Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-01-16
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 16., péntek:

    Sport 1

16.45: Kézilabda, férfi vb, Katar, Lengyelország-Németország

19.00: Kézilabda, férfi vb, Katar, Svédország-Izland

 

    Sport 2

8.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

18.45: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Graz

 

    Eurosport

9:15: Alpesi sí, vk, Cortina d'Ampezzo, női lesiklás

10:30: Alpesi sí, vk, Wengen, férfi kombináció, lesiklás 

13.15: Északi összetett, vk, Seefeld, sífutás

14.00: Alpesi sí, vk, Wengen, férfi kombináció, műlesiklás

14.45: Sílövészet, vk, Ruhpolding, női sprint

17.45: Síugrás, vk, Zakopane

20.05: Sznúker, Mesterek-tornája, negyeddöntő, London

 

    Eurosport 2

7.45: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Palesztína-Jordánia

11.30: Északi összetett, vk, Seefeld, sífugrás

12.30: Hódeszka, vb, Bad Gastein

14.00: Sznúker, Mesterek-tornája, negyeddöntő, London

 

    Digisport 1

9.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney, döntő

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Galatasaray 

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Olympiakosz

 

Január 17., szombat:

    Sport 1

1.00: Jégkorong, NHL, New York Islanders-Pittsburgh Penguins

14:45: Kézilabda, férfi vb, Katar, Brazília-Spanyolország

17:00: Kosárlabda, Adria Liga, Levszki Szófia-Szolnoki Olaj

20:45: Labdarúgás, holland bajnokság, Vitesse-PSV

 

    Sport 2

9:30: Tenisz, ATP-torna, Sydney, döntő

17:45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Almería

20:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal - Athletic Bilbao

 

    Sport M

14:55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

17:00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Olympique Lyon

 

    Eurosport

9:00: Szánkó, vk, kettes, 1. futam, Németország

10:15: Alpesi sí, vk, Cortina d'Ampezzo, női lesiklás

12:00: Alpesi sí, vk, Wengen, férfi lesiklás

13:45: Északi összetett, vk, Seefeld, síugrás

14:15: Sílövészet, vk, Ruhpolding, férfi sprint

16:00: Északi összetett, vk, Seefeld, sífutás

16:45: Síugrás, vk, Zakopane 

20.05: Sznúker, Mesterek-tornája, elődöntő, London

 

    Eurosport 2

10:00: Szánkó, vk, kettes, 2. futam, Németország

11:00: Sífutás, vk, Otepaa, férfi és női sprint

13:15: Szánkó, vk, férfi egyes, 2. futam, Németország

14:15: Sznúker, Mesterek-tornája, elődöntő, London

17:00: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői Guinea-Kongó 

19:45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Burkina Faso-Gabon

 

    Digisport 1

15:40: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea-Chelsea

18:25: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Southampton

20:40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-AS Roma

 

    Digisport 2

15:45: Vízilabda, E.ON férfi ob I, Szolnoki Dózsa-Közgép - A-HÍD OSC Újbuda 

17:55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Internazionale

20:00: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Nantes

 

Január 18., vasárnap:

    Sport 1

1:00: Jégkorong, NHL, Montreal Canadiens - New York Islanders

11:45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Madrid

16:45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid - Granada

19:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna - Barcelona

21:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla - Málaga

 

    Sport 2

17:00: Kézilabda, férfi vb, Katar, Németország-Oroszország

19:00: Kézilabda, férfi vb, Katar, Egyiptom-Franciaország

21:00: Amerikaifutball, NFL, főcsoportdöntő, Seattle Seahawks-Green Bay Packers

23.55: Amerikaifutball, NFL, főcsoportdöntő, New England Patriots-Indianapolis Colts

 

    Sport M

14:55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

14:55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Atalanta

17:00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes - Saint-Étienne

 

    Eurosport

9:15: Szánkó, vk, női egyes, 1. futam, Németország

10:00: Alpesi sí, vk, Wengen, férfi műlesiklás, 1. futam

11:00: Alpesi sí, vk, Cortina d'Ampezzo, női szuper-óriásműlesiklás

12:30: Sílövészet, vk, Ruhpolding, női tömegrajtos verseny

13:45: Síugrás, vk, Zakopane

15:30: Sílövészet, vk, Ruhpolding, férfi tömegrajtos verseny

20.00: Sznúker, Mesterek-tornája, döntő, London

 

    Eurosport 2

10:45: Északi összetett, vk, Seefeld, síugrás

11:45: Sífutás, vk, Otepaa, sprint csapatverseny

13:00: Alpesi sí, vk, Wengen, férfi műlesiklás, 2. futam

14:00: Északi összetett, vk, Seefeld, sífutás

15:00: Sznúker, Mesterek-tornája, döntő, London

17:00: Labdarúgás, Afrika Kupa, Zambia-Kongói DK

19:45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Tunézia - Zöld-foki Köztársaság

 

    Digisport 1

12:25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Napoli

14:25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Hull City

16:50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Arsenal

20:40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Hellas Verona

 

    Digisport 2

13:55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Evian

20:55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Guingamp

 

Forrás: MTI