Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-09-02
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Szeptember 2., péntek:

    M4 Sport

10.00: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, 1. szabadedzés

14.00: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, 2. szabadedzés

 

    Sport 2

20.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, csoportkör, Linköping-JYP

 

    Sport M

17.45: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

18.00 és 21.15: Tenisz, US Open

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 13. szakasz

 

    Eurosport 2

17.00 és 19.30: Tenisz, US Open

 

    Digisport 1

9.55, 10.50 és 11.50: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés

14.05, 15.00 és 16.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

 

Szeptember 3., szombat:

    M4 Sport

7.45: Autósport, túraautó-világbajnokság, Motegi, időmérő edzés

10.55: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, 3. szabadedzés

13.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, időmérő edzés

15.30: Autósport, GP 2, Olasz Nagydíj, Monza, 1. futam

17.00: Autósport, GP 3, Olasz Nagydíj, Monza, 1. futam

18.00: Kosárlabda, Eb-selejtező, Magyarország-Luxemburg

 

    Sport 1

10.00: Kézilabda, Elek Gyula-emléktorna, TuS Metzingen-Podravka Koprivnica

12.00: Kézilabda, Elek Gyula-emléktorna, FTC-Rail Cargo-Duslo Sala 

16.00: Kézilabda, Elek Gyula-emléktorna, FTC-Rail Cargo Hungaria - Podravka Koprivnica

17.45: Kézilabda, EHF-kupa, 1. forduló, Csurgói KK-Bodö HK

21.00: Küzdősport, UFC, Andrej Arlovszkij-Josh Barnett, Hamburg

 

    Sport 2

10.00: Strandröplabda, European Masters, Jurmala, 1. nap

17.00: Úszás, világkupa-verseny, Moszkva

 

    Sport M

13.00, 15.15, 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

5.00: Tenisz, US Open

12.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 14. szakasz

18.00 és 21.15: Tenisz, US Open

 

    Eurosport 2

8.00: Autsport, túraautó-világbajnokság, Motegi, időmérő

17.00: Tenisz, US Open

 

    Digisport 1

9.55: Motorsport, gyorsasági vb, Brit nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, 3. szabadedzés

13.30: Motorsport, gyorsasági vb, Brit Nagydíj, Moto3, időmérő edzés

14.25: Motorsport, gyorsasági vb, Brit nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

15.05: Motorsport, gyorsasági vb, Brit Nagydíj, MotoGP, Moto2, időmérő edzés

19.55: Kézilabda, SEHA LIGA, Celje-Telekom Veszprém

 

    Digisport 2

14.55: Kézilabda, német bajnokság, Rhein-Neckar Löwen - Magdeburg

 

Szeptember 4., vasárnap:

    M4 Sport

8.15: Autósport, túraautó-világbajnokság, Japán Nagydíj, Motegi, 1. futam

9.30: Autósport, túraautó-világbajnokság, Japán Nagydíj, Motegi, 2. futam

13.30: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, futam

 

    Sport 1

17.45: Labdarúgás, vb-selejtező, Szlovákia-Anglia

20.30: Labdarúgás, vb-selejtező, Norvégia-Németország

 

    Sport 2

10.00: Kézilabda, Elek Gyula-emléktorna, Podravka Koprivnica-Duslo Sala

12.00: Kézilabda, Elek Gyula-emléktorna, FTC-Rail Cargo Hungaria - TuS Metzingen

16.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája-selejtező, döntő

18.00: Labdarúgás, vb-selejtező, Kazahsztán-Lengyelország

20.30: Labdarúgás, vb-selejtező, Csehország - Észak-Írország

 

    Sport M

13.00, 15.15, 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

1.15: Tenisz, US Open

7.30, 8.30: Autósport, túraautó-világbajnokság, Japán Nagydíj, Motegi

11.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Monza

14.30: Kerékpár, Vuelta a Espana, 15. szakasz

18.00 és 21.15: Tenisz, US Open

 

    Eurosport 2

14.00: Evezés, egyetemi világbajnokság, Poznan

17.00: Tenisz, US Open

 

    Digisport 1

13.20: Motorsport, gyorsasági vb, Brit Nagydíj, Moto3, futam

14.50: Motorsport, gyorsasági vb, Brit Nagydíj, Moto2, futam

16.20: Motorsport, gyorsasági vb, Brit Nagydíj, MotoGP, futam

20.35: Autósport, IndyCar, Grand Prix at The Glen

23.55: Autósport, NASCAR, Bojangles' Southern 500

 

    Digisport 2

19.10: Kézilabda, német bajnokság, Stuttgart-Kiel

 

Forrás: MTI