Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-01-17
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 17., péntek:

    Duna

15.25 és 19.55: Műkorcsolya, Eb, Budapest

 

    Sport 1

17.45: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Horvátország-Svédország

20.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Szerbia-Franciaország

 

    Sportklub

20.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Saint-Etienne - Lille

    

    Eurosport:

3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.30: Sílövészet, világkupa, Anterselva, férfi sprint

16.00: Síugrás, világkupa, Zakopane, selejtező

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

13.00: Északi összetett, világkupa, Seefeld, ugrás

13.45: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi kombináció, műlesiklás

15.30: Északi összetett, világkupa, Seefeld, férfi kombináció

20.30: Műkorcsolya, Eb, Budapest, női kűr

 

    Digisport 1

19.00: Vízilabda, férfi ob I, Lactiv-VasasPlaket - Széchenyi Bank-FTC

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Emporio Armani Milano-Laboral Kutxa

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Fenerbahce

 

Január 18., szombat:

    Duna

14.00: Műkorcsolya, Eb, Budapest

 

    Sport 1

2.00: Jégkorong, NHL, Chicago Blackhawks-Anaheim Ducks

15.45, 18.00 és 20.15: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, középdöntő

 

    Sport 2

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Real Madrid

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Castilla-Sporting

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Osasuna

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Celta Vigo

 

    Sportklub

15.45: Kézilabda, női NB I, FTC-Rail Cargo Hungaria - Dunaújvárosi KA

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Livorno

19.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria

 

    Eurosport:

1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.30: Sílövészet, világkupa, Anterselva, férfi üldözéses

17.00: Síugrás, világkupa, Zakopane, csapatverseny

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

10.30: Alpesi sí, világkupa, Cortina d'Ampezzo, női lesiklás

11.45: Sílövészet, világkupa, Anterselva, női üldözéses

12.30: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi lesiklás

13.45: Északi összetett, világkupa, Seefeld, síugrás

14.15: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Digisport 1

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Southampton

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Aston Villa

 

    Digisport 2

20.00: Kosárlabda, NCAA, Baylor-Oklahoma

 

Január 19., vasárnap:

    Duna

12.30 és 14.40: Műkorcsolya, Eb, Budapest

 

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, profi gála, Montreal, Jean Pascal-Lucian Bute

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Sociedad

16.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-PSV

18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Barcelona

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sevilla

 

    Sport 2

15.45 és 18.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, középdöntő

21.00: Amerikaifutball, NFL, főcsoportdöntő, Denver Broncos-New England Patriots

 

    Sportklub:

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Lazio

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Internazionale

17.15: Jégkorong, EBEL, Sapa Fehérvár AV19 - Dornbirn

20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Hellas Verona

 

    Eurosport:

1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.30: Sílövészet, világkupa, Anterselva, férfi váltó

19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

9.45: Sífutás, világkupa, Szklarska Poreba, férfi 15 km klasszikus

10.30 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi műlesiklás

11.15: Alpesi sí, világkupa, Cortina d'Ampezzo, női szuper-óriásműlesiklás

12.45: Sífutás, világkupa, Szklarska Poreba, női 10 km klasszikus

14.00: Síugrás, világkupa, Zakopane

15.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

19.00: Hódeszka, világkupa, Kanada

 

    Digisport 1

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea-Tottenham Hotspur

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester United

 

Forrás: MTI