Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-05-06
A pénteki, szombati és vasárnapi sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 6., péntek:

    M4 Sport

18.00: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés, Kaposvári KK - TLI-Alba Fehérvár

20.02: Futsal, NB I, Berettyóújfalu - Swietelsky Haladás VSE  

 

    Sport 1

17.30: Kézilabda, EHF Kupa, nők, döntő, visszavágó, Dunaújváros-Metzingen

 

    Sport 2

15.15: Jégkorong-vb, Oroszország, csoportmérkőzés, Egyesült Államok-Kanada

19.15: Jégkorong-vb, Oroszország, csoportmérkőzés, Csehország-Oroszország

 

    Sport M

13.00, 17.15, 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 1. szakasz

23.30: Lóverseny, Kentucky Oaks

 

    Eurosport 2

13.15: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Hollandia-Spanyolország

15.15: Kerékpár, Dunkerque-i négynapos verseny, 3. szakasz

17.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Azerbajdzsán, Franciaország-Dánia

 

    Digisport 1

8.55, 9.50, 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés

12.00 és 22.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid

20.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

18.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Doha

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Waregem

 

    Digisport 3

13.05, 14.00, 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Inverness-Dundee United

 

Május 7., szombat:

    M4 Sport

15.00: Autósport, WTCC, Marokkó, időmérő

16.30: Vízilabda, férfi ob 1, döntő, 1. mérkőzés, Szolnoki Dózsa-Közgép - ZF-Eger

18.00: Kézilabda, férfi NB I, felsőházi rájátszás, MVM Veszprém-Grundfos-Tatabánya

20.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, döntő, Újpest FC-Ferencváros

 

    Sport 1

10.45: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Szlovákia-Magyarország

15.00: Kézilabda, női BL, Budapest, elődöntő, Buducnost Podgorica-Győri Audi ETO KC 

17.30: Kézilabda, női BL, Budapest, elődöntő, CSM Bucuresti-Vardar Szkopje

21.30: Ökölvívás, profi gála, Manchester, Anthony Crolla-Ismael Barroso

 

    Sport 2

15.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Baku

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 2. szakasz

19.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Belgium

21.00: Küzdősport, World Grand Prix

 

    Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt-Bayern München

23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Vancouver Whitecaps-Portland Timbers

 

    Digisport 1

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés

11.45: Vítorlázás, évadnyitó regatta, rajt

13.00: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheimring, 1. futam

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Manchester United

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Chelsea

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Everton

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Monaco

 

    Digisport 2

13.00 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid

15.40: Vítorlázás, évadnyitó regatta, befutó

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Empoli

22.40: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 3

12.30, 14.10 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, időmérő edzés

13.25: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

18.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AC Milan

 

Május 8., vasárnap:

    M4 Sport

12.15: Autósport, WTCC, Marokkó, nyitó futam

15.00: Labdarúgás, NB II, ZTE FC-Gyirmót

17.15: Autósport, WTCC, Marokkó, fő futam

18.30: Kézilabda, férfi NB I, felsőházi rájátszás, Balatonfüred-Vác

20.30: Vízilabda, női ob 1, döntő, 1. mérkőzés, UVSE-Dunaújváros

 

    Sport 1

10.45: Jégkorong, vb, Szentpétervár, Magyarország-Kanada

15.00: Kézilabda, női BL, Budapest, bronzmérkőzés

17.15: Kézilabda, női BL, Budapest, döntő

21.30: Kosárlabda, NBA, főcsoport-elődöntő, Atlanta Hawks-Cleveland Cavaliers

 

    Sport 2

14.30: Labdarúgás, holland bajnokság

17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Espanyol

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 0.15: Lósport, Kentucky Derby

13.00 és 17.45: Túraautó-világbajnokság, Marokkó

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 3. szakasz

21.45: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Los Angeles Galaxy-New England Revolution

 

    Eurosport 2

10.30: Evezés, Európa-bajnokság, Brandenburg

13.15: Labdarúgás, U17-es Eb, Azerbajdzsán, Portugália-Skócia

15.15: Labdarúgás, Bundesliga 2

 

    Digisport 1

 9.05: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheim, 2. futam

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Chievo

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Southampton

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Arsenal

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

10.55, 12.15 és 13.55: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Palermo

18.30: Tenisz, ATP-torna, Madrid

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Genoa

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Watford

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Juventus

 

Forrás: MTI