Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-03-28
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 28., péntek:

    Duna

15.30: Labdarúgás, Ness Hungary NB II, Nyíregyháza-ZTE

 

    Sport 1

16.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Lokomotiv Jaroszlavl-SZKA Szentpétervár

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Zsóry - Budapest Honvéd FC

 

    Sport 2

16.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Samsun, 1. nap

20.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

9.00: Műkorcsolya, világbajnokság, Szaitama, férfi kűr

15.00: Kerékpár, E3 Harelbeke

19.00: Salakmotor

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, PTC nagydöntő, Egyesült Királyság

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hertha BSC

 

    Digisport 1

17.50: Vízilabda, férfi ob I, Diapolo-Szeged - Racionet Honvéd

20.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, elődöntő

 

    Digisport 2

17.30: Jégkorong, Magyar Kupa, négyes döntő, 1. forduló, Dab.Docler-Sapa Fehérvár AV19

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice - Paris Saint-Germain

 

Március 29., szombat:

    m1

8.45: Forma-1, Maláj Nagydíj, Sepang, időmérő

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Puskás Akadémia

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-Matias - KTE-Phoenix Mecano

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Lombard Pápa

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO-MTK

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Barcelona

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Atlético Madrid

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Rayo Vallecano

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    SportKlub

13.30: Vízilabda, férfi ob I, ZF-Eger-Debrecen

17.45: Kézilabda, női barátságos mérkőzés, Horvátország-Magyarország, Umag

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Girondins Bordeaux

22.00: Labdarúgás, MLS, Philadelphia Union-Montreal Impact

 

    Eurosport

9.15: Műkorcsolya, világbajnokság, Szaitama, női kűr

15.30: Kerékpár, Katalán körverseny, 6. szakasz

20.30: Küzdősport, World GP-sorozat

 

    Eurosport 2

9.30: Ausztrálfutball, Fremantle-Gold Coast Suns

14.00: Sznúker, PTC nagydöntő, elődöntő, Egyesült Királyság

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Borussia Dortmund

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Nürnberg

20.30: Sznúker, PTC nagydöntő, döntő, Egyesült Királyság

 

    Digisport 1

0.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, elődöntő

2.30: ESPN Friday Night Fight

13.45: Kézilabda, férfi BL, nyolcaddöntő, visszavágó, MKB-MVM Veszprém - Wisla Plock

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Chelsea

18.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Manchester City

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Chievo

 

    Digisport 2

0.25: Kosárlabda, March Madness, Iowa State-Uconn

2.55: Kosárlabda, March Madness, Virginia-Michigan State

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Aston Villa

15.55: Kézilabda, férfi EHF Kupa, 16-os főtábla, Pick Szeged-Kristianstad

18.00: Tenisz, WTA-torna, Miami, döntő

21.15 és 23.50: Kosárlabda, March Madness

 

Március 30., vasárnap:

    m1

9.30: Forma-1, Maláj Nagydíj, Sepang

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton - DVSC-TEVA

 

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Las Palmas-Sporting

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-Twente

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Elche

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Getafe

23.00: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators-Calgary Flames

 

    Sport 2

16.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Samsun, 3. nap

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Haladás-Újpest

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    SportKlub

13.00: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Real Madrid-Gran Canaria

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Parma

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Guingamp

19.00: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Unicaja-Laboral Kutxa

20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon - Saint-Etienne

 

    Eurosport

8.00: Műkorcsolya, világbajnokság, Szaitama, gála

12.00: Labdarúgás, női BL, Barcelona-Wolfsburg

14.00: Labdarúgás, női BL, Potsdam-Torres CF

15.15: Kerékpár, Katalán körverseny, 7. szakasz

 

    Eurosport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Hamburger SV

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Werder Bremen

20.30 és 21.00: Motokrossz, vb, Brazília

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-AS Roma

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Everton

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Tottenham Hotspur

20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Juventus

22.50: Kosárlabda, March Madness

 

    Digisport 2

13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Bastia

16.45: Jégkorong, Magyar Kupa, négyes döntő, 3. forduló, Miskolci Jegesmedvék-Sapa Fehérvár AV19

20.30: Tenisz, ATP-torna, Miami, döntő

 

Forrás: MTI