Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-04-04
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 4., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC - Ferencvárosi TC

 

    Sport 1

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia - Haladás

 

    Sport 2

19.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, főcsoportdöntő, 2. mérkőzés, Lev Praha-Lokomotiv Jaroszlavl

    

    SportKlub

20.15: Vízilabda, férfi ob I, Debrecen - FTC 

 

    Eurosport

8.30 és 13.30: Sznúker, Kínai open, Peking, negyeddöntő

21.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, San Jose, Costa Rica, Venezuela-Olaszország

 

    Eurosport 2

8.30 és 13.30: Sznúker, Kínai open, Peking, negyeddöntő

16.30: Krikett, Twenty 20 világbajnokság, Banglades, férfi elődöntők

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, HSV Hamburg-Bayer Leverkusen

 

    Digisport 1

18.35: Vízilabda, férfi ob I, Vasas-Szeged

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Lokomotiv Kuban Krasznodar

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Galatasaray

19.50: Tenisz, WTA-torna, Charleston, negyeddöntők

 

Április 5., szombat:

    m1

16.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, időmérő

    

    Duna

14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd - DVTK 

 

    Sport 1

13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United - Celtic

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MNM Paks - MTK

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, KTE-Phoenix Mecano - Videoton

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Teva - Győri ETO

 

    Sport 2

7.00 és 8.00 Salakmotor, Új-zélandi GP, Auckland 

13.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, főcsoportdöntő, 2. mérkőzés, Metalurg Magnyitogorszk - Szalavat Julajev

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid - Villarreal

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona - Betis

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad - Real Madrid

22.00: Ökölvívás, Profi gála, Rostock, Jürgen Brähmer - Enzo Maccarinelli

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    SportKlub

17.45: Labdarúgás, Serie A, Chievo - Hellas Verona

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins de Bordeaux - Stade Rennais FC

 

    Eurosport

1:00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, San Jose, Costa Rica, Japán - Spanyolország

8.30 és 13.30 Sznúker, Kínai open, Peking, elődöntő

16.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Izrael, női 48 kg

19.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Izrael, férfi 56 kg

 

    Eurosport 2

10.30: Ausztrálfutball, West Coast Eagles - St Kilda FC

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Wolfsburg

 

    Digisport 1

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Southampton

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Manchester United

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Manchester United

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Bologna

 

    Digisport 2

14.15: Kosárlabda, Férfi NB I, rájátszás, Szolnoki Olaj-Alba Fehérvár

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Reims

19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston, elődöntők 

 

Április 6.., vasárnap:

    m1

16.30: Forma-1, Bahreini Nagydíj, futam

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton - DVSC-TEVA

 

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Vitesse - Ajax

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla - Espanyol

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid - Valencia

 

    Sport 2

1.00: NHL, alapszakasz, New York Rangers - Ottawa Senators

19.00: NBA, alapszakasz, Miami Heat - New York Knicks

23.00: Jégkorong, NHL, Florida Panthers - Dallas Stars

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    SportKlub

0.00: Labdarúgás, MLS, Columbus Crew - Toronto FC

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio - Sampdoria

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina - Udinese

18.00: Kosárlabda, spanyol bajnokság, CAI Zaragoza - FC Barcelona

21.00: Labdarúgás, Major League Soccer, Chivas USA - LA Galaxy

 

    Eurosport

8.30: Maraton, Párizs, Franciaország

17.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Izrael, női 53 kg

18.30: Evezés, Oxford-Cambridge evezőverseny, London, Anglia

19.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Izrael, férfi 62 kg

 

    Eurosport 2

7.30: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, Peking, döntő

10.30: Curling, férfi világbajnokság, Peking, Kína, döntő

13.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Németország

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Braunschweig-Hannover

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Hoffenheim

 

    Digisport 1

0.00: Kosárlabda, March Madness, Iowa State-Uconn

2.45: Kosárlabda, March Madness, Wisconsin-Kentucky

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Arsenal

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Liverpool

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Napoli

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-AS Roma

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Valenciennes-Lyon

19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston, döntő

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Nantes

 

Forrás: MTI