Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-09-06
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Szeptember 6., péntek:

    M1

19.45: Labdarúgás, Románia-Magyarország, világbajnoki selejtező, Bukarest

 

    Sport 1

20.45: Labdarúgás, Németország-Ausztria, világbajnoki selejtező, München

 

    Sport 2

17.00: Röplabda, női Eb, Németország és Svájc, csoportmérkőzés, Szerbia-Bulgária

21.00: Labdarúgás, Anglia-Moldova, világbajnoki selejtező, London

 

    SportKlub

16.55: Labdarúgás, Kazahsztán - Feröer-szigetek, világbajnoki selejtező, Asztana

 

    Eurosport

10.00: Sznúker, 6 pirosas vb, Thaiföld, elődöntő

16.00: Kerékpár, Vuelta, 13. szakasz

17.45 és 19.45 és 21.05: Tenisz, US Open 

 

    Eurosport 2

15.00: Sznúker, 6 pirosas vb, Thaiföld, elődöntő

18.00: Labdarúgás, Jordánia-Üzbegisztán, világbajnoki selejtező

 

    Digisport 1

16.25: Kosárlabda, Antonio Alexe Emléktorna, Albacomp-Nyíregyháza

20.00: Atlétika, Gyémánt Liga-verseny, Brüsszel

 

    Digisport 2

18.25: Kosárlabda, Antonio Alexe Emléktorna, CSM Oradea-BC Mures

 

Szeptember 7., szombat:

    M1

13.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, időmérő edzés

 

    Story 4

21.15: Labdarúgás, barátságos válogatott mérkőzés, Brazília-Ausztrália

 

    Sport 1

15.00: Röplabda, női Eb, Németország és Svájc, csoportmérkőzés, Olaszország-Franciaország

19.00: Salakmotor, Szlovén Nagydíj, Krsko

22.00: Ökölvívás, profi gála, Frederikshavn, Patrick Nielsen-Patrick Majewski

 

    Sport 2

21.00: Kosárlabda, férfi Eb, Szlovénia, csoportmérkőzés, Törökország-Görögország

 

    SportKlub

17.45: Kézilabda, női NB I, Békéscsaba-Ferencváros

 

    Eurosport

15.00: Kerékpár, Vuelta, 14. szakasz

17.45 és 21.05: Tenisz, US Open, férfi elődöntők

 

    Eurosport 2

0.00: Kerékpár, Tour of Alberta, Kanada, 3. szakasz

8.00: Ausztrál futball liga, rájátszás

14.30: Versenytánc, WDSF Grand Slam, Peking, latin táncok

16.30: Sznúker, 6 pirosas vb, Thaiföld, döntő

18.30: Amerikai futball, Európa-bajnokság, Milánó, döntő

23.00: Túraautó-világbajnokság, Egyesült Államok, időmérő edzés

 

    Digisport 1

14.55: Autósport, F3, Spa-Francorchamps, 1. futam

15.55: Autósport, GT Open, Spa-Francorchamps, 1. futam

17.55: Amerikai futball, NCAA, Florida-Miami

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Fluminense-Bahia

 

    Digisport 2

9.55: Kosárlabda, Antonio Alexe Emléktorna, Albacomp-BC Mures

11.55: Antonio Alexe Emléktorna, CSM Oradea-Nyíregyháza

 

 

Szeptember 8., vasárnap:

    M1

13.30: Forma-1, Olasz Nagydíj, futam

 

    Sport 1

18.30: Amerikai futball, New Orleans Saints-Atlanta Falcons

22.15: Amerikai futball, San Francisco 49ers-Green Bay Packers

 

    Sport 2

12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Deportivo-Murcia

18.00: Röplabda, női Eb, Németország és Svájc, csoportmérkőzés, Lengyelország-Szerbia

21.00: Kosárlabda, férfi Eb, Szlovénia, csoportmérkőzés, Szlovénia-Horvátország

 

    SportKlub

4.25: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság, Los Angeles Galaxy-Colorado Rapids

16.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga, Dospel CKM Wlókniarz Czestochowa-Unibax Torun

18.45: Motorsport, Speedway Ekstraliga, Stelmet Falubaz Zielona Góra-Unia Tarnów

22.55: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság, Houston Dynamo-New York Red Bulls

 

    Eurosport

0.30: Tenisz, US Open, női páros, döntő

9.30: Autósport, GP3 Series, Monza, 2. futam

11.45: Autósport, Porsche Szuperkupa, Monza, futam

16.00: Kerékpár, Vuelta, 15. szakasz

18.30: Tenisz, US Open, férfi páros, döntő

20.30: Túraautó-világbajnokság, Egyesült Államok, 1. futam

22.35: Tenisz, US Open, női egyes, döntő

 

    Eurosport 2

13.30: Superbike-vb, Egyesült Királyság, 1. futam

14.30: Versenytánc, WDSF Grand Slam, Peking, sztenderd táncok

16.30: Superbike-vb, Egyesült Királyság, 2. futam

17.30: Túraautó-világbajnokság, Egyesült Államok, bemelegítő edzés

21.00: Lovaglás, Rolex Grand Slam, Calgary

23.00: Túraautó-világbajnokság, Egyesült Államok, 2. futam

 

    Digisport 1

1.55: Amerikai futball, NCAA, Notre Dame-Michigan

11.45: Autósport, Porsche Szuperkupa, Monza, futam

16.25: Jégkorong, Mol Liga, HSC Csíkszereda-Dab.Docler

20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Flamengo

 

    Digisport 2

12.05: Autósport, GT Open, Spa-Francorchamps, 2. futam

13.25: Autósport, F3, Spa-Francorchamps, 2. futam

14.55: Lovassport, díjugrató magyar bajnokság

18.55: Jégkorong, Mol Liga, Corona Brasov Wolves-UTE

 

Forrás: MTI