Sport

 9.25: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, Magyarország-Törökország

16.25: Kosárlabda, férfi NB I, Kaposvár-Atomerőmű

18.40: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, Németország-Románia

20.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, Oroszország-Görögország

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Franciaország-Macedónia

20.30: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Lengyelország-Szerbia

 

    Sport M

15.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

10.15: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi kombináció (lesiklás)

12.45: Síugrás, sírepülő-vb, Tauplitz

15.00: Sílövészet, Németország, férfi váltó

18.30: Alpesi sí, világkupa, Flachau, női műlesiklás, 2. futam

20.05: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

13.45: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi kombináció (műlesiklás)

15.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Digisport 1

 9.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Angers

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Laboral Kutxa

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Brose Baskets

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United-Celtic

 

Január 16., szombat:

    M4 Sport

10.55: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, nők, Portugália-Magyarország

15.42: Kézilabda, női EHF Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Siófok-Dunaújváros

17.55: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Magyarország-Montenegró

20.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, nyolcaddöntő

 

    Sport 1

15.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, 1. forduló, FTC-Rail Cargo Hungaria - Larvik

18.15: Kézilabda, női KEK, nyolcaddöntő, visszavágó, Érd-Dalfsen

20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, Dánia-Oroszország

 

    Sport 2

 9.30: Tenisz, ATP-torna, Sydney, döntő

13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Jumilla-Ribera de Navarra

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Málaga

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Levante

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, New England Patriots-Kansas City Chiefs

 

    Sport M

13.00: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

 9.00: Szánkó, világkupa, Németország, 1. futam

10.30: Szánkó, világkupa, Németország, 2. futam

11.30: Sílövészet, világkupa, Németország, női tömegrajtos verseny

12.30: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi lesiklás

14.00 és 17.00: Síugrás, sírepülő-vb, Tauplitz

15.45: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi tömegrajtos verseny

20.05: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

10.45: Sífutás, világkupa, Planica, férfi és női sprint

14.45: Szánkó, világkupa, Németország, 2. futam

15.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Digisport 1

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Sunderland

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Everton

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Leicester

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sassuolo

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Internazionale

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-PSG

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lille

 

    Digisport 3

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Frosinone

 

Január 17., vasárnap:

    M4 Sport

17.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, nyolcaddöntő

20.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, nyolcaddöntő

 

    Sport 1

11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Rayo Vallecano

15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, 1. forduló, Sävehof-Győri Audi ETO KC

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Atlético Madrid

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Athletic Bilbao    

 

    Sport 2

 2.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Arizona Cardinals-Green Bay Packers

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Sporting Gijón

19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Carolina Panthers-Seattle Seahawks

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Denver Broncos-Pittsburgh Steelers

 

    Sport M

13.00: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

 8.45: Alpesi sí, világkupa, Flachau, női óriás-műlesiklás, 1. futam

10.30: Sílövészet, világkupa, Németország, női váltó

12.30: Alpesi sí, világkupa, Flachau, női óriás-műlesiklás, 2. futam

14.00: Síugrás, sírepülő-vb, Tauplitz

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

10.30: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi műlesiklás, 1. futam

11.30: Sífutás, világkupa, Planica

13.30: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi műlesiklás, 2. futam

14.30: Szánkó, világkupa, Németország, sprint

15.30: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Palermo

14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Manchester United

17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Arsenal

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Fiorentina

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Juventus

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Olympique Marseille

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Etiénne-Olympique Lyon

 

    Digisport 3

13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-AS Monaco

18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren-Standard Liége

 

Forrás: MTI