Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-05-19
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

május 19., péntek:

    M4 Sport

 9.45: Ritmikus gimnasztika, Eb, Budapest, junior együttes kéziszer, selejtező

12.45 és 15.00: Ritmikus gimnasztika, Eb, Budapest, felnőtt egyéni selejtező

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 4. mérkőzés, Szolnoki Olaj KK-Zalaegerszeg

 

    Sport M

17.00 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 13. szakasz

19.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, döntő, Anglia-Spanyolország

23.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 6. szakasz

 

    Digisport 1

12.00 és 14.30: Tenisz, WTA-torna, Róma

17.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, elődöntő, CSZKA Moszkva-Olimpiakosz

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, elődöntő, Fenerbahce-Real Madrid 

 

    Digisport 2

12.00 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Róma

19.30: Tenisz, WTA-torna, Róma

 

    Digisport 3

16.30: Tenisz, WTA-torna, Róma

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, rájátszás, Falkirk-Dundee United 

 

    Spíler TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

13.05, 13.55 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 

május 20., szombat:

    M4 Sport

11.00 és 12.30: Ritmikus gimnasztika, Eb, Budapest, junior együttes kéziszer, felnőtt egyéni

15.30: Kézilabda, férfi NB 1, döntő, 1. mérkőzés, Veszprém-Szeged

18.00: Labdarúgás, NB I, DVSC-Budapest Honvéd

20.30: Labdarúgás, NB I, Videoton-Ferencváros

 

    Sport 1

14.00: Cselgáncs, GS-verseny, Jekatyerinburg

16.45: Labdarúgás, Primera División, Sporting Gijón-Betis

19.00: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Alavés

21.00: Labdarúgás, Primera División, Sevilla-Osasuna    

 

    Sport 2

15.15: Jégkorong, vb, elődöntő, Kanada-Oroszország

19.15: Jégkorong, vb, elődöntő, Svédország-Finnország

21.45: Ökölvívás, profi gála, Noel Gevir-Krzysztof Wlodarczyk

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 6.45: Labdarúgás, U20-as vb, Németország-Venezuela

 9.15: Labdarúgás, U20-as vb, Anglia-Argentína

13.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 14. szakasz

19.00: Lovassport, Global Champions Tour, Madrid

21.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 7. szakasz

 

    Eurosport 2

13.45 és 17.45: Motorsport, Endurance-vb

15.15: Labdarúgás, Bundesliga

22.00: Labdarúgás, MLS, DC United-Chicago Fire

 

    Digisport 1

11.05: Autósport, F3, Pau, 1. futam

12.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

14.30: Tenisz, ATP-torna, Róma

17.40: Labdarúgás, Serie A, Chievo-AS Roma

20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Fiorentina

22.50: Autósport, Indy 500, kvalifikáció

 

    Digisport 2

12.40: Autósport, ADAC GT Masters, Lausitzring, 1. futam

15.55: Autósport, Formula E, Párizs

17.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

20.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

 

    Digisport 3

16.15: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Lausitzring, 1. futam

19.00: K1, Glory-sorozat, Hollandia

21.00: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Bastia és Lorient-Bordeaux

 

    Spíler TV

 2.05: Jégkorong, NHL, keleti főcsoportdöntő, Ottawa Senators-Pittsburgh Penguins

 7.55: Autósport, Supercars

 9.15, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP és Moto2

13.25: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, 4. szabadedzés, MotoGP

12.30, 14.05 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, időmérő, Moto3, MotoGP és Moto2

 

május 21., vasárnap:

    M4 Sport

11.00: Ritmikus gimnasztika, Eb, Budapest, junior együttes kéziszer döntő

12.15: Ritmikus gimnasztika, Eb, Budapest, felnőtt egyéni döntő

15.00: Autósport, DTM, Lausitzring

16.45: Labdarúgás, NB II, Budaörs-Soroksár

19.00: Kosárlabda, férfi NB 1, negyeddöntő, 5. mérkőzés

 

    Sport 1

 3.00: Kosárlabda, NBA, nyugati főcsoportdöntő, San Antonio Spurs-Golden State Warriors

14.00: Cselgáncs, GS-verseny, Jekatyerinburg

16.30: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Athletic Bilbao

19.45: Labdarúgás, Primera División, Málaga-Real Madrid

 

    Sport 2

16.15: Jégkorong, vb, bronzmérkőzés, Köln

20.00: Labdarúgás, Primera División, Barcelona-Eibar

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    C8

20.45: Jégkorong, vb, döntő, Köln

 

    Eurosport 1

 6.45: Labdarúgás, U20-as vb, Zambia-Portugália

13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 15. szakasz

17.30: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 8. szakasz

20.30: Labdarúgás, MLS, New England Revolution-Columbus Crew

 

    Eurosport 2

12.45: Labdarúgás, U20-as vb, Olaszország-Uruguay

15.15: Labdarúgás, Bundesliga 2

20.30: Labdarúgás, MLS, Minnesota-Los Angeles Galaxy

 

    Digisport 1

 0.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Independiente-Huracán

 9.50: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Lausitzring, 2. futam

10.35: Autósport, F3, Pau, 2. futam

11.45: Amerikaifutball, HFL, Budapest Cowbells-Budapet Wolves

14.45: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Crotone

19.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, döntő

 

    Digisport 2

13.00: Tenisz, WTA-torna, Róma, döntő

16.00: Tenisz, ATP-torna, Róma, döntő

20.40: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Internazionale

 

    Digisport 3

13.05: Autósport, ADAC GT Masters, Lausitzring, 2. futam

14.55: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Bologna

17.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, bronzmérkőzés

22.00: Autósport, Indy 500, kvalifikáció

 

    Spíler TV

 1.15: Jégkorong, NHL, nyugati főcsoportdöntő, Anaheim Ducks-Nashville Predators

 5.40: Autósport, Supercars

 8.35, 9.05 és 9.35: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP

10.55, 12.10 és 13.50: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

21.05: Jégkorong, NHL, keleti főcsoportdöntő, Pittsburgh Penguins-Ottawa Senators

 

Forrás: MTI