Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-08-21
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Augusztus 21., péntek:

    M4 Sport

16.00: Kajak-kenu vb, Milánó

17.30: Lovas Eb, Aachen, díjugratás

 

    Sport 1

13.35: Lóverseny, futam

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Sevilla

 

    Sport 2

2.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, Cleveland Browns-Buffalo Bills

18.00: Jégkorong, BL, Nyeman Grodno-Adler Mannheim

 

    Sport M

18.55: Lóverseny, ügető, galopp és agárverseny

 

    Eurosport

16.00: Kajak-kenu vb, Milánó

17.30: Lovas Eb, Aachen

 

    Eurosport 2

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Pogon Szczecin-Wisla Krakow

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Werder Bremen

22.30: Kerékpár, amerikai körverseny, 5. szakasz

 

    Digisport 1

17.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

 

    Digisport 2

19.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier - Paris Saint-Germain

 

Augusztus 22., szombat:

    M4 Sport

1.30, 5.00 és 12.00: Atlétikai vb, Peking

10.15 és 15.15: Kajak-kenu vb, Milánó

14.00: Forma-1, Belga Nagydíj, időmérő edzés

17.15: Autósport, GP2, Belgium, 2. futam

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Szombathelyi Haladás

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Ferencváros

 

    Sport 1

15.45: Jégkorong, BL, KalPa Kuopio-Ocelari Trinec

19.45: Labdarúgás, holland bajnokság, Heerenveen-PSV

 

    Sport 2

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Getafe

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Las Palmas

22.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Valencia

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, ügető

 

    Eurosport

1.30, 3.00 és 12.15: Atlétikai vb, Peking

10.30 és 15.45: Kajak-kenu vb, Milánó

18.45: Kerékpár, Vuelta a Espana, 1. szakasz

22.45: Kerékpár, amerikai körverseny, 6. szakasz

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball, nemzeti liga, Gold Coast Suns-Essendon

12.00: Gyorsaságimotor, World Endurance Championship, Oschersleben

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Stuttgart

22.00: Labdarúgás, MLS, Toronto-Orlando City

 

    Digisport 1

1.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Newcastle United

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Tottenham Hotspur

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-AS Roma

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Bologna

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Goiás-Vasco da Gama

 

    Digisport 2

1.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United-Celtic

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Rennes

19.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

 

Augusztus 23., vasárnap:

    M4 Sport:

2.30, 5.00 és 12.15: Atlétikai vb, Peking

9.15: Autósport, GP3, Belgium, 2. futam

10.00: Kajak-kenu vb, Milánó

14.00: Forma-1, Belga Nagydíj, futam

17.00: Lovas Eb, Aachen, díjugratás

18.30: Röplabda, női Európa Liga, Magyarország-Izrael

 

    Sport 1

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Athletic Bilbao

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Real Madrid

22.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Villarreal

 

    Sport 2

16.45: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Vitesse

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, ügető

 

    Eurosport

2.30 és 12.15: Atlétikai vb, Peking

9.30: Autósport, GP3, Belgium, 2. futam

10.00: Kajak-kenu vb, Milánó

15.45: Kerékpár, Vattenfall Cyclassics, Németország

16.30: Kerékpár, Vuelta a Espana, 2. szakasz

21.00: Labdarúgás, MLS, Los Angeles Galaxy-New York City FC

 

    Eurosport 2

11.45: Autósport, Porsche Szuperkupa, Belgium, futam

13.00: Motokrossz vb, Olaszország, MX2, MXGP futamok

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt-Borussia Dortmund

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Mainz

22.00: Kerékpár, amerikai körverseny, 7. szakasz

 

    Digisport 1

1.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Figueirense-Sport Recife

14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich-Chelsea

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Manchester City

19.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati, döntő

22.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati, döntő

 

    Digisport 2

1.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bordeaux

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Udinese

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-AC Milan

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético Mineiro-Palmeiras

 

Forrás: MTI