Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-07-10
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 10., péntek:

    Sport 2

13.35: Lóverseny, futam, Nagy Nyári Sportágválasztó

    

    Eurosport

10.00: Universiade, Koreai Köztársaság, atlétika

14.15: Kerékpár, Tour de France, 7. szakasz

18.00: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Görögország, Spanyolország-Oroszország 

20.00: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Görögország, Németország-Hollandia

 

    Eurosport 2

11.00 és 13.00: Universiade, Koreai Köztársaság, röplabda és úszás

17.00: Atlétika, Észtország

 

    Digisport 1

13.45: Tenisz, Wimbledon

 

    Digisport 2

8.55: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzések

13.05: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzések

17.25: Vízilabda, Vodafone Kupa, Olaszország-Ausztrália

19.10: Vízilabda, Vodafone Kupa, Magyarország-Spanyolország

 

Július 11., szombat:

    Sport 1

13.55: Lóverseny, ügetés

 

    Eurosport

9.00: Universiade, Dél-Korea, atlétika

14.15: Kerékpár, Tour de France, 8. szakasz 

19.00: Salakmotor, Európa-bajnokság, Lengyelország

 

    Eurosport 2

9.15: Universiade, Dél-Korea, labdarúgás

11.30: Ausztrálfutball, West Coast Eagles-Adelaide Crows 

14.15: Strandlabdarúgás, világkupa, Portugália, Omán-Olaszország

15.30: Strandlabdarúgás, világkupa, Portugália, Szenegál-Portugália

17.00: Atlétika, U23-as Európa-bajnokság, Észtország

 

    Digisport 1

10.25: Autósport, FIA F3, Zandvoort, 1. futam

12.55: Vízilabda, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Ausztrália

14.30: Tenisz, Wimbledon, női döntő

18.45: Tenisz, Wimbledon, férfi páros és női páros döntő

 

    Digisport 2

8.55: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzések

12.30: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, Moto3, időmérő edzés

13.25: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, MotoGP, 4. szabadedzés

14.05: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, MotoGP, Moto2, időmérő edzések

17.15: Vízilabda, Vodafone Kupa, Ausztrália-Spanyolország

19.10: Vízilabda, Vodafone Kupa, Magyarország-Olaszország

23.30: Labdarúgás, brazil bajnokság, Grémio-Vasco da Gama

 

Július 12., vasárnap:

    Sport 1

8.15: Autósport, TCR-sorozat, Red Bull Ring, 1. futam

11.30: Autósport, TCR-sorozat, Red Bull Ring, 2. futam

17.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Bécs, PSG-Wiener AC

 

    Sport 2

13.35 Lóverseny, futam

 

    Eurosport

10.00: Universiade, Dél-Korea, atlétika

12.30: Autósport, LG FIA túraautó-vb, Portugália

14.45: Kerékpár, Tour de France, 9. szakasz 

18.00: Autósport, LG FIA túraautó-vb, Portugália

20.00: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Görögország, Franciaország-Görögország

 

    Eurosport 2

1.30: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Orlando City SC-FC Dallas

8.00: Universiade, Dél-Korea, kosárlabda

10.15: Autósport, Renault világsorozat, Ausztria, 1. futam

11.30: Universiade, Dél-Korea, kosárlabda

13.15: Universiade, Dél-Korea, röplabda

18.15: Autósport, Renault világsorozat, Ausztria, 2. futam

21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, New York City FC-Toronto FC 

 

    Digisport 1

3.00: Ökölvívás, Premier Boxing Champions Series

5.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, LA Galaxy-Club America 

10.25: Autósport, FIA F3, Zandvoort, 3. futam 

14.30: Tenisz, Wimbledon, férfi döntő

19.30: Tenisz, Wimbledon, vegyes páros döntő

 

    Digisport 2

10.55: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, Moto3, futam

12.15: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, Moto2, futam     

13.55: Motorsport, gyorsasági vb, Német Nagydíj, Sachsenring, MotoGP, futam

20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Flamengo-Corinthians 

23.30: Autósport, IndyCar, The Milwaukee Mile

 

Forrás: MTI