Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-02-03
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 3., péntek:

    M4 Sport

17.45: Röplabda, női NB I, Újpest-Békéscsaba

20.45: Futsal, NB I, Ferencváros-Dunaferr

 

    Sport 1

 4.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Clippers-Golden State Warriors

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

15.00: Jégkorong, KHL, Metalurg Magnyitogorszk-SZKA Szentpétervár

 

    Sport M

15.15, 17.15: Lósport, futam 

 

    Eurosport 1

 8.00: Téli Universiade, alpesi sí, női óriás-műlesiklás, Almati

 9.00: Téli Universiade, sílövészet, férfi üldözéses verseny, Almati

11.00: Sífutás, vk, Pjongcsang, férfi és női sprint

15.00: Kerékpár, Valenciai körverseny

17.45: Síugrás, vk, Oberstdorf, selejtező

20.00: Sznúker, Német Masters, Berlin

 

    Eurosport 2

 7.00: Téli Universiade, sílövészet, női üldözéses verseny, Almati

10.30: Kerékpár, Dubaji körverseny

14.00: Sznúker, Német Masters, Berlin

18.30: Szabadstílusú sí, vk, Mammoth

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Bayer Leverkusen

22.30: Hódeszka, vk, Mammoth

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Olympique Marseille 

 

    Digisport 2

 6.00: Tenisz, WTA-torna, Tajvan

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Panathinaikosz

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Real Madrid

 

    Digisport 3

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren-Anderlecht

 

    Spíler TV

 1.05: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-Montréal Canadiens

 4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-San Jose Sharks

 

Február 4., szombat:  

    M4 Sport

13.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Drezda

17.45: Kosárlabda, NB I, Kaposvári KK - PVSK-PANNONPOWER

 

    Sport 1

14.30: Kézilabda, BL, középdöntő, FTC-Rail Cargo Hungaria - Thüringer HC

17.00: Kézilabda, EHF Kupa, csoportkör, Alba Fehérvár-Kubany Krasznodar

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Eibar

 

    Sport 2

13.15: Futsal, spanyol bajnokság

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Athletic Bilbao

 

    Sport M

13.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam 

 

    Eurosport 1

 6.30: Sífutás, vk, skiatlon, nők, Pjongcsang 

 8.00: Sífutás, vk, skiatlon, férfik, Pjongcsang 

10.30: Kerékpár, Dubaji körverseny

12.30: Északi összetett, vk, 4x5 km, Pjongcsang

13.30: Universiade, síugrás, csapatverseny, Almati 

14.30: Kerékpár, Valenciai körverseny    

16.00: Síugrás, vk, Oberstdorf

18.30: Atlétika, fedettpályás verseny, Karlsruhe

20.30: Sznúker, Német Masters, Berlin

 

    Eurosport 2

 8.30: Universiade, sílövészet, Almati

 9.00: Szánkó, vk, Németország

10.00: Északi összetett, vk, Pjongcsang

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Schalke 04 

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-RB Leipzig

22.00: Szabadstílusú sí, vk, slopestyle, Mammoth

 

    Digisport 1

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Tajvan

13.10: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Hearts

17.45: Kézilabda, SEHA Liga, Telekom Veszprém-Metalurg Szkopje (macedón)

20.40: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Napoli

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

16.40: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Nice

19.40: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-PSG

 

    Digisport 3

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Lorient

 

    Spíler TV

 1.05: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Columbus Blue Jackets

13.05: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Arsenal

15.35: Labdarúgás, Premier League, Hull City-Liverpool

18.05: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Middlesbrough

21.05: Jégkorong, NHL, Colorado Avalanche-Winnipeg Jets

 

Február 5., vasárnap:  

    M4 Sport

13.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Drezda

18.20: Jégkorong, MOL Liga, UTE-MAC Budapest

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC Fight Night Houston

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Villarreal

14.45: Kézilabda, EHF Kupa, csoportkör, Érd - Rosztov-Don

16.45: Kézilabda, BL, középdöntő, Esbjerg-Győri Audi ETO KC 

24.00: Amerikaifutball, NFL, Super Bowl, Houston

 

    Sport 2

12.00: Jégkorong, KHL, Barisz Asztana-Dinamo Riga

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Deportivo Alavés

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Osasuna

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid

 

    Sport M

14.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam 

 

    Eurosport 1

 9:00: Szánkó, vk, Németország

11.15: Sífutás, vk, csapat sprint, Pjongcsang

12.30: Északi összetett, vk, Pjongcsang 

13.15: Kerékpár, Valenciai körverseny 

15.00: Síugrás, vk, Oberstdorf

20.00: Sznúker, Német Masters, Berlin

 

    Eurosport 2

 7.00: Universiade, sílövészet, vegyes váltó, Almati 

 9.45: Északi összetett, vk, Pjongcsang 

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, FC Augsburg-Werder Bremen

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-SV Darmstadt

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Sampdoria

14.55: Labdarúgás, Serie A, Pescara-Lazio

17.45: Labdarúgás, Serie A, Palermo-Crotone

20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Internazionale

23.05: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

 6.00: Tenisz, WTA-torna, Tajvan

14.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Nancy

19.00: Kézilabda, SEHA Liga, Veszprém-Izvidac (bosnyák)

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Olympique Lyon

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Serie, Atalanta-Cagliari

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Waregem-Gent

 

    Spíler TV

 2.00: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Pittsburgh Penguins 

14.05: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Swansea City

16.35: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Manchester United

20.00: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Calgary Flames

 

Forrás: MTI