Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-05-29
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 29., péntek:

    Duna

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-Matias - Nyíregyháza Spartacus

 

    Sport 1

19.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Final Six, Barcelona, elődöntő

 

    Sport 2

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

11.00 és 17.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 19. szakasz

 

    Eurosport 2

11.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs

 

    Digisport 1

8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Olasz Nagydíj, 1. szabadedzés

 

    Digisport 2

13.05, 14.00 és 15.00: Motorsport, Olasz Nagydíj, 2. szabadedzés

19.00: Műugrás, világkupa, Merida

 

Május 30., szombat:

    Duna World

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, FTC-Videoton FC

 

    Sport 1

13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, Újpest-Kecskemét

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, Haladás-Puskás Akadémia

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, Military, Alag

19.30: Labdarúgás, Német Kupa, döntő, Borussia Dortmund-WfL Wolfsburg

 

    Sportklub

18.30: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Joventut-FC Barcelona Regal

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta - Milan

 

    Eurosport

11.00 és 17.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs

14.30: Kerékpározás, Giro d'Italia, 20. szakasz

 

    Eurosport 2

8.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Új-Zéland - Ausztria

11.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs

23.00: Labdarúgás, MLS, Toronto FC-San Jose Earthquakes

 

    Digisport 1

8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, gyorsasági vb, Olasz Nagydíj, 3. szabadedzés

11.55: Atlétika, Stockholm Maraton

14.50: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Final Four, elődöntő, Barcelona-Kielce

17.35: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Final Four, elődöntő, Kiel - MKB-MVM Veszprém

21.15: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, döntő, Athletic Bilbao-Barcelona

 

    Digisport 2

12.30, 14.05, 15.00: Motorsport, gyorsasági vb, Olasz Nagydíj, időmérő

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Juventus

22.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Eugene

 

Május 31., vasárnap:

    Duna World

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, Diósgyőri VTK-MTK Budapest

 

    Sport 1

13.15: Autósport, TRC-sorozat, Salzburgring

17.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, 41. forduló

 

    Sport 2

2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

13.55: Lóverseny, Galopp, 9. versenynap

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, DVSC-Teva - Győri ETO

 

    Sportklub

12.40: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Gran Canaria-Real Madrid

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Palermo

 

    Eurosport

11.00 és 17.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs

14.30: Kerékpározás, Giro d'Italia, 21. szakasz

23.00: Labdarúgás, MLS, Seattle Sounders-New York Red Bulls

 

    Eurosport 2

11.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs

 

    Digisport 1

1.00: Műugrás, világkupa, Merida

10.55: Motorsport, gyorsasági vb, Olasz Nagydíj, Moto3 futam

12.15: Motorsport, gyorsasági vb, Olasz Nagydíj, Moto2 futam

14.50: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Final Four, a 3. helyért

17.35: Kézilabda, Férfi Bajnokok Ligája, Final Four, döntő

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Lazio

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Flamengo-Fluminense

 

    Digisport 2

11.05: Autósport, Formula 3, Monza, 3. futam

13.55: Motorsport, gyorsasági vb, Olasz Nagydíj, MtoGP futam

21.40: Autósport, IndyCar-sorozat, Detroit

 

Forrás: MTI