Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-07-12
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 12., péntek:

    Sport 2

11.00: Tenisz, Hungarian GP, Budapest, negyeddöntők

 

    Eurosport

11.00: Universiade, röplabda, női negyeddöntő, Kazany

14.00: Kerékpár, Tour de France, 13. szakasz

17.45: Labdarúgás, női Eb, csoportmérkőzés, Franciaország-Oroszország

20.00: Labdarúgás, női Eb, csoportmérkőzés, Anglia-Spanyolország

 

    Eurosport 2

10.00: Universiade, műugrás, Kazany

11.45: Universiade, műugrás, női 10 m, Kazany

13.00: Universiade, röplabda, női negyeddöntő, Kazany

16.00: Universiade, röplabda, női negyeddöntő, Kazany

18.00: Universiade, úszás, Kazany

19.00: Universiade, atlétika, Kazany

 

    Digisport

16.45: Vízilabda, Vodafone Kupa, Montenegró-Görögország

18.40: Vízilabda, Vodafone Kupa, Magyarország-Németország

 

    Digisport 2

8.55: Gyorsaságimotoros-vb, Német Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

13.05: Gyorsaságimotoros-vb, Német Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 

Július 13., szombat:

    M1

20.16: Labdarúgás, Szuperkupa-döntő, Puskás Ferenc Stadion, Győri ETO FC - DVSC-TEVA

 

    Sport 1

11.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Ulánbátor, 1. nap

19.00: Salakmotor, csapat-világbajnokság, Czestochowa, 1. elődöntő

 

    Sport 2

11.00: Tenisz, Hungarian GP, Budapest, elődöntők

 

    Eurosport

11.00: Universiade, röplabda, férfi negyeddöntő, Kazany

13.45: Kerékpár, Tour de France, 14. szakasz

17.45: Labdarúgás, női Eb, csoportmérkőzés, Svédország-Olaszország

20.00: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Törökország

 

    Eurosport 2

7.00: Universiade, úszás, Kazany

13.00: Universiade, röplabda, női elődöntő, Kazany

16.00: Universiade, röplabda, női elődöntő, Kazany

20.30: Labdarúgás, női Eb, csoportmérkőzés, Finnország-Svédország

 

    Digisport 1

8.55: Gyorsaságimotoros-vb, Német Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Német Nagydíj, Moto3, időmérő edzés

13.25: Gyorsaságimotoros-vb, Német Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

14.05: Gyorsaságimotoros-vb, Német Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés

15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Német Nagydíj, Moto2, időmérő edzés

15.55: Autósport, F3, Silverstone

16.45: Vízilabda, Vodafone Kupa, Németország-Görögország

18.40: Vízilabda, Vodafone Kupa, Magyarország-Montenegró

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Fluminense-Internacional

 

    Digisport 2

11.05: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Norisring, 1. futam

14.35: Autósport, német túraautó-bajnokság (DTM), Norisring, időmérő edzés

16.00: Autósport, F3, Silverstone, 1. futam

16.35: Autósport, VW Scirocco Kupa, Norisring, futam

17.25: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Norisring, 2. futam 

18.20: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Németország, 1. futam

 

Július 14., vasárnap:

    Sport 1

11.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Ulánbátor, 2. nap

 

    Sport 2

14.00: Tenisz, Hungarian GP, Budapest, döntők

 

    Sportklub

1.25: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság (MLS), New England Revolution-Houston Dynamo

5.00: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság (MLS), Portland Timbers-Los Angeles Galaxy

15.40: Labdarúgás, barátságos felkészülési mérkőzés, Jakarta, Indonézia-Arsenal

 

    Eurosport

11.15: Autóverseny, ETC, Enna Pergusa, 1. futam

11.45: Auto GP, Mugello, 2. futam

12.30: Autóverseny, ETC, Enna Pergusa, 2. futam

14.00: Kerékpár, Tour de France, 15. szakasz

17.45: Labdarúgás, női Eb, csoportmérkőzés, Norvégia-Hollandia

20.00: Labdarúgás, női Eb, csoportmérkőzés, Izland-Németország

 

    Eurosport 2

5.00: Ausztrál Futball Liga, Sydney Swans-GWS Giants

8.15, 13.00, 14.30: Universiade, kajak-kenu, Kazany

16.00, 18.00: Universiade, röplabda, Kazany

 

    Digisport 1

9.45: Vízilabda, Vodafone Kupa, Montenegró-Németország

11.40: Vízilabda, Vodafone Kupa, Magyarország-Görögország

13.25: Autósport, német túraautó-bajnokság (DTM), Norisring, futam

20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Gremio-Botafogo

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Vasco da Gama-Flamengo

 

    Digisport 2

9.50: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Németország, 2. futam

10.55: Gyorsaságimotoros-vb, Német Nagydíj, Moto3, futam

12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Német Nagydíj, Moto2, futam

13.45: Gyorsaságimotoros-vb, Német Nagydíj, MotoGP, futam

 

Forrás: MTI