Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-04-11
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 11., péntek:

    Duna

15.30: Labdarúgás, Ness Hungary NB II, Dunaújváros PASE-Szolnoki MÁV FC

 

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-Matias - Újpest

 

    Sport 2

15.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Metalurg Magnyitogorszk-Szalavat Julajev

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Valladolid

 

    Sportklub

18.30: Vízilabda, férfi NB I, BVSC-FTC

 

    Eurosport

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás, Európa Liga-sorsolás

12.30: Labdarúgás, UEFA Ifjúsági Liga, elődöntő, Real Madrid-Benfica

15.30: Kerékpár, Baszkföldi körverseny, 5. szakasz

17.00: Labdarúgás, UEFA Ifjúsági Liga, elődöntő, Schalke 04-Barcelona

18.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Izrael

21.15: Ökölvívás, Németország, Hammer-Airich

 

    Eurosport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Katowice, negyeddöntő

 

    Digisport 1

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás, Európa Liga-sorsolás

15.55: Motorsport, gyorsasági vb, Amerikai Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2 1. szabadedzés

20.25: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Olympique Marseille

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Partizan Beograd

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Emporio Armani Milan

 

Április 12., szombat:

    M1

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Puskás Akadémia

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Lombard Pápa

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Kaposvári Rákóczi

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest - DVSC-TEVA

22.15: Ökölvívás, profi gála, London, Buglioni-Homickij

 

    Sport 2

1.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Sociedad

18.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Wigan Athletic-Arsenal

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-FC Barcelona

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Almería

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

19.45: Női kézilabda EHF Kupa, elődöntő, visszavágó, Fehérvár KC-Esbjerg

 

    Sportklub

13.45: Kézilabda, férfi MK négyes döntő, Pécs, elődöntő, MKB-MVM Veszprém - B.Braun Gyöngyös

15.45: Kézilabda, férfi MK négyes döntő, Pécs, elődöntő, Tatabánya - Pick-Szeged

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Cagliari

19.55: Kosárlabda, férfi NB I, Szolnoki Olaj-Kecskemét

22.55: Labdarúgás, MLS, New England Revolution-Houston Dynamo

 

    Eurosport

11.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Izrael

13.00: Autóverseny, AutoGP, Marrakes, első futam

15.00: Túraautó-vb, Marrakes, időmérő edzés

16.00: Autóverseny, Renault-világsorozat, Olaszország

20.00: Küzdősport, World Grand Prix Series

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrál Futball Liga, GWS GIANTS-Western Bulldogs

14.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Izrael

15.45: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Werder Bremen

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Borussia Dortmund 

 

    Digisport 1

4.00: ESPN Friday Fight Nights

16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Tottenham Hotspur

18.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Valenciennes

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Atalanta

 

    Digisport 2

15.45: Jégkorong, felkészülési torna, Magyarország-Ausztria

19.30: Motorsport, gyorsasági vb, Amerikai Nagydíj, Moto3, időmérő edzés

20.25: Motorsport, gyorsasági vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

21.05: Motorsport, gyorsasági vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés

22.00: Motorsport, gyorsasági vb, Amerikai Nagydíj, Moto2, időmérő edzés

 

Április 13., vasárnap:

    RTL Klub

12.50: Kézilabda, férfi MK négyes döntő, Pécs, döntő

 

    M1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-Budapest Honvéd

 

    Sport 1

3.00: Ökölvíás, profi gála, Las Vegas, Bradley-Pacquiao

12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Deportivo La Coruna-Recreativo Huelva

17.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Hull City-Sheffield United

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Atlético Madrid

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Rayo Vallecano

 

    Sport 2

16.30: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV-Feyenoord

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC - Kecskeméti TE-Phoenix Mecano

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

10.15: Kézilabda, férfi MK négyes döntő, Pécs, bronzmérkőzés

12.15: Kosárlabda, ACB Liga, FIATC Joventut-CAI Zaragoza

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-FC Internazionale

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Stade Reims - AS Saint-Etienne

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Catania

 

    Eurosport

10.00: Atlétika, London Marathon

13.15: Kerékpár, Paris-Roubaix

17.00: Túraautó-vb, Marrakes, első futam

18.00: Túraautó-vb, Marrakes, második futam

 

    Eurosport 2

10.30: Superbike-vb, Aragóniai Nagydíj, első futam

11.30: Supersport-vb, Aragóniai Nagydíj

12.15: Autóverseny, Renault-világsorozat, Olaszország

13.15: Superbike-vb, Aragóniai Nagydíj, második futam

14.30: Superstock-vb, Aragóniai Nagydíj

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Hertha BSC

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Augsburg

 

    Digisport 1

14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Manchester City

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Chelsea

19.15: Motorsport, gyorsasági vb, Amerikai Nagydíj, Moto2, futam

20.55: Motorsport, gyorsasági vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, futam

22.35: Autósport, IndyCar

 

    Digisport 2

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Parma

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Lazio

17.45: Jégkorong, felkészülési torna, Magyarország-Szlovénia

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon - Paris Saint-Germain

 

Forrás: MTI