Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-05-30
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 30., péntek:

    Sport 1

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, PMFC-Matias - Haladás

21.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Spanyolország-Bolívia

 

    Sport 2

21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Anglia-Peru

 

    Sportklub

19.45: Műugrás, világsorozat, Windsor Canada

21.00: Kosárlabda, ACB Liga, Real Madrid-CAI Zaragoza

 

    Eurosport

11.00 és 17.30: Tenisz, Roland Garros

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 19. szakasz, időfutam

 

    Eurosport 2

11.00: Tenisz, Roland Garros

 

    Digisport 1

8.55: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, 1. szabadedzés MotoGP, Moto2, Moto3

13.05: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, 2. szabadedzés MotoGP, Moto2, Moto3

20.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Svájc-Jamaica

 

Május 31., szombat:

    M1

14.53: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája négyes döntő, Köln, elődöntő, MKB-MVM Veszprém - THW Kiel

 

    Duna

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, DVSC-TEVA - Budapest Honvéd

 

    Sport 1

2.30: Kosárlabda, NBA, Miami Heat-Indiana Pacers

14.00: Strandröplabda, Masters, Baden, férfiak, elődöntő

16.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, Lombard Pápa-Újpest

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, MTK-Kaposvár

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, Győri ETO - Mezőkövesd-Zsóry

 

    Sport 2

15.00: Ökölvívás, profi gála, Makaó, Simpiwe Vetyeka-Nonito Donaire

18.00: Strandröplabda, Masters, Baden, férfiak, döntő

19.00: Salakmotor, cseh GP, Prága

22.00: Ökölvívás, profi gála, London, Carl Froch-George Groves

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

0.15: Műugrás, világsorozat, Windsor Canada

11.45: Atlétika, Stockholm Marathon

21.15: Kosárlabda, ACB Liga, Laboral Kutxa-FC Barcelona Regal

23.15: Labdarúgás, Major League Soccer, Toronto FC-Columbus Crew

 

    Eurosport

11.00 és 17.30: Tenisz, Roland Garros

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 20. szakasz

 

    Eurosport 2

11.00: Tenisz, Roland Garros

 

    Digisport 1

8.55: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, 3. szabadedzés MotoGP, Moto2, Moto3

14.40: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, négyes döntő, elődöntő, MKB-MVM Veszprém - THW Kiel

17:40: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, négyes döntő, elődöntő, Barcelona-Flensburg

20.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hollandia-Ghána

 

    Digisport 2

12.30: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, időmérő, Moto3

13.25: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP

14.05: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, időmérő, MotoGP

15.00: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, időmérő, Moto2

16.10: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Norvégia-Oroszország

20.40: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Olaszország-Írország

23.05: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Kolumbia-Szenegál

 

Június 1., vasárnap:

    M1

13.15: Autósport, német túraautó-bajnokság, Hungaroring

15.15, vagy 17.47: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája négyes döntő, Köln, bronzmérkőzés, vagy döntő

 

    Duna

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, Videoton-DVTK

 

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Eibar-Lugo

15.30: Strandröplabda, Masters, Baden, nők, bronzmeccs és döntő

20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Németország-Kamerun

 

    Sport 2

12.00: Strandröplabda, Masters, Baden, nők, elődöntő

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, Ferencváros-MVM Paks

12.40: Kosárlabda, ACB Liga, CAI Zaragoza - Real Madrid

14.45: Kosárlabda, férfi NB I, bronzmérkőzés, Kaposvár-Sopron

17.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga

19.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

11.00 és 17.30: Tenisz, Roland Garros

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 20. szakasz

 

    Eurosport 2

7.00: Ausztrál Futball, Ausztrál Futball Liga, Western Bulldogs-Fremantle

11.00: Tenisz, Roland Garros

21.00: Labdarúgás, Ekstraklasa, Lengyelország

 

    Digisport 1

14.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, négyes döntő, bronzmérkőzés

17.25: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, négyes döntő, döntő

20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Svédország-Belgium

 

    Digisport 2

10.50: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto3, futam

12.10: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, Moto2, futam

13.55: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, Olasz Nagydíj, MotoGP, futam

15.25: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, 1. mérkőzés, Szolnoki Olaj-Atomerőmű SE

19.00: Autósport, Nascar, Dover International Speedway

 

Forrás: MTI