Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-06-13
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Június 13., péntek:

    M1

17.40: Labdarúgó-világbajnokság, Mexikó-Kamerun

20.40: Labdarúgó-világbajnokság, Spanyolország-Hollandia

23.50: Labdarúgó-világbajnokság, Chile-Ausztrália 

 

    Sport 2

20.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

15.00 és 17.40 Tenisz, Queen's, London, negyeddöntő 

 

    Eurosport 2

13.30 és 20.30 Tenisz, Queen's, London, negyeddöntő 

 

    Digisport 1

8.55: Motorsport, Moto3, Katalán Nagydíj, 1. szabadedzés

9.50: Motorsport, MotoGP, Katalán Nagydíj, 1. szabadedzés

10.50: Motorsport, Moto2, Katalán Nagydíj, 1. szabadedzés

12.00: Tenisz, Halle, negyeddöntő

18.00: Kosárlabda, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Románia

 

    Digisport 2

12.00 és 16.00: WTA-torna, Birmingham

 

Június 14., szombat:

    M1

17.40: Labdarúgó-világbajnokság, Kolumbia-Görögország

20.40: Labdarúgó-világbajnokság, Uruguay-Costa Rica

23.45: Labdarúgó-világbajnokság, Anglia-Olaszország

  

    Sport 1

2.00 NHL, döntő, 5. mérkőzés, Los Angeles Kings-New York Rangers

19.00: Salakmotor, Svéd GP, Malilla

  

    Sport 2

15.00: Lóverseny, futam

    

     Eurosport

8.45, 9.45, 14.15, 14.45, 18.30: Autóverseny, Le Mans 24, Franciaország

16.30: Tenisz, Queen's, London, elődöntő

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrál futball, West Coast Eagles-Gold Coast Suns

12.15: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Szlovénia

14.30: Tenisz, Queen's, elődöntő, London

16.30 és 23.30: Autóverseny, Le Mans 24, Franciaország

21.15: Lovaglás, Horse Racing Time

21.30: Lovaglás, Global Champions, Tour Cannes, Franciaország

 

    Digisport 1

10.55: Kosárlabda, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Románia

12.50: Tenisz, Halle, elődöntő

15.50: Tenisz, Halle, elődöntő

18.20: Tenisz, WTA-torna, Birmingham, elődöntő

22.00: Atlétika, Gyémánt Liga, New York

 

    Digisport 2

8.55: Motorsport, Moto3, Katalán Nagydíj, 3. szabadedzés

9.50: Motorsport, MotoGP, Katalán Nagydíj, 3. szabadedzés

10.50: Motorsport, Moto2, Katalán Nagydíj, 3. szabadedzés

12.35: Motorsport, Moto3, Katalán Nagydíj, időmérő edzés

13.30: Motorsport, MotoGP, Katalán Nagydíj, 4. szabadedzés

14.10: Motorsport, MotoGP, Katalán Nagydíj, időmérő edzés

 

Június 15., vasárnap:

    M1

2.50: Labdarúgó-világbajnokság, Elefántcsontpart-Japán

17.35: Labdarúgó-világbajnokság, Svájc-Ecuador

20.40: Labdarúgó-világbajnokság, Franciaország-Honduras

23.45: Labdarúgó-világbajnokság, Argentína - Bosznia-Hercegovina

 

     Sport 1

4.00: Ökölvívás, Ruszlan Provodnyikov-Chris Algieri

17.30: Kézilabda, vb-selejtező, visszavágó, Velenje, Szlovénia-Magyarország

 

    Sport 2

15.00: Lósport, futam

 

    Sportklub

12.15: Kosárlabda, ACB Liga, Real Madrid-Unicaja

15.30: Autósport, ralikrossz Eb, Norvégia

 

    Eurosport

0.00, 8.45, 9.15, 15.15: Autóverseny, Le Mans 24, Franciaország

15.30: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, Franciaország, 8. szakasz

 

    Eurosport 2

8.30: Autóverseny, Le Mans 24, Franciaország

9.15: Asztalitenisz, Super Series, Dél-Korea, döntők

12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Szlovénia

15.00: Tenisz, ATP-torna, Queen's, döntő, London

17.00: Motokrossz, világbajnokság, Olaszország

 

    Digisport 1

11.00: Motorsport, Moto3, Katalán Nagydíj, futam

12.20: Motorsport, Moto2, Katalán Nagydíj, futam

14.00: Motorsport, MotoGP, Katalán Nagydíj, futam

16.00: Úszás, Mare Nostrum, Barcelona, 2. nap

19.00: Autósport, NASCAR, Quicken Loans

 

    Digisport 2

14.50: Tenisz, ATP-torna, Halle, döntő

 

Forrás: MTI