Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-07-15
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 15., péntek: 

    M4 Sport

11.00: Tenisz, Davis Kupa, Budapest, Magyarország-Szlovákia

19.00: Vízilabda, BENU Kupa, Budapest, női mérkőzés, Magyarország-Spanyolország

20.30: Vízilabda, BENU Kupa, Budapest, férfi mérkőzés, Magyarország-Horvátország

 

    Sport 1

11.00, 13.00, 15.00 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Sport 2

13.00, 15.00, 17.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

 

    Sport M

13.00, 15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.15: Kerékpár, Tour de France, 13. szakasz

19.15: Labdarúgás, U19-es Eb, Németország, Horvátország-Franciaország

 

    Eurosport 2

14.00: Atlétika, ifjúsági Eb, Grúzia

 

    Digisport 1

 8.55: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, 1. szabadedzés

 9.50: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, 1. szabadedzés

10.50: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, 1. szabadedzés

13.05: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, 2. szabadedzés

14.00: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, 2. szabadedzés

15.00: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, 2. szabadedzés

20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Monaco

 

Július 16., szombat:

    M4 Sport

10.00 és 15.40: Strandkézilabda, világbajnokság, Budapest

13.00: Tenisz, Davis Kupa, Budapest, Magyarország-Szlovákia

18.00: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd Zsóry FC-Gyirmót FC

20.30: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Swietelsky Haladás

 

    Sport 1

15.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Sport 2

17.00 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

 

    Sport M

15.00, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.15: Kerékpár, Tour de France, 14. szakasz

17.45: Síugrás, Nyári Grand Prix, Courchevel

 

    Eurosport 2

13.45: Autósport, Eurocup Formula Renault 2.0, Ausztria, első futam

14.45: Atlétika, ifjúsági Eb, Grúzia

 

    Digisport 1

 8.55: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, 3. szabadedzés

 9.50: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, 3. szabadedzés

10.50: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, 3. szabadedzés

12.30: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, időmérő edzés

13.25: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, 4. szabadedzés

14.10: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, időmérő edzés

15.00: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, időmérő edzés

 

    Digisport 2

11.00: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Zandvoort, 1. futam

12.55: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Zandvoort, 1. futam

14.35: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Zandvoort, 2. futam

 

Július 17., vasárnap:

    M4 Sport

10.00: Vízilabda, BENU Kupa, Budapest, férfi mérkőzés, Magyarország-Ausztrália

11.20: Tenisz, Davis Kupa, Budapest, Magyarország-Szlovákia

16.00: Műrepülés, Red Bull Air Race, vb, Budapest

18.00: Labdarúgás, NB I, Videoton FC-Diósgyőri VTK

 

    Sport 1

15.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

17.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, AS Roma-Terek Groznij

 

    Sport 2

15.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

 

    Sport M

12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.00: Kerékpár, Tour de France, 15. szakasz

19.15: Labdarúgás, U19-es Eb, Németország, Németország-Ausztria

23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Montreal Impact-New York City FC

 

    Eurosport 2

 1.30: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Columbus Crew-DC United

11.15: Autósport, Eurocup Formula Renault 2.0, Ausztria, második futam

14.00: Atlétika, ifjúsági Eb, Grúzia

21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Portland Timbers-Seattle Sounders

 

    Digisport 1

 8.20: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Zandvoort, 2. futam

10.55: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, futam

12.15: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, futam

13.55: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, futam

15.25: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Zandvoort, 3. futam

21.10: Autósport, IndyCar, Streets of Toronto

 

Forrás: MTI