Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-05-09
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 9., péntek:

    Duna

15.30: Labdarúgás, NB II, ZTE FC-Szolnoki MÁV FC

 

    Sport 1

14.00: Cselgáncs, Grand Slam-torna, Baku, 1. nap

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Puskás Akadémia

 

    Sport 2

15.30: Jégkorong, világbajnokság, Minszk, csoportmérkőzés, Svájc-Oroszország

19.45: Jégkorong, világbajnokság, Minszk, csoportmérkőzés, Szlovákia-Csehország

 

    Sport M

20.15: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

20.30: Labdarúgás, francia másodosztályú bajnokság, SM Caen-Tours FC

 

    Eurosport

11.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Málta, Németország-Svájc

16.00: Kerékpár, Dunkerque-i körverseny, 3. szakasz

18.30: Kerékpár, Giro d'Italia, Olaszország, 1. szakasz, csapatidőfutam

 

    Eurosport 2

10.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Málta, Hollandia-Törökország

15.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Málta, Skócia-Portugália

17.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Málta, Málta-Anglia

 

    Digisport 1

0.45: Labdarúgás, Libertadores Kupa, negyeddöntő, Lanús-Bolivar

3.00: Labdarúgás, Libertadores Kupa, negyeddöntő, Atletico Nacional-Defensor Sporting

11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid, negyeddöntők

18.15: Vízilabda, férfi ob I, döntő, 1. mérkőzés, Szolnoki Dózsa-Közgép - ZF-Eger

 

    Digisport 2

15.30: Tenisz, ATP-torna, Madrid, nyolcaddöntők

 

Május 10., szombat:

    M1

13.45: Forma 1, Spanyol Nagydíj, időmérő edzés

 

    Duna

14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, Ferencváros-Diósgyőri VTK

 

    Sport 1

3.30 Jégkorong, NHL, Minnesota Wild-Chicago Blackhawks

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, PMFC-Matias - Mezőkövesd-Zsóry

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, Videoton-Kaposvár

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, DVSC-Teva - Újpest

22.15: Ökölvívás, profi gála, Liverpool, Martin Gethin-Darryl Matthews

 

    Sport 2

14.00: Cselgáncs, Grand Slam-torna, Baku, 2. nap

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Rayo Vallecano

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Valencia

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Udinese

20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Marseille

 

    Eurosport

14.30: Kerékpározás, Giro d'Italia, 2. szakasz

17.30: Kerékpározás, Danquerque-i négynapos verseny, 4. szakasz

19.00: Salakmotor, legjobb párosok

 

    Eursoport 2

11.30: Ausztrál futball, Ausztrál Futball Liga, Melbourne-Western Bulldogs

15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-VFB Stuttgart

 

    Digisport 1

11.30: Tenisz, WTA-torna, Madrid, elődöntők

15.30: Tenisz, ATP Masters, Madrid, negyeddöntő

18:20: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Lazio

 

    Digisport 2

15.35: Autósport, GP2, Barcelona, 1. futam

17.15: Autósport, GP3, Barcelona, 1. futam

19.00: Tenisz, ATP Masters, Madrid, elődöntő

21.30: Autósport, IndyCar, Indianapolis

 

Május 11., vasárnap:

    M1

13.30: Forma 1, Spanyol Nagydíj, futam

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, Győri ETO FC-Budapest Honvéd

 

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Córdoba-Zaragoza

14.00: Cselgáncs, Grand Slam-torna, Baku

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Málaga

23.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

 

    Sport 2

13.15: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Dundee United

18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Barcelona

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, Haladás-Paks

 

    Sportklub:

0.55: Labdarúgás, MLS, NY Red Bulls-Chicago Fire

7.00: Atlétika, IAAF World Challenge, Tokió

12.30: Kosárlabda, ACB Liga, Valencia Basket Club-Cajasol

14.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Napoli

19.00: Kézilabda, férfi NB I, döntő, Pick Szeged - MKB-MVM Veszprém

 

    Eurosport

9.30: Autóverseny, GP3, Barcelona, 2. futam

10.30: Motorsport, szuperbike-vb, Olaszország, 1. futam

11.45: Autóverseny, Porsche Szuperkupa, Valencia

13.00: Autóverseny, FIA túraautó-világbajnokság, Diósförgepatony, Szlovákia

14.30: Kerékpározás, Giro d'Italia, 3. szakasz

17.30: Autóverseny, FIA túraautó-világbajnokság, Diósförgepatony, Szlovákia, 8. futam

23.00: Kerékpározás, Kaliforniai körverseny, 1. szakasz

 

    Eurosport 2

9.00: Kerékpár, Azerbajdzsáni körverseny, 5. szakasz

11.30: Motorsport, szupersport-világbajnokság, Olaszország

13.00: Motorsport, szuperbike-világbajnokság, Olaszország

14.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Spanyolország

15.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Németország

 

    Digisport 1

2.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights, Bermane Stiverne-Cris Arreola

9.20: Autósport, GP3, Barcelona, 2. futam

10.30: Autósport, GP2, Barcelona, 2. futam

11.40: Autósport, Porsche szuperkupa, Barcelona

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AC Milan

15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, utolsó forduló

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, ATP Masters, Madrid, páros döntő

15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, utolsó forduló

19.00: Tenisz, ATP Masters, Madrid, döntő

 

Forrás: MTI