Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-01-22
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 22., péntek:

    M4 Sport

18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Magyarország-Németország, Wroclaw

20.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női döntő, Magyarország-Hollandia

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15: Lósport, futam

17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 1.00: Tenisz, Australian Open

14.30: Sílövészet, világkupa, Olaszország, férfi sprint

16.30: Alpesi sí, világkupa, férfi kombináció, műlesiklás, Kitzbühel

17.45: Síugrás, világkupa, Zakopane

 

    Eurosport 2

 1.00: Tenisz, Australian Open

11.30: Alpesi sí, világkupa, férfi kombináció, szuper-óriásműlesiklás, Kitzbühel

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Bayern München

 

    Digisport 1

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Ajaccio

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Brose Baskets

20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Unicaja Málaga

 

    Digisport 3

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Fenerbahce

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Dundee

 

Január 23. szombat:

    M4 Sport

11.45 és 14.57: Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság, Moszkva

16.10: Vízilabda Európa-bajnokság, Belgrád, férfi bronzmérkőzés, Magyarország-Görögország

17.40: Vízilabda Európa-bajnokság, Belgrád, férfi döntő, Szerbia-Montenegró

19.57: Kosárlabda, férfi NB I, TLI-Alba Fehérvár - Egis Körmend

 

    Sport 1

13.00: Futsal, spanyol bajnokság, UMA Antequera-Jaén Paraíso Interior

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-FC Barcelona

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Villarreal

22.00: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Minnesota Wild

 

    Sport 2

13.30: Jégkorong, KHL All Star-hétvége, Superskills

15.00: Jégkorong, KHL All Star-mérkőzés

18.00: Kézilabda, Férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Franciaország-Horvátország

20.15: Kézilabda, Férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Lengyelország-Norvégia

 

    Sport M

13.45: Lósport, futam

15.30: Lósport, futam

17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

1.00 és 13.15: Tenisz, Australian Open

11.45: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel, férfi lesiklás

14.30: Sífutás, világkupa, Nove Mesto

15.30: Sílövészet, világkupa, Olaszország

16.15: Síugrás, világkupa, Zakopane

21.00: Kerékpár, Manchester

 

    Eurosport 2

1.00 és 11.45: Tenisz, Australian Open

10.15: Alpesi sí, világkupa, Cortina d'Ampezzo

13.15: Sífutás, világkupa, Nove Mesto

14.00: Északi összetett, világkupa, Chaux-Neuve

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayer Leverkusen

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Borussia Dortmund

 

    Digisport 1

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Liverpool

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Southampton

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Manchester City

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-AC Milan

 

    Digisport 2

13.55: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Újpest FC-1. FC Nürnberg

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Angers

19.25: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Arouca

 

    Digisport 3

13.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, Toulouse-Saracens

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Atalanta

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Caen 

 

Január 24. vasárnap:

    M4 Sport

10.00: Asztalitenisz, World Tour, Budapest

11.46: Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság, Moszkva

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Eibar

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sevilla

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Valencia

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Real Madrid

 

    Sport 2

12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, AZ Alkmaar-Feyenoord

14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV Eindhoven-Twente

18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Németország-Oroszország

21.00: Amerikaifutball, NFL, Denver Broncos-New England Patriots

 

    Sport M

12.00: Lósport, futam

15.30: Lósport, futam

17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 1.00: Tenisz, Australian Open

14.30: Sílövészet, világkupa, Olaszország

16.00: Síugrás, világkupa, Zakopane

 

    Eurosport 2

 1.00: Tenisz, Australian Open

10.30: Sífutás, világkupa, Nove Mesto

13.30: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel

14.30: Alpesi sí, világkupa, Cortina d'Ampezzo

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Wolfsburg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Werder Bremen

22.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Mammoth

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Torino

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Swansea

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Chelsea

20.25: Labdarúgás, Juventus-AS Roma

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Napoli

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-St. Étienne

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Olympique Marseille 

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Udinese

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liége-Gent

 

Forrás: MTI