Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-01-20
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 20., péntek:

    M4 Sport

17.45: Kézilabda, női NB I, Siófok - Győri Audi ETO KC

 

    Sport 1

17.30: Kézilabda, férfi vb, Németország-Horvátország

20.00: Kézilabda, férfi vb, Fehéroroszország-Magyarország

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

9.00: Tenisz, Australian Open

14.30: Sílövészet, vk, Antholz

17.45: Síugrás, vk, Zakopane

20.00: Sznúker, Masters, London, negyeddöntő

 

    Eurosport 2

9.00: Tenisz, Australian Open

11.30: Alpesi sí, vk, Kitzbühel

14.00: Sznúker, Masters, London, negyeddöntő

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Bayern München

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Bastia-Nice

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Real Madrid

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Baskonia Vitoria Gasteiz

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Unics Kazany

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Charleroi

 

Január 21., szombat: 

    M4 Sport

11.00, 14.00, 18.15: Asztalitenisz, World Tour, Budapest, negyeddöntők és elődöntők

16.15: Kosárlabda, férfi NB I, PVSK-PANNONPOWER - Szolnoki Olaj KK

 

    Sport 1

12.45: Labdarúgás, Primera División, Espanyol-Granada

15.45: Kézilabda, férfi vb, nyolcaddöntő

18.00: Kézilabda, férfi vb, nyolcaddöntő

20.30: Kézilabda, férfi vb, nyolcaddöntő

 

    Sport 2

13.15: Futsal, spanyol bajnokság, Catgas Energía-ElPozo Murcia

16.15: Labdarúgás, Primera Divisón, Real Madrid-Málaga

18.30: Labdarúgás, Primera División, Alavés-Leganés

20.45: Labdarúgás, Primera División, Villarreal-Valencia

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 1.00, 3.00, 7.00, 9.00 és 13.00: Tenisz, Australian Open

11.30: Alpesi sí, vk, férfi lesiklás, Kitzbühel

15.00: Biatlon, vk, Antholz

16.30: Síugrás, vk, Zakopane

20.00: Sznúker, Masters, London, elődöntő

 

    Eurosport 2

 1.00, 3.00 és 9.00: Tenisz, Australian Open

13.45: Sífutás, vk, Svédország

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Borussia Dortmund

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Eintracht Frankfurt

 

    Digisport 1

 4.30 és 7.00: K-1, Glory Sorozat, Los Angeles

13.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, Ulster Rugby-Bordeaux Bégles

17.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Fiorentina

20.25: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Napoli

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-PSG

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-Lille

 

    Digisport 3

16.10: Rögbi, Bajnokok Kupája, Saracens-Toulon

20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Toulouse

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Boston Bruins-New York Islanders

13.15: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Swansea City

15.35: Labdarúgás, Premier League, Stoke City-Manchester United

18.05: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Tottenham

21.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-St. Louis Blues

 

Január 22., vasárnap:

    M4 Sport

14.00: Asztalitenisz, World Tour, Budapest, döntők

18.15: Röplabda, női NB I, Linamar-Békéscsaba - Fatum-Nyíregyháza

 

    Sport 1

13.45: Kézilabda, női EHF Kupa, Alba Fehérvár KC-Brest Bretagne

15.45: Kézilabda, férfi vb, nyolcaddöntő

18.00: Kézilabda, férfi vb, nyolcaddöntő

20.30: Labdarúgás, Primera División, Eibar-FC Barcelona

 

    Sport 2

12.00: Labdarúgás, Primera División, Osasuna-Sevilla

16.15: Labdarúgás, Primera División, Athletic Bilbao-Atlético Madrid

21.00: Amerikaifutball, NFL, 1. főcsoportdöntő

 

    Sport M

14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 1.00, 3.00, 7.00 és 9.00: Tenisz, Australian Open

14.40: Biatlon, vk, Antholz

16.00: Síugrás, vk, Zakopane

20.00: Sznúker, Masters, London, döntő

 

    Eurosport 2

 1.00, 3.00 és 9.00: Tenisz, Australian Open

10.30 és 13.30: Alpesi sí, vk, Kitzbühel, férfi műlesiklás

11.45: Alpesi sí, vk, Garmisch-Partenkirchen, női szuperóriás-műlesiklás

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Hertha BSC

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-1. FC Köln

20.30: Snowboard, vk, Egyesült Államok

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Lazio

14.40: Labdarúgás, Serie A, Palermo-Internazionale

17.55: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Sampdoria

20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Cagliari

 

    Digisport 2

15.00: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Torino

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Angers

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Lyon-Olympique Marseille

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Lorient

 

    Spíler TV

 4.00: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Edmonton Oilers

12.35: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Leicester City

15.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Burnley

17.15: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Hull City

21.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Boston Bruins

 

Forrás: MTI