Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-08-02
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Augusztus 2., péntek:

    M1

16.20: Vizes vb, Barcelona, vízilabda, nők, a 3. helyért, Magyarország-Oroszország

17.50: Vizes vb, Barcelona, úszás, döntők

 

    Sport 1

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 2. forduló, MVM Paks - PMFC-Matias

22.00: Tenisz, ATP-torna, Washington, negyeddöntő

 

    Sport 2

20.00: Labdarúgás, Holland bajnokság, 1. forduló, Ajax-Roda

 

    Sportklub

12.00: Tenisz, ATP 250, Kitzbühel, Ausztria, páros elődöntők

 

    Eurosport

10.00 és 18.00: Vizes vb, Barcelona, úszás

16.30: Vizes vb, Barcelona, vízilabda, nők, a 3. helyért

20.30: Síugrás, Nyári nagydíj, Wisla, Lengyelország, csapat, HS 134

22.15: Vizes vb, Barcelona, vízilabda, nők, a döntő

 

    Eurosport 2

17.30: Kerékpár, Lengyel körverseny, 6. szakasz

19.30: Síugrás, Nyári Nagydíj, Wisla, Lengyelország, csapat, HS 134

 

Augusztus 3., szombat:

    M1

17.55 és 20.07: Vizes vb, Barcelona, úszás, döntők 

21.35: Vizes vb, Barcelona, vízilabda, férfi döntő

 

    M2

21.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 2. forduló, Puskás Akadémia-Újpest FC

 

    Sport 1

0.00: Tenisz, ATP-torna, Washington, negyeddöntő

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 2. forduló, DVTK-MTK Budapest

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 2. forduló, Szombathelyi Haladás-Győri ETO FC

21.15: Tenisz, ATP-torna, Washington, elődöntő

 

    Sport 2

20.00: Salakmotor, Olasz GP, Terenzano

 

    Sportklub

11.00: Tenisz, ATP-torna, Kitzbühel, páros döntő

13.00: Tenisz, ATP-torna, Kitzbühel, egyes döntő

14.55: Labdarúgás, Emirates Kupa, Galatasaray-FC Porto

17.15: Labdarúgás, Emirates Kupa, Arsenal-Napoli

 

    Eurosport 1

10.00: Vizes vb, Barcelona, úszás

16.30: Vizes vb, Barcelona, vízilabda, férfi bronzmérkőzés

18.00: Vizes vb, Barcelona, úszás, döntők

20.30: Síugrás, nyári nagydíj, Wisla

22.15: Vizes vb, Barcelona, vízilabda, férfi döntő

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball, Ausztrál Liga, 19. forduló, West Coast Eagles-Gold Coast Suns

12.00: Labdarúgás, Japán Liga, Vegalta Sendai-Kawasaki Frontale

16.00: Motorsport, Superbike, világbajnokság, Egyesült Királyság

17.30: Kerékpározás, lengyel körverseny, 7. szakasz

19.30: Síugrás, nyári nagydíj, Wisla

20.45: Autósport, túraautó világbajnokság, Argentina, selejtező

 

    Digisport 1

0.30: Rögbi, Világjátékok, Cali

1.30: Aerobic, Világjátékok, Cali

3.00: Fallabda, Világjátékok, Cali

4.30: Görkorcsolya, Világjátékok, Cali

14.35: Autósport, DTM, Moszkva, időmérő edzés

16.20: Strandröplabda, döntő, Budapest

18.55: Strandlabdarúgás, Nemzeti Liga, bronzmérkőzés

20.30: Strandlabdarúgás, Nemzeti Liga, döntő

 

    Digisport 2

0.00 és 5.00: Tenisz, WTA-torna, Carlsbad, negyeddöntő

23.00: Tenisz, WTA-torna, Carlsbad, elődöntő

 

Augusztus 4., vasárnap:

    M1

17.50 és 20.07: Vizes vb, Barcelona, úszás, döntők

 

    Duna

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 2. forduló, Ferencváros-Videoton FC

 

    Sport 1

1.00: Tenisz, ATP-torna, Washington, elődöntő

13.45: Lósport, 99. Magyar Ügető Derby

21.00: Tenisz, ATP-torna, Washington, döntő

 

    Sport 2

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 2. forduló, Budapest Honvéd-Lombard Pápa Termál FC

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 2. forduló, Mezőkövesd-Zsóry - DVSC-TEVA

 

    Sportklub

0.55: Labdarúgás, MLS, DC United-Montreal Impact

4.25: Labdarúgás, MLS, Seattle Sounders-FC Dallas

14.55: Labdarúgás, Emirates Kupa, Napoli-FC Porto

17.15: Labdarúgás, Emirates Kupa, Arsenal-Galatasaray

 

    Eurosport 1

10.00: Vizes vb, Barcelona, úszás

13.00: Motorsport, Superbike, világbajnokság, Silverstone, 1. futam

14.00: Autósport, túraautó, világbajnokság

14.30: Motorsport, Szupersport, világbajnokság, Silverstone

16.30: Motorsport, Superbike, világbajnokság, Silverstone, 2. futam

18.00: Vizes vb, Barcelona, úszás, döntők

 

    Eurosport 2

17.30 és 18.30: Motorsport, Superstock, világbajnokság, Silverstone

19.00: Autósport, túraautó, világbajnokság

 

    Digisport 1

0.30: Aerobic, Világjátékok, Cali

2.15: Strandkézilabda, Világjátékok, Cali

3.00: Fallabda, Világjátékok, Cali

3.45: Falmászás, Világjátékok, Cali

17.45: Kosárlabda, férfi Eb-selejtező, Magyarország-Szlovákia

20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Criciúma-Corinthians

23.00: Tenisz, WTA-torna, Carlsbad, döntő

 

    Digisport 2

4.00: Tenisz, WTA-torna, Carlsbad, elődöntő

13.25: Autósport, DTM, Moszkva, futam

19.30: Fallabda, Világjátékok, Cali

20.30: Falmászás, Világjátékok, Cali

22.00: Strandkézilabda, Világjátékok, Cali

 

Forrás: MTI