Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-06-21
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Június 21., péntek:

    Sport 1

16.00 és 20.00: Kosárlabda, női Eb, középdöntő

 

    Eurosport

8.30 és 13.30: Sznúker, Vuhszi, Kína, negyeddöntő

17.00: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Törökország, Franciaország-Ghána

20.00: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Törökország, Egyesült Államok-Spanyolország

 

    Eurosport 2

8.30 és 13.30: Sznúker, Vuhszi, Kína, negyeddöntő

16.30: Tenisz, ATP-torna, Eastbourne

20.00: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Törökország, Nigéria-Portugália

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne

15.25: Röplabda, női Európa Liga, Törökország-Románia

17.55: Röplabda, női Európa Liga, Magyarország-Bulgária

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne

 

Június 22., szombat:

    M1

20.15: Labdarúgás, Konföderációs Kupa, csoportmérkőzés, Olaszország-Brazília

 

    Sport 1

16.30: Kosárlabda, női Eb, középdöntő, Lille, Törökország-Svédország

20.00: Kosárlabda, női Eb, középdöntő, Lille, Montenegró-Spanyolország

 

    Eurosport 1

9.00, 10.00, 14.15, 14.45, 22.00 és 22.30: Autósport, Le Mans, 24 órás verseny

12.00: Autósport, Renault világsorozat, Moszkva, 1. futam 

 

    Eurosport 2

5.30: Ausztrálfutball, Ausztrál Futball Liga, 13. forduló, Port Adelaide-Sydney Swans

8.30 és 13.45: Sznúker, Vuhszi, Kína, elődöntő

12.15: Kajak-kenu, szlalom, Világkupa

16.30: Tenisz, ATP-torna, döntő, Eastbourne

18.00: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Törökország, Mexikó-Görögország

20.00: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Törökország, Törökország-El Salvador

22.00: Autósport, Le Mans, 24 órás verseny

22.30: Extrém sport, Dew Tour Ocean City

 

    Digisport 2

13.55: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne, döntő

 

Június 23., vasárnap:

    M1

20.50: Labdarúgás, Konföderációs Kupa, csoportmérkőzés, Nigéria-Spanyolország

 

    Sport 1

2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, döntő, 5. mérkőzés, Chicago Blackhawks-Boston Bruins

16.30: Kosárlabda, női Eb, középdöntő, Vendespace, Nagy-Britannia - Horvátország

20.00: Kosárlabda, női Eb, középdöntő, Vendespace, Fehéroroszország-Franciaország

 

    Sportklub

2.25: Labdarúgás, MLS, FC Dallas-Sporting KC

 

    Eurosport 1

9.00, 9.30 és 15.15: Autósport, Le Mans, 24 órás verseny

15.30: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Gateshead

20.00: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Törökország, Anglia-Irak

 

    Eurosport 2

9.00: Autósport, Le Mans, 24 órás verseny

9.30 és 13.30: Sznúker, Vuhszi, Kína, döntő

11.45: Autósport, Renault világsorozat, Moszkva, 2. futam

17.00: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Törökország, Chile-Egyiptom

20.00: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Törökország, Uruguay-Horvátország

 

Forrás: MTI