Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-11-28
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 28., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Dunaújváros Pase-Budapest Honvéd

 

    Sport 1

8.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Csedzsu

13.35: Lósport, futam

 

    Sport 2

9.00: Tenisz, bemutatótorna, Manila, Team Federer-Team Agassi

12.30: Tenisz, bemutatótorna, Manila, Team Murray-Team Djokovic

19.00: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-New York Rangers

 

    Eurosport

13.00: Curling, Eb, Svájc, elődöntő

16.00: Síugrás, világkupa, Kuusamo

21.00: Küzdősport, King of Kings

 

    Eurosport 2

8.15, 11.00: Műkorcsolya, Japán GP, női és férfi rövidprogram

14.30: Labdarúgás, indiai bajnokság, Delhi Dynamos-Mumbai City

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Stuttgart

 

    Digisport 1

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nantes

 

    Digisport 2

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Sassari

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Emporio Milan

 

November 29., szombat:

    M1

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Szombathelyi Haladás

 

    Duna World

17.45: Kosárlabda, All-Star gála, Tüskecsarnok

 

    Sport 1

8.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Csedzsu

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa Termál FC-Videoton FC

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Diósgyőri VTK

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Kecskemét

 

    Sport2

9.00: Tenisz, bemutatótorna, Manila, Team Djokovic-Team Agassi

12.30: Tenisz, bemutatótorna, Manila, Team Murray-Team Federer

15.45: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, Szolnoki Dózsa-Közgép - Rijeka

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Osasuna-Girona

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Real Madrid

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Elche

 

    Sport M

14.55: Lósport, futam

21.00: Kosárlabda, Adria Liga, Buducsnoszt-Szolnoki Olaj

 

    Sportklub

17.00: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV-HC Bozen

21.20: Labdarúgás, MLS, New England Revolution-New York Red Bulls

 

    Eurosport

10.15: Északi összetett, világkupa, Kuusamo, síugrás

11.15: Szánkó, világkupa, Igls, nők, 2. futam

11.45: Sífutás, világkupa, Kuusamo, férfi és női klasszikus stílusú sprint

13.30: Szánkó, világkupa, Igls, férfiak, 2. futam

14.15: Északi összetett, világkupa, Kuusamo, 4x5 km sífutás

15.30: Síugrás, világkupa, Kuusamo, férfiak

17.45: Alpesi sí, világkupa, Aspen, női óriás-műlesiklás, 1. futam

19.00: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise, férfi lesiklás

20.45: Alpesi sí, világkupa, Aspen, női óriás-műlesiklás, 2. futam

 

    Eurosport 2

7.45: Műkorcsolya, Japán GP, női kűr

10.30: Műkorcsolya, Japán GP, férfi kűr

12.15: Szánkó, világkupa, Igls, kettes, 1. futam

14.00 és 20.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Hannover 96

 

    Digisport 1

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, WBA-Arsenal

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Hull City

18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MKB-MVM Veszprém - Csehovszkije Medvegyi

19.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Barceloneta - ZF-Eger

22.25: Ökölvívás, brit- és Európa-bajnoki nehézsúlyú címmérkőzés, Dereck Chisora-Tyson Fury

 

    Digisport 2

13.55: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Meskov Breszt-La Rioja

15.55: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Balatonfüred-HC Hard

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Chelsea

 

November 30., vasárnap:

    M1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Nyíregyháza Spartacus

 

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, profi gála, Terence Crawford-Raymundo Beltrán

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Deportivo La Coruna

16.45: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV Eindhoven-Feyenoord

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Córdoba-Villarreal

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Valencia-FC Barcelona

 

    Sport 2

9.00: Tenisz, bemutatótorna, Manila, Team Djokovic-Team Federer

12.30: Tenisz, bemutatótorna, Manila, Team Murray-Team Agassi

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC - MVM-Paks

22.15: Amerikaifutball, NFL, Green Bay Packers-New England Patriots

 

    Sport M

14.55: Lósport, futam

 

    Sportklub

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Fiorentina

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Evian-Guingamp

 

    Eurosport

8.30: Északi összetett, világkupa, Kuusamo, síugrás

9.45: Sífutás, világkupa, Kuusamo, női 10 km, klasszikus stílus

11.45: sífutás, világkupa, Kuusamo, férfi 15 km, klasszikus stílus

13.45: Északi összetett, világkupa, Kuusamo, sífutás

15.15: Sílövészet, világkupa, Östersund, vegyesváltó

17.45: Alpesi sí, világkupa, Aspen, női műlesiklás, 1. futam

19.00: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise, férfi szuperóriás-műlesiklás

20.30: Autósport, Endurance, világbajnokság, Sao Paulo

 

    Eurosport 2

7.00: Műkorcsolya, Japán GP, gála

10.15 és 11.15: Szánkó, világkupa, Igls, férfi 1. és 2. futam

14.00, 20.30 és 22.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg-Borussia Mönchengladbach

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund

21.00: Alpesi sí, világkupa, Aspen, női műlesiklás, 2. futam

 

    Digisport 1

14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester City

16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Everton

19.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Orosháza-Linamar - Skjern

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Internazionale

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Udinese

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Torino

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Olympique Lyon

 

Forrás: MTI