Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-06-10
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Június 10., péntek:  

    M4 Sport

17.00: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, 4. mérkőzés, TLI-Alba Fehérvár - Szolnoki Olaj

20.55: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Franciaország-Románia

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00, 14.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

16.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 5. szakasz

 

    Eurosport 2

13.00: Tenisz, ATP-torna, Nottingham

 

    Digisport 1

11.00 és 15.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch

13.00 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, 's-Hertogenbosch

 

Június 11., szombat:

    M4 Sport

 9.00: Kajak-kenu, olimpiai válogató, Szeged

12.45: Auótsport, túraautó-világbajnokság, Orosz Nagydíj, időmérő edzés

15.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Albánia-Svájc

18.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Wales-Szlovákia

21.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Anglia-Oroszország

    

    Sport 1

 3.00: Kosárlabda, NBA, nagydöntő, 4. mérkőzés, Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors

13.00: Futsal, spanyol bajnokság, döntő, 2. mérkőzés

15.45: Kerékpár, Tour de Suisse, 1. szakasz

 

    Sport 2

 1.00: Labdarúgás, Copa America, csoportmérkőzés, Chile-Bolívia

 3.30: Labdarúgás, Copa America, csoportmérkőzés, Argentína-Panama

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

16.30: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 6. szakasz

20.00: Lósport, Global Champions Tour Cannes

 

    Eurosport 2

10.15 és 20.00: Motorsport, FIM Endurance World Championship

13.00: Autósport, túraautó-világbajnokság, Orosz Nagydíj

14.30: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch

13.00: Tenisz, ATP-torna, 's-Hertogenbosch 

16.00: Úszás, Mare Nostrum, Barcelona, 1. nap 

 

    Digisport 2

15.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch

17.00: Tenisz, ATP-torna, 's-Hertogenbosch 

 

Június 12., vasárnap:

    M4 Sport

 9.00: Kajak-kenu, olimpiai válogató, Szeged

10.45: Autósport, túraautó-világbajnokság, Orosz Nagydíj, 1. futam

12.00: Autósport, túraautó-világbajnokság, Orosz Nagydíj, 2. futam

15.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, Törökország-Horvátország

18.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Lengyelország - Észak-Írország

21.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, Franciaország, csoportmérkőzés, Németország-Ukrajna

 

    Sport 1

 1.00 Labdarúgás, Copa America, csoportmérkőzés, Egyesült Államok-Paraguay

 3.00 Labdarúgás, Copa America, csoportmérkőzés, Kolumbia-Costa Rica

16.00: Kerékpár, Tour de Suisse, 2. szakasz

 

    Sport 2

 3.00: Ökölvívás, profi gála, New York, Rocky Martínez-Vaszil Lomacsenko

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 0.30: Lósport, futam

11.00: Autósport, túraautó-világbajnokság, Orosz Nagydíj

16.30: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 7. szakasz

15.15: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

 

    Eurosport 2

13.30: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

 

    Digisport 1

 2.45: Autósport, IndyCar, Texas Motor Speedway 

12.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch

16.00: Úszás, Mare Nostrum, Barcelona, 2. nap 

 

    Digisport 2

14.30: Tenisz, ATP-torna, 's-Hertogenbosch

 

Forrás: MTI