Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-04-22
A pénteki, szombati és vasárnapi sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 22., péntek:

    M4 Sport

11.38: Cselgáncs, Eb, Kazany

17.57: Kosárlabda, női NB I, döntő, 2. mérkőzés, CMB CARGO UNI Győr-UNIQA Sopron 

    

    Sport 1

10.00: Tenisz, ATP-torna, Bukarest

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Espanyol

 

    Sport 2

12.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

 

    Sport M

12.00, 15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

 

    Eurosport 2

14.00: Kerékpár, horvát körverseny

17.40: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Zaglebie Lubin-Ruch Chorzów

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Werder Bremen

 

    Digisport 1

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Reims

 

    Digisport 2

14.00, 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

 

    Digisport 3

20.40 Labdarúgás, skót bajnokság, St. Johnstone-Aberdeen

 

 

Április 23., szombat

    M4 Sport

11.00: Röplabda, férfi NB I, döntő, 2. mérkőzés, Vegyész RC-Kazincbarcika - Fino Kaposvár SE 

16.15: Ökölvívás, Bedák Zsolt-Nonito Donaire WBO kispehelysúlyú világbajnoki címmérkőzés

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Diósgyőri VTK

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Újpest FC

 

    Sport 1

12.00: Tenisz, ATP-torna, Bukarest

15.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Vardar Szkopje-MVM Veszprém

20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, PPD Zagreb - Paris Saint-Germain

 

    Sport 2

13.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Real Madrid

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Málaga

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Sporting Gijón

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Bayer Leverkusen

22.00: Labdarúgás, MLS, Montreal Impact-Toronto FC

 

    Digisport 1

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGp, Moto2

11.55: Autósport, Formula E, Franciaország, időmérő edzés

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Stoke City

15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Newcastle United

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Udinese

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

 8.10: Autósport, Formula E, Franciaország, 1. szabadedzés

11.10: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Mogyoród, 1. futam

12.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto3, időmérő edzés

13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

14.10: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés  

15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto2, időmérő edzés

15.55: Autósport, Formula E, Franciaország, futam

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Olympique Lyon

19.30: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Mogyoród, 2. futam

20.55: Labdarúgás, francia Ligakupa, döntő, Paris Saint-Germain - Lille

    

    Digisport 3

13.30 és 18.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

 

 

Április 24., vasárnap

    M4 Sport

14.15: Túraautó-világbajnokság, Mogyoród, 1. futam

15.15: Labdarúgás, NB II, Kisvárda-Mezőkövesd

17.15: Túraautó-világbajnokság, Mogyoród, 2. futam

18.27: Vízilabda, női ob I, elődöntő, 2. mérkőzés, Dunaújváros-BVSC

 

    Sport 1

 2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

12.30: Tenisz, ATP-torna, Bukarest

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Betis

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Sociedad

 

    Sport 2

13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Aspil Vidal Ribera Navarra-Magna Gurpea

17.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Crystal Palace-Watford

19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, THW Kiel-Barcelona

21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Houston Rockets-Golden State Warriors

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport

10.00: London Marathon

14.00: Kerékpár, Liége-Bastogne-Liége

17.00: Túraautó-világbajnokság, Mogyoród, 2. futam

20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Eurosport 2

12.00: Kerékpár, Török körverseny

14.00: Túraautó-világbajnokság, Mogyoród, 1. futam

15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Hoffenheim

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Mainz

20.30: Futsal, UEFA Futsal Cup, döntő, Spanyolország

 

    Digisport 1

11.10: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Mogyoród, 3. futam

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Palermo

14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Arsenal

17.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Swansea City

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Juventus

23.40: Labdarúgás, argentin bajnokság, Racing Club-Independiente

 

    Digisport 2

10.55, 12.15 és 13.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Lazio

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lorient

21.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-River Plate 

 

    Digisport 3

13.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

16.10: Rögbi, Bajnokok Kupája, elődöntő, Leicester-Racing 92

21.40: Autósport, IndyCar, Barber Motorsports Park

 

Forrás: MTI