Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-10-02
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 2., péntek:

    M4

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Naturtex-SZTE-Szedeák - Egis Körmend

 

    Sport 1

13.30: Lóverseny, futam

14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Taskent

 

    Sport 2

12.30: Tenisz, ATP-torna, Kuala Lumpur, elődöntő

18.45: Futsal, BL, csoportkör, Győri ETO - Baku United

 

    Eurosport

17.45: Labdarúgás, német női bajnokság, Wolfsburg-Freiburg

21.00: Küzdősport, World Grand Prix Series 

 

    Eurosport 2

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Ruch Chorzow-Pogon Szczecin

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Darmstadt-Mainz

 

    Digisport 1

9.00 és 12.30, Tenisz, WTA-torna, Vuhan, elődöntő

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Montpellier

    

    Digisport 2

16.55: Vízilabda, férfi Eurokupa-selejtező, Budapest, TiszaVirág Szeged-Esslingen 

18.35: Vízilabda, férfi Eurokupa-selejtező, Budapest, FTC-PQS Waterpolo-Primorac Kotor 

20.50: Rögbi, vb, Új-Zéland - Grúzia

 

Október 3., szombat:

    M4

16.00: Vízilabda, női ob I, BVSC-Eger

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Puskás Akadémia

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Budapest Honvéd

 

    Sport 1

14.00: Cselgáncs, Grand Prix, Taskent, 3. nap

17.30: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, THW Kiel - Flensburg-Handewitt

19.30: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, PPD Zagreb - MVM-Veszprém

 

    Sport 2

8.15 és 10.15: Tenisz, ATP-torna, Kuala Lumpur, elődöntők

13.00: Futsal, spanyol bajnokság

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-FC Barcelona

19.00: Salakmotor, lengyel GP, Torun

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Real Sociedad

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, ügető, 35. versenynap

 

    Eurosport

15.00: Superbike-vb, Franciaország, Superpole

23.00: Labdarúgás, MLS, Toronto-Philadelphia Union

 

    Eurosport 2

1.00: Labdarúgás, MLS, DC United-New York City FC

7.00: Ausztrálfutball-liga, döntő

14.00: Kajak, extrém vb, Ausztria

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-VfL Wolfsburg

 

    Digisport 1

10.35: Vízilabda, férfi Eurokupa-selejtező, Budapest, FTC-PQS-Waterpolo - Esslingen

12.15: Vízilabda, férfi Eurokupa-selejtező, Budapest, Szeged-Diapolo - Primorac Kotor

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-West Bromwich Albion

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Newcastle United

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Southampton

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Verona

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Coritiba-Atlético Mineiro

 

    Digisport 2

9.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan, döntő

12.00: Úszás, világkupa, Szingapúr, 1. nap

16.00: Autósport, GT Open, Monza, 1. futam

17.10: Autósport, ADAC Forma-4, Hockenheim, 2. futam

18.25: Vízilabda, férfi Eurokupa-selejtező, Budapest, FTC-PQS-Waterpolo - Szeged-Diapolo

20.50: Rögbi, vb, Anglia-Ausztrália

 

Október 4., vasárnap:

    M4

16.00: Labdarúgás, NB II, Mezőkövesd-Kisvárda

18.30: Vízilabda, férfi ob I, Miskolc-BVSC

 

    Sport 1

3.30: Ökölvívás, profi gála, Carson, Lucas Matthysse-Viktor Posztol

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Betis

14.00: Röplabda, női Eb, Belgium, bronzmérkőzés

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Valencia

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Villarreal

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Madrid

 

    Sport 2

10.30: Tenisz, ATP-torna, Kuala Lumpur, döntő

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-PSV Eindhoven

16.15: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, MOL-Pick Szeged - Barcelona

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tampa Bay Buccaneers-Carolina Panthers

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, San Francisco 49ers-Green Bay Packers

 

    Sport M

11.55: Lóverseny, galopp, 24. versenynap

 

    Sportklub

17.00: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Linz

 

    Eurosport

7.30: Asztalitenisz Európa-bajnokság, Oroszország, elődöntő

10.30: Superbike-vb, Franciaország, Superbike, 1. futam

11.30: Superbike-vb, Franciaország, Supersport, futam

13.00: Superbike-vb, Franciaország, Superbike, 2. futam

14.00: Autósport, Blancpain Sprint Series, San Marino

15.30: Kerékpár, lombardiai körverseny, Olaszország

22.35: Lovassport, Los Angeles Masters, Los Angeles 

 

    Eurosport 2

1.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Columbus Crew

9.00: Kerékpár, Tour of Almaty, Kazahsztán

13.00: Kerékpár, Eurometropole, Belgium, 4. szakasz

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-1. FC Köln

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Borussia Dortmund

23.00: Labdarúgás, MLS, FC Dallas-Houston Dynamo

 

    Digisport 1

1.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Sao Paulo-Atlético PR

10.35: Vízilabda, férfi Eurokupa-selejtező, Budapest, Szeged-Diapolo - Jardran Split

13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Hockenheim, 2. futam

14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-FC Liverpool

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Manchester United

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Napoli

 

    Digisport 2

1.10: Labdarúgás, argentin bajnokság

6.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Sassuolo

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Internazionale

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Bologna

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Olympique Marseille

 

Forrás: MTI