Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-10-30
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 30., péntek:

    M4 Sport

16.00: Forma-1, Mexikói Nagydíj, 1. szabadedzés

17.45: Kosárlabda, férfi bajnokság, JP-TOP COP Jászberény-TLI-Alba Fehérvár

 

    Sport 1

14.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Abu-Dzabi

 

    Sport 2

13.43: Lósport, futam

14.15, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel, negyeddöntők

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Atlético Madrid

 

    Eurosport

12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

22.00: Ökölvívás, cirkálósúlyú mérkőzés, C. Kennedy-B. Mwakalebela, Newport

 

    Eurosport 2

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Pogon Szczecin-Gornik Zabrze

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Bayern München

 

    Digisport 1

18.55: Kézilabda, SEHA Liga, Szpartak Vojput-MVM Veszprém

20.55: Rögbi, világbajnokság, a 3. helyért, Dél-afrikai Köztársaság - Argentína

 

    Digisport 2

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes - Paris Saint-Germain

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Real Madrid

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Emporio Armani Milano-Olympiakosz

 

Október 31., szombat:

    M4 Sport

13.00: Vízilabda, női ob I, BVSC-UVSE

16.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Budapest Honvéd

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Vasas

19.55: Forma-1, Mexikói Nagydíj, időmérő

 

    Sport 1

14.30 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, Bázel

18.00: Futsal, spanyol bajnokság, D-Link Zaragoza - Jumilla

19.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Hypo NÖ-Győri Audi ETO KC

 

    Sport2

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Las Palmas

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Sevilla

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Barcelona

 

    Sport M

13.55: Lósport, ügető

 

    Sportklub

17.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Dornbirn

 

    Eurosport

7.00 és 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

22.00: Lósport, Breeders' Cup, Lexington, Egyesült Államok

 

    Eurosport 2

0.45: Műkorcsolya, Grand Prix, Kanada, férfi rövidprogram

6.30: Kerékpár, Tour of Taihu Lake, 1. szakasz

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Borussia Dortmund

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Bayer Leverkusen

21.45: Műkorcsolya, Grand Prix, Kanada, kűr 

 

    Digisport 1

13.25: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Liverpool

15.55: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Manchester United

18.00: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Torino

20.25: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-AS Roma

23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

11.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

13.30: Labdarúgás, skót Premier League, Celtic-Aberdeen

16.30: Rögbi, világbajnokság, döntő, Új-Zéland - Ausztrália

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Troyes-Olympique Lyon

 

    Digisport 3

14.55: Autósport, Euroformula Open, Barcelona, 1. futam

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Reims

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Westerlo-Club Brugge

 

November 1., vasárnap:

    M4 Sport

10.25: Autósport, túraautó-világbajnokság, Thaiföld

14.30: Labdarúgás, NB II, Csákvár-Szolnok

19.00: Forma-1, Mexikói Nagydíj, futam

 

    Sport 1

13.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Thüringen - FTC-Rail Cargo Hungaria

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Málaga

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Athletic Bilbao

 

    Sport 2

12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, ADO Den Haag-Feyenoord

15.30: NFL, alapszakasz, Kansas City Chiefs-Detroit Lions

19.00: NFL, alapszakasz, Pittsburgh Steelers-Cincinnati Bengals

22.30: NFL, alapszakasz, Dallas Cowboys - Seattle Seahawks

 

    Sport M

10.55: Lósport, galopp

 

    Sportklub

17.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Innsbruck

 

    Eurosport

4.00: Autóverseny, World Endurance bajnokság, Kína

10.15 és 11.15: Autósport, túraautó világbajnokság, Thaiföld

12.25: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

15.30: Atlétika, maraton, New York

21.00 és 23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság

 

    Eurosport 2

0.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kanada, párosok kűr

6.30: Kerékpár, Tour of Taihu Lake, 2. szakasz 

8.00: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína, döntő

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Stuttgart-Darmstadt

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hamburg-Hannover

19.45 és 22.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile

 

    Digisport 1

11.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr, döntő

14.25: Labdarúgás, Premier League, Everton-Sunderland

16.55: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Bournemouth

20.30: Labdarúgás, Serie A, Lazio-AC Milan

23.05: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

12.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Frosinone

14.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Napoli

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Mousrcon

19.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético Mineiroa-Corinthians

 

    Digisport 3

12.55: Autósport, Euroformula Open, Barcelona, 2. futam

13.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Lille

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Angers

19.10: Autósport, NASCAR, Martinsville Speedway

 

Forrás: MTI