Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-03-04
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 4., péntek:

    M4 Sport

13.00: Tenisz, Davis Kupa euro-afrikai zóna I-es csoport, 1. forduló, Magyarország-Izrael, Városligeti Műjégpálya

18.15: Kosárlabda, női Magyar Kupa, döntő, Miskolc

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

19.45: Pályakerékpáros-világbajnokság, London, 3. nap

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport

 9.45: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Kranjska Gora, 1. futam

11.00: Északi összetett, világkupa, Németország

12.45: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Kranjska Gora, 2. futam

14.00: Északi összetett, világkupa, Németország

20.10: Síugrás, világkupa, Wisla

22.15: Sífutás, világkupa, Kanada

 

    Eurosport 2

11.45: Szabadstílusú sí, világkupa, Svájc

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Podbeskidzie Bielsko-Biala - Korona Kielce

 

    Digisport 1

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Fiorentina

 

    Digisport 2

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Brose Baskets

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Laboral Kutxa

 

    Digisport 3

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Monaco

 

Március 5., szombat:

    M4 Sport

12.00: Tenisz, Davis Kupa euro-afrikai zóna I-es csoport, 1. forduló, Budapest, Magyarország-Izrael, Városligeti Műjégpálya

15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Újpest FC

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Diósgyőri VTK

 

    Sport 1

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Washington Capitals-New York Rangers

16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, MVM Veszprém-Orlen Plock

20.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Barcelona - Rhein-Neckar Löwen

 

    Sport 2

12.30: Futsal, spanyol bajnokság, Santiago-Navarra

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Celta Vigo

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.15: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Kranjska Gora, 1. futam

10.30: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, Jasna, 1. futam

11.00: Sílövészet, világbajnokság, Oslo, férfi sprint

13.00: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Kranjska Gora, 2. futam

13.30: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, Jasna, 2. futam

14.30: Sílövészet, világbajnokság, Oslo, női sprint

15.45: Síugrás, világkupa, Wisla

21.00: Sífutás, világkupa, Kanada

 

    Eurosport 2

 9.45 és 13.30: Északi összetett, világkupa, Németország

12.00: Hódeszka, világkupa, Svájc

14.15: Kerékpár, Strade Bianchi, Olaszország

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Mönchengladbach

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Bayern München

 

    Digisport 1

 0.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Arsenal

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Stoke City

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Leicester City

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Chievo

23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Gimnasia La Plata-San Lorenzo

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris-Saint Germain - Montpellier

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers - Saint-Étienne

 

    Digisport 3

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Sampdoria

20.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Saint Truiden

22.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

 

Március 6., vasárnap:

    M4 Sport

12.00: Tenisz, Davis Kupa euro-afrikai zóna I-es csoport, 1. forduló, Budapest, Magyarország-Izrael, Városligeti Műjégpálya

18.00: Labdarúgás, NB II, ZTE FC-Mezőkövesd Zsóry FC

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Granada

14.15: Labdarúgás, holland bajnsokág, Willem II-Ajax

17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kielce - MOL-Pick Szeged

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid

23.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Chicago Blackhawks-Detroit Red Wings

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-FC Barcelona

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Athletic Bilbao

 

    Sport M

12.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.15: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Kranjska Gora, 1. futam

10.30: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Jasna, 1. futam

12.15: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Kranjska Gora, 2. futam

13.30: Sílövészet, világbajnokság, Oslo, férfi üldözéses

14.45: Északi összetett, világkupa, Németország

16.00: Sílövészet, világbajnokság, Oslo, női üldözéses

19.30: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Toronto FC

22.45: Labdarúgás, MLS, Portland Timbers-Columbus Crew

 

    Eurosport 2

 6.00 és 9.00: Motokrossz, világbajnokság, Thaiföld

11.00: Hódeszka, világkupa, Svájc

13.30: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Jasna, 2. futam

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Darmstadt

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Hertha BSC

19.45: Labdarúgás, MLS, Chicago-New York City FC

 

    Digisport 1

 1.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Independiente-Colón

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Lazio

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich-Manchester United

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Palermo

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Nantes

20.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Boca Juniors

23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Rosario Central-Banfield

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-AC Milan

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Guingamp

 

Forrás: MTI