Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-05-12
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 12., péntek:

    M4 Sport

 9.55 és 13.55: Forma-1, Spanyol Nagydíj, 1-2. szabadedzés, Barcelona

11.45: Labdarúgás, U17-es Eb, negyeddöntő, Magyarország-Törökország

19.20: Kézilabda, női NB I, Győr-Dunaújváros

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

16.15: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Svédország-Olaszország

20.15: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Franciaország-Fehéroroszország

 

    Sport M

17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 7. szakasz

17:30: Labdarúgás, U17-es Eb, negyeddöntő, Spanyolország-Franciaország

 

    Eurosport 2

11.45: Labdarúgás, U17-es Eb, negyeddöntő, Magyarország-Törökország

 

    Digisport 1

12.00 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Madrid

20.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

20.55: Rögbi, Challenge Kupa, döntő

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Celtic

 

    Spíler TV

 9.40 és 14.25: Motorsport, Superbike-vb, Imola, 1. és 2. szabadedzés

20.35: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Chelsea

 

Május 13., szombat:

    M4 Sport

10.45: Forma-1, Spanyol Nagydíj, 3. szabadedzés, Barcelona

13.45: Forma-1, Spanyol Nagydíj, időmérő edzés, Barcelona

15.45: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés, Szolnok-Zalaegerszeg

17.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Debrecen

20.15: Labdarúgás, NB I, Újpest-Videoton

 

    Sport 1

14.15: Autósport, TCR-sorozat, Monza, 1. futam

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Valencia

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Granada

 

    Sport 2

12.15: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Lettország-Egyesült Államok

16.15: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Oroszország-Szlovákia

20.15: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Kanada-Svájc

22.45: Ökölvívás, profi gála, Kal Yafai-Muranaka Szuguru, Birmingham

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Motorsport, Superbike-vb, Imola, Superpole

13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 8. szakasz

17.30: Labdarúgás, U17-es Eb, negyeddöntő, Németország-Hollandia

 

    Eurosport 2

13.00: Motorsport, Superbike-vb, Imola, 1. futam

14.00: Túraautó-vb, Magyar Nagydíj, Hungaroring, időmérő

15.30: Labdarúgás, német bajnokság

18.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Barcelona, 1. futam

21.00: Labdarúgás, MLS, Toronto FC-Minnesota United

23.00: Labdarúgás, MLS, Montreal Impact-Columbus Crew

 

    Digisport 1

13.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Sanghaj

15.55: Autósport, Formula E, Monaco

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Lazio

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AC Milan

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Huracan-San Lorenzo 

 

    Digisport 2

13.10: Labdarúgás, skót bajnokság, Rangers-Hearts

16.00 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Madrid

19.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

 

    Digisport 3

17.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, döntő

21.45: Autósport, IndyCar, Indianapolis

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

10.25 és 10.50: Motorsport, Superbike-vb, Imola, 1. és 2. superpole

11.20 és 11.50: Motorsport, Supersport-vb, Imola, 1. és 2. superpole

13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Leicester City

18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Arsenal

20.35: Autósport, FIM Speedway Grand Prix

22.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

 

 

Május 14., vasárnap:

    M4 Sport

 9.00: Autósport, GP3, Spanyol Nagydíj, 2. futam, Barcelona

10.15: Autósport, Forma-2, Spanyol Nagydíj, 2. futam, Barcelona

12.15: Túraautó-vb, Magyar Nagydíj, 1. futam, Hungaroring

13.45: Forma-1, Spanyol Nagydíj, futam, Barcelona

17.15: Labdarúgás, NB II, Soroksár-Balmazújváros

 

    Sport 1

 4.00: UFC, Stipe Miocic-Junior Dos Santos, Dallas

10.45: Autósport, TCR-sorozat, Monza, 2. futam

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Celta Vigo

19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Sevilla

 

    Sport 2

16.15: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Szlovákia-Egyesült Államok

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Barcelona

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Barcelona, 2. futam

12.30 és 13.30: Túraautó-vb, Magyar Nagydíj, Hungaroring, 1. és 2. futam

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 9. szakasz

18.15: Labdarúgás, U17-es női Eb, Csehország

23.00: Kerékpár, Kaliforniai körverseny, 1. szakasz

 

    Eurosport 2

 9.15 és 10.15: Autósport, ETC Kupa, Hungaroring, 1. és 2. futam

11.30 és 14.15: Motorsport, Supersport-vb, Imola

13.00: Motorsport, Superbike-vb, Imola, 2. futam

15.15: Labdarúgás, német másodosztály

18.00: Autósport, Blancpain Endurance sorozat, Silverstone

22.00: Labdarúgás, MLS, Portland Timbers-Atlanta United

 

    Digisport 1

 4.00: Ökölvívás, Premier Boxing Champions

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Anderlecht

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Juventus 

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Genoa

18.30: Tenisz, ATP-torna, Madrid, döntő

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lille és St. Étienne - Paris Saint-Germain

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Udinese

20.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Newell's Old Boys-Rosario Central

22.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-River Plate 

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

11.15: Motorsport, Supersport-vb, Imola, futam

12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Hull City

15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Liverpool

17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Manchester United

 

Forrás: MTI