Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-03-31
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 31., péntek:

    M4 Sport

12.30 és 17.15: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

    

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam    

 

    Eurosport 1

 8:00 és 13.30: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, negyeddöntő, Peking

18.30: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki

 

    Eurosport 2

12.00: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Hoffenheim 

 

    Digisport 1

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Baskonia Vitoria Gasteiz

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Fenerbahce

 

    Digisport 2

19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Nancy

20.55: Rögbi, Challenge Cup, Edinburgh Rugby-La Rochelle

 

Április 1., szombat:  

    M4 Sport

 9.50: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki

14.00: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Győri Audi ETO KC-DVSC

16.15: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, FTC-Dunaújváros

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Swietelsky-Haladás - Mezőkövesd Zsóry FC

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencváros

 

    Sport 1

14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, 6. forduló, Grundfos Tatabánya-Magdeburg

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Telekom Veszprém-PPD Zagreb

23.00: Kosárlabda, NBA, Chicago Bulls-Atlanta Hawks

 

    Sport 2

13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Eibar

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Athletic Bilbao

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Atlético Madrid

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam  

 

    Eurosport 1

 8:00: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, negyeddöntő, Peking

13.00: Motorsport, Superbike-vb, Aragon

17.00: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki

21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Chicago Fire-Montreal Impact

 

    Eurosport 2

 9.30: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Dortmund

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Mönchengladbach

 

    Digisport 1

 1.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

13.40: Rögbi, Challenge Cup, Bath Rugby-Brive 

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Lazio

20.40: Labdarúgás, francia Ligakupa-döntő, Monaco-PSG

23.55: Autósport, Formula E, Mexikó

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Dijon

19.00: Tenisz, WTA-torna, Miami, döntő 

21.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Newells's Old Boys-Atletico 

 

    Digisport 3

16.10: Rögbi, Champions Cup, Leinster Rugby-Wasps

18.15: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Oostende     

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Empoli

    

    Spíler TV

 1.05: Jégkorong, New York Rangers-Pittsburgh Penguins

13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Everton

15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Bromwich Albion

18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Bournemouth

 

Április 2., vasárnap:  

    M4 Sport

12.45: Műkorcsolya és jégtánc, világbajnokság, Helsinki

15.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, döntő

18.00: Kosárlabda, női Magyar Kupa, döntő

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Sporting Gijón

16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, MOL-Pick Szeged - Silkeborg

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Barcelona

 

    Sport 2

12.45: Autósport, TCR-sorozat, Rusztavi

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Alavés

19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Flensburg-Meskov Breszt

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam 

 

    Eurosport 1

 8:00: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, negyeddöntő, Peking

11.30: Motorsport, Supersport-vb, Aragon

12.30: Autósport, Blancpain Sprint Series, Misano

13.45: Kerékpár, Flandriai körverseny

20.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Split

 

    Eurosport 2

11.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Split

13.30: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, negyeddöntő, Peking

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt-Mainz

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Wolfsburg

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Udinese 

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Cagliari

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Toulouse 

19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, döntő

23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Tigre-San Lorenzo

    

    Digisport 2

 0.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-Defensa 

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Pescara-AC Milan     

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Club Brugge     

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Juventus 

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Bologna

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon    

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux 

    

    Spíler TV

 1.05: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Montréal Canadiens

 4.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Anaheim Ducks

14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Middlesbrough

16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Manchester City

21.05: Jégkorong, Buffalo Sabres-New York Islanders

 

Forrás: MTI