Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-05-02
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 2., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, MVM-Paks - Kecskeméti TE Phoenix Mecano

 

    Sport M

20.15: Lósport, futam

 

    Eurosport:

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, elődöntő, Sheffield

14.00: Kerékpár, török körverseny, 6. szakasz

 

    Eurosport 2

11.30 és 15.30: Tenisz, WTA-torna, Portugália

 

    Digisport

8.55: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés

9.50: Motorsport, MotoGP, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés 

10.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés 

17.45: Kosárlabda, női NB I, döntő, 5. mérkőzés, PEAC-Pécs - PINKK Pécsi 424

20.25: Labdarúgás, Ligue 1, Bastia-Lille 

 

    Digisport 2

13.05: Motorsport, világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto3, 2. szabadedzés

14.00: Motorsport, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés

15.00: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto2, 2. szabadedzés

 

Május 3., szombat:

    M1

14.50: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, Budapest, Győri Audi ETO KC-FC Midtjylland

 

    Duna

14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, Budapest Honvéd-Videoton FC

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, Újpest-MTK Budapest

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, Mezőkövesd-Zsóry - Ferencváros

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, Puskás Akadémia-Győri ETO FC

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, Primera División, 36. forduló, FC Barcelona-Getafe

18.00: Labdarúgás, Segunda División, 37. forduló, Alcorcón-Sporting

22.00: Labdarúgás, Primera División, 36. forduló, Valladolid-Espanyol

 

    Sport M

15.00: Lósport, futam

 

    Sportklub

18.55: Labdarúgás, MLS, Toronto FC-New England Revolution

 

    Eurosport

11.00, 15.30, 20.30: Sznúker, világbajnokság, elődöntő, Sheffield

14.30: Autósport, FIA túraautó-világbajnokság, Hungaroring, időmérő

18.30: Autósport, Endurance-világbajnokság, Spa-Francorchamps

 

    Eurosport 2

9.00: Kajak-kenu, világkupa, Milánó

11.00: Autósport, Auto GP, Hungaroring, 1. futam

12.00: Kerékpár, török körverseny, 7. szakasz

13.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Portugália

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, 33. forduló, Freiburg-Schalke 04

17.30: Tenisz, ATP-torna, elődöntő, Portugália

 

    Digisport 1

4.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights

8.55: Motorsport, világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

9.50: Motorsport, világbajnokság, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

10.50: Motorsport, világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés

12.30: Motorsport, világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto3, időmérő

13.25: Motorsport, világbajnokság, Spanyol Nagydíj, MotoGP, időmérő

14.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, Budapest, Győri Audi ETO KC-FC Midtjylland

17.05: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, Budapest, Vardar Szkopje-Buducsnoszt Podgorica

20.30: Labdarúgás, Olasz Kupa, döntő, Fiorentina-Napoli

 

    Digisport 2

13.40: Labdarúgás, Premier League, 37. forduló, West Ham United-Tottenham Hotspur

15.50: Labdarúgás, Premier League, 37. forduló, Manchester United-Sunderland

18.15: Labdarúgás, Premier League, 37. forduló, Everton-Manchester City

20.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Pro Recco - ZF-Eger

 

Május 4., vasárnap:

    M1

16.25: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, döntő, Budapest

 

    Duna

13.20: Autósport, FIA túraautó-világbajnokság, Hungaroring, futam 

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, DVTK-Szombathelyi Haladás

 

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, Primera División, 36. forduló, Almería-Real Betis

17.00: Labdarúgás, Primera División, 36. forduló, Levante-Atlético Madrid

21.00: Labdarúgás, Primera División, 36. forduló, Real Madrid-FC Valencia

 

    Sport 2

2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, 1. mérkőzés, Anaheim Ducks-Los Angeles Kings

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, Lombard Pápa Termál FC - DVSC-TEVA

 

    Sport M

15.00: Lósport, futam

 

    Sportklub

9.00: Atlétika, Hamburg Marathon

12.15: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Real Madrid-CAI Zaragoza

14.45: Labdarúgás, Serie A, 36. forduló, Catania-AS Roma

19.00: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Barcelona-Laboral Kutxa

20.55: Labdarúgás, MLS, FC Dallas-New York Red Bulls

 

    Eurosport

12.15: Autósport, Auto GP, Hungaroring, 2. futam

13.15: Autósport, FIA túraautó-világbajnokság, Hungaroring, 5. futam

14.15: Autósport, FIA túraautó-világbajnokság, Hungaroring, 6. futam

15.15 és 20.30: Sznúker, világbajnokság, döntő, Sheffield

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball, liga, 7. forduló, West Coast Eagles-Fremantle

11.30: Kajak-kenu, világkupa, Milánó

12.00: Kerékpár, török körverseny, 8. szakasz

15.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, 33. forduló, Erzgebirge Aue-SC Paderborn 07

17.30: Tenisz, ATP-torna, döntő, Portugália

 

    Digisport 1

10.55: Motorsport, világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto3, futam

12.15: Motorsport, világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto2, futam

14.10: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, bronzmérkőzés, Budapest

16.25: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, döntő, Budapest

20.30: Labdarúgás, Serie A, 36. forduló, AC Milan-Internazionale

 

    Digisport 2

11.50: Autósport, F3 Open, Nürburgring, 2. futam

12.50: Autósport, GT Open, Nürburgring, 2. futam

14.25: Labdarúgás, Premier League, 37. forduló, Arsenal-West Bromwich Albion

16.55: Labdarúgás, Premier League, 37. forduló, Chelsea-Norwich City

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Olympique Lyon

 

Forrás: MTI