Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-01-13
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 13., péntek:

    M4 Sport

17.45: Kézilabda, női NB I, DVSC-TVP - FTC Rail Cargo Hungária

 

    Sport 1

13.45: Kézilabda, férfi vb, csoportmérkőzés, Fehéroroszország-Chile

17.00: Kézilabda, férfi vb, csoportmérkőzés, Németország-Magyarország

20.30: Kézilabda, férfi vb, csoportmérkőzés, Horvátország - Szaúd-Arábia

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Metalurg Magnyitogorszk-Szpartak Moszkva

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Tenisz, ATP-torna, Sydney

13.00: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme

14.30: Sílövészet, világkupa, férfi sprint

17.45: Síugrás, világkupa, Wisla

 

    Eurosport 2

9.15: Északi összetett világkupa, Val di Fiemme

10.30 és 13.45: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi kombináció

 

    Digisport 1

8.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-St. Étienne

 

    Digisport 2

9.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Emporio Armani Milan

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Anadolu Efes

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Zalgiris Kaunas 

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Maccabi FOX Tel-Aviv

 

Január 14., szombat:

    M4 Sport

13.55: Rövidpályás gyorskorcsolya, Eb, Torino

17.55: Kosárlabda, férfi NB I, Szolnok-Körmend

20.00: Vízilabda, férfi ob I., Pécs-Vasas

 

    Sport 1

14.30: Kézilabda, férfi vb, csoportmérkőzés, Izland-Szlovénia

17.45: Kézilabda, férfi vb, csoportmérkőzés, Tunézia-Spanyolország

20.00: Kézilabda, férfi vb, csoportmérkőzés, Magyarország-Horvátország

 

    Sport 2

13.00: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Athletic Bilbao

16.00: Labdarúgás, Primera División, FC Barcelona-Las Palmas

18.30: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Real Betis

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Atlanta Falcons-Seattle Seahawks

 

    Sport M

14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

9.30: Tenisz, ATP-torna, Sydney, döntő

11.30: Szánkó, világkupa, Lettország, női 2. futam

12.15: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi lesiklás

15.45: Síugrás, világkupa, Wisla

 

    Eurosport 2

7.30: Szánkó, világkupa, Lettország, kettes 1. futam

8.30: Szánkó, világkupa, Lettország, kettes 2. futam

10.30: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchense, női lesiklás

13.15: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme, sprint csapatverseny

14.15: sífutás, világkupa, Toblach, férfi és női sprint

 

    Digisport 1

4.30: Tenisz, WTA-torna, Hobart, döntő

17.55: Labdarúgás, Serie A, Crotone-Bologna

20.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Chievo

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-PSG

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Dijon

 

    Digisport 3

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Angers-Girondins Bordeaux

 

    Spíler TV

1.05: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Chicago Blackhawks

13.05: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-West Bromwich Albion

15.35: Labdarúgás, Premier League, Swansea City-Arsenal

18.05: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Chelsea

21.05: Jégkorong, NHL, Colorado Avalanche-Nashville Predators

 

Január 15., vasárnap:

    M4 Sport

13.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, Eb, Torino

17.15: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Graz

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, Primera División, FC Valencia-Espanyol

15.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, 2. forduló, Érd-Bietigheim

17.45: Kézilabda, férfi vb, csoportmérkőzés, Franciaország-Norvégia

20.30: Labdarúgás, Primera División, Sevilla-Real Madrid

 

    Sport 2

2.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, New England Patriots-Houston Texans

16.15: Labdarúgás, Primera División, Deportivo La Coruna-Villarreal

19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Kansas City Chiefs-Pittsburgh Steelers

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Dallas Cowboys-Green Bay Packers

 

    Sport M

14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

9.15: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchense, női szuperkombináció, szuperóriás-műlesiklás

10.30: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi műlesiklás, 1. futam

11.30: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi üldözéses verseny

12.15: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchense, női szuperkombináció, műlesiklás

13.15: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi műlesiklás, 2. futam

14.30: Sílövészet, világkupa, Németország, női üldözéses verseny

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

8.15: Szánkó, világkupa, Lettország, férfiak 1. futam

9.45: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme, síugrás

11.00: Síakrobatika, világkupa, krossz

12.45: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme, sífutás

14.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Genoa

14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-AS Roma

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Olympique Lyon

20.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Juventus

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, SS Lazio-Atalanta

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-AS Monaco

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Metz

 

    Spíler TV

4.30: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-St. Louis Blues

14.05: Labdarúgás, Premier League, Everton-Manchester City

16.35: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-FC Liverpool

 

Forrás: MTI