Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-10-16
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 16., péntek:

    M4 Sport

16.00: Vízilabda, női ob I, Szentes-UVSE

18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Szombathely-Atomerőmű

 

    Sport 1

16.45: Kézilabda, női BL, CSM Bucuresti-Selgros Lublin

 

    Sport 2

13.45: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

9.30: Pályakerékpáros Eb, Svájc

16.00: Tenisz, WTA-Torna, Linz 

 

    Eurosport 2

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Lechia Gdansk-Gornik Zabrze

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Borussia Dortmund

23.00: Pályakerékpáros Eb, Svájc

    

    Digisport 1    

9.30: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj 

 

    Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Kuban Krasznodar-Panathinaikosz

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Real Madrid

 

Október 17., szombat:

    M4 Sport

13.15: Német túraautó-bajnokság, Hockenheim, 1. futam

15.45: Vízilabda, férfi ob I, RacioNet-Honvéd - VasasPlaket

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas-Diósgyőr

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Szombathelyi Haladás

22.30: Ökölvívás, profi gála, Budapest

 

    Sport 1

4.00: Ökölvívás, profi gála, Brooklyn, Seanie Monaghan-Donovan George

14.45: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, MVM-Veszprém - THW Kiel

17.15: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Rhein-Neckar Löwen - MOL-Pick Szeged

19.45: Kézilabda, női BL, csoportmérkőzés, Vardar Szkopje-Győri Audi ETO

 

    Sport 2

13.00: Futsal, spanyol bajnokság, ELPozo Murcia-Movistar Inter

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Levante

18.00: Vízilabda, férfi BL, playoff, visszavágó, Szolnoki Dózsa-Közgép - CN Marseille

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Rayo Vallecano

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, ügető 

 

    Eurosport

9.30 és 17.30: Pályakerékpár, Európa-bajnokság, Svájc

13.45: Tenisz, WTA-torna, Linz, elődöntő

21.30: Küzdősport, King of Kings, Tallinn

23.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Brazília-Koreai Köztársaság

 

    Eurosport 2

3.00: Labdarúgás, MLS, Orlando City-New York City

12.45: Autósport, Formula Renault Eurocup, Spanyolország

14.15: Autósport, Renault-világsorozat, Spanyolország, 1. futam

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Bayern München

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Frankfurt-Mönchengladbach

20.30: Labdarúgás, MLS, Toronto-Columbus

22.00: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Nigéria-Egyesült Államok

 

    Digisport 1

0.55, 1.50, 2.50: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzések

10.10: Autósport, Forma 3, Hockenheim, 1. futam

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Liverpool

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Manchester United

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Arsenal

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-AC Milan

 

    Digisport 2

4.30: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, Moto3, időmérő

5.25: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

6.05: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, MotoGP, időmérő

7.00: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, Moto2, időmérő

10.30 és 14.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, elődöntők

16.00: Autósport, Forma 3, Hockenheim, 2. futam

16.50 és 20.55: Rögbi, vb, negyeddöntők

18.55: Vízilabda, férfi BL, A-HÍD OSC Újbuda - DIGI Oradea

 

Október 18., vasárnap:

    M4 Sport

15.00: Labdarúgás, NB II, Soroksár-Mezőkövesd

22.00: Műrepülés, Red Bull Air Race, Las Vegas

 

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, profi gála, New York, Gennagyij Golovkin-David Lemieux

11.15: Labdarúgás, az Eb-pótselejtezők sorsolása, Nyon

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Celta Vigo

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Atlético Madrid

19.45: Röplabda, férfi Eb, döntő 

    

    Sport 2

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Heerenveen-Feyenoord

16.45: Kézilabda, női BL, csoportmérkőzés, FTC-Rail Cargo Hungaria - Podravka Vegeta

19.00: Amerikaifutball, NFL, Buffalo-Cincinnati

22.30: Amerikaifutball, NFL, Green Bay-San Diego

 

    Sport M

11.55: Lóverseny, galopp

17.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Párizs

 

    Sportklub

17.00: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Graz

 

    Eurosport

9.15: Atlétika, maraton, Amszterdam

14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz, döntő

15.30: Autósport, Renault-világsorozat, Spanyolország, 2. futam

18.00: Motorsport, Superbike, vb, Doha, 1. futam

19.00: Motorsport, Superbike, vb, Supersport, Doha, futam

21.00: Motorsport, Superbike, vb, Doha, 2. futam

23.00: Labdarúgás, MLS, Houston-Seattle

 

    Eurosport 2

0.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Chile-Horvátország

10.00 és 19.30: Pályakerékpáros Eb, Svájc

12.45: Autósport, Formula Renault Eurocup 2.0, Spanyolország

13.45: Superbike, brit bajnokság

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Hannover

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Stuttgart-Ingolstadt

21.30: Pályakerékpár, hatnapos verseny, London

 

    Digisport 1

0.35: Labdarúgás, argentin bajnokság

4.00: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, Moto3, futam

5.10: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, Moto2, futam

6.50: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, MotoGP, futam

9.45: Autósport, Audi TT Kupa, Hockenheim, 2. futam

10.40: Autósport, Forma 3, Hockenheim, 3. futam

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Palermo

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Fiorentina

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Norwich

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Juventus

 

    Digisport 2

1.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Joinville-Figueirense

7.30: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, páros döntő

10.30: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, döntő

13.50 és 16.50: Rögbi, vb, negyeddöntők

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Nice

23.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético PR-Corinthians

 

Forrás: MTI