Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-08-08
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Augusztus 8., péntek:

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, sorsolás

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM-Paks - MTK Budapest

 

    Sport 2

18.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Lazio-Hamburg

    

    Eurosport

8.30 és 13.30: Sznúker, Players Tour bajnokság, Riga

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, sorsolás

12.30: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, sorsolás     

17.30: Kerékpár, lengyel körverseny, 6. szakasz

 

    Eurosport 2

12.15: Kajak-kenu, világbajnokság, Moszkva

16.00: Lovaglás, FEI Nemzetek Kupája, Dublin

17.30: Sznúker, Players Tour bajnokság, Riga, Lettország

19.00: Síugrás, Nyári Grand Prix, Einsiedeln

22.45: Labdarúgás, U20-as női vb, Ghána-Koreai NDK

 

    Digisport 1

0.30 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Toronto

14.40: Strandlabdarúgás, Euro Beach Soccer League, Törökország-Bulgária

16.00: Strandlabdarúgás, Euro Beach Soccer League, Magyarország-Andorra

17.15: Strandlabdarúgás, Euro Beach Soccer League, Norvégia-Izrael 

 

    Digisport 2

0.00 és 18.00: Tenisz, WTA-torna, Montreal

15.55: Kézilabda, felkészülési torna, Pick Szeged-Baca

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-PSG

 

Augusztus 9., szombat:

    M1

9.00 Kajak-kenu, világbajnokság, Moszkva

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Győri ETO FC

 

    Duna

15.55: Kézilabda, női nemzetközi torna, Magyarország-Angola

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Paderborn-Everton

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-Matias - Újpest

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Puskás Akadémia

 

    Sport 2

17.00: Labdarúgás, Fradi Családi Ünnep 2014

20.30: Strandröplabda, Masters-torna, Biel

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Girondins Bordeaux

 

    Eurosport

9.00: Kajak-kenu, világbajnokság, Moszkva

15.00: Salakmotor, Európa-bajnokság

18:45: Labdarúgás, U20-as női vb, Anglia-Mexikó

22.45: Labdarúgás, U20-as női vb, Új-Zéland - Franciaország

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball, Hawtorn-Melbourne

12.30: Labdarúgás, U20-as női vb, Németország-Kína

15.00: Sznúker, Sznúker, Players Tour bajnokság, Riga

17.15: Kerékpár, lengyel körverseny, 7. szakasz

18.30: Síugrás, Nyári Grand Prix, Einsiedeln

 

    Digisport 1

1.00: Tenisz, ATP-torna, Toronto

14.40: Strandlabdarúgás, Euro Beach Soccer League, Törökország-Norvégia 

16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, HJK Helsinki-FC Barcelona 

19.00: Tenisz, WTA-torna, Montreal

 

    Digisport 2

0.00: Tenisz, WTA-torna, Montreal     

3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights

15.55: Kézilabda, felkészülési torna, Pick Szeged-Temesvár/Kragujevac  

18.25: Motorsport, Indianapolisi Nagydíj, Moto3, időmérő edzés

19.25: Motorsport, Indianapolisi Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

20.05: Motorsport, Indianapolisi Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-Olympique Marseille

 

Augusztus 10., vasárnap:

    M1

8.00: Kajak-kenu, világbajnokság, Moszkva

16.25: Kézilabda, női nemzetközi torna, Magyarország-Románia

 

    Sport 1

14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-Vitesse

17.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, AS Roma-SV Eltendorf

19.00: Labdarúgás, Ferencváros-Chelsea, stadionavató mérkőzés

 

    Sport 2

11.00: Strandröplabda, Masters-torna, Biel

15.45: Labdarúgás, Angol Szuperkupa, Manchester City-Arsenal

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Szombathelyi Haladás

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

    

    Sportklub

1.30: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Columbus Crew-Toronto FC

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Stade Rennais

19.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga

 

    Eurosport

8.00: Kajak-kenu, világbajnokság, Moszkva

12.00, 15.00 és 20.00: Sznúker, Players Tour bajnokság, Riga

18.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Wolfsburg-Atletico Madrid 

 

    Eurosport 2

8.00: Sznúker, Players Tour bajnokság, Riga

14.45 és 17.45: Motorsport, Superbike, Egyesüölt Királyság bajnokság

15.30 és 18.30: Kerékpár, Ride London Classic

 

    Digisport 1

2.05 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Toronto

3.10: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, FC Liverpool-Borussia Dortmund

15.15: Strandlabdarúgás, Euro Beach Soccer League, Anglia-Andorra

16.30: Strandlabdarúgás, Euro Beach Soccer League, Németország-Ukrajna

17.45: Strandlabdarúgás, Euro Beach Soccer League, Magyarország-Csehország

19.00: Tenisz, WTA-torna, Montreal

 

    Digisport 2

0.30: Tenisz, WTA-torna, Montreal     

16.55: Motorsport, Indianapolisi Nagydíj, Moto3, futam     

18.15: Motorsport, Indianapolisi Nagydíj, Moto2, futam

19.50: Motorsport, Indianapolisi Nagydíj, MotoGP, futam

21.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lorient

 

Forrás: MTI