Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-01-09
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 9., péntek:

    Sport 1

19.45: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnoki Olaj-MZT Szkopje

 

    Sport 2

12.30: Tenisz, ATP-torna, Csennai

19.45: Kézilabda, férfi torna, Magyarország-Spanyolország, Oviedo

    

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    SportKlub

18.45: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Dornbirn

 

    Eurosport

11.15: Alpesi sí, világkupa, Bad Kleinkirchen, női lesiklás, edzés

12.45: Síugrás, világkupa, Tauplitz/Bad Mittern, selejtező

14.00: Sílövészet, világkupa, Oberhof, női sprint

15.45: Tenisz, ATP-torna, Doha

18.30: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside

 

    Eurosport 2

10.00: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Ausztrália-Kuvait, Ausztrália

12.00: Síakrobatika, világkupa, Val Thorens, síkrossz

14.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

18.00: Hódeszka, világkupa, Ausztria

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália - Nagy-Britannia

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Olympique Marseille

 

    Digisport 2

11.30: Tenisz, WTA-torna, Brisbane 

17.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Nyizsnij Novgorod-Fenerbahce

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Panathinaikosz

 

Január 10., szombat:

    Sport 1

12.30 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Csennai

17.00: Labdarúgás, XXIII. Gabora-gála a Sport TV-kupáért

 

    Sport 2

18.00: Kézilabda, férfi torna, Lengyelország-Magyarország, Oviedo

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Valencia

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, New England Patriots-Baltimore Ravens

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Udinese

 

    Eurosport

10.15: Alpesi sí, világkupa, Adelboden

11.45: Sílövészet, világkupa, Oberhof

14.00: Síugrás, világkupa, Tauplitz/Bad Mittern

16.00: Tenisz, ATP-torna, Doha

18.15: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside

 

    Eurosport 2

6.00: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Koreai Köztársaság-Omán

8.00: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Üzbegisztán-Koreai NDK

10.15: Északi összetett, világkupa, Chaux-Neuve

11.15: Alpesi sí, világkupa, Bad Kleinkirchheim

13.00 és 15.30: Sífutás, világkupa, Val di Fiemme

14.00: Alpesi sí, világkupa, Adelboden

16.30: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Liverpool

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Tottenham     

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-AC Milan 

 

    Digisport 2

8.30: Tenisz, Hopman Kupa, döntő     

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia - Paris Saint-Germain

19.00: Vízilabda, férfi ob I, FTC Waterpolo - Szolnoki Dózsa-Közgép 

 

Január 11., vasárnap:

    Sport 1

10.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almería-Sevilla

16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Elche

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Atlético Madrid

 

    Sport 2

2.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Seattle Seahawks-Carolina Panthers

10.45: Kézilabda, férfi torna, Magyarország-Norvégia, Oviedo

19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Green Bay Packers-Dallas Cowboys

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Denver Broncos-Indianapolis Colts

 

    Sportklub

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Metz

 

    Eurosport

9.45: Alpesi sí, világkupa, Adelboden

11.00: Sílövészet, világkupa, Oberhof

12.00 és 13.15: Sífutás, világkupa, Val di Fiemme

14.45: Síugrás, világkupa, Tauplitz/Bad Mittern

18.30: Darts, BDO-világbajnokság, Lakeside

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

8.00: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Egyesült Arab Emírségek-Katar

10.00: Északi összetett, világkupa, Chaux-Neuve

11.00: Alpesi sí, világkupa, Bad Kleinkirchheim

13.00: Alpesi sí, világkupa, Adelboden

14.00: Sílövészet, Világkupa, Oberhof  

15.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Genoa    

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Lazio

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Southampton    

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Juventus 

 

    Digisport 2

2.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney 

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Stoke City

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Bordeaux

 

Forrás: MTI