Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-11-15
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 15., péntek:

    Sport 1

17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, Fram-Fehérvár, Székesfehérvár

20.45: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Anglia-Chile

 

    Sport 2

16.00: Tenisz, Davis Kupa, döntő, Szerbia-Csehország, Belgrád

 

    SportKlub

20.40: Labdarúgás, vb-pótselejtező, Ukrajna-Franciaország

 

    Eurosport

8.30: Autósport, FIA túraautó-vb, selejtező, Makaó

9.30 és 17.45: Sznúker, Európa Torna, Antwerpen

14.00: Bowls, Skót Nemzetközi Open

 

    Eurosport 2

8.00: Röplabda, World Grand Champions Cup, Egyesült Államok-Oroszország

11.00: Röplabda, World Grand Champions Cup, Thaiföld-Japán

14.00: Sznúker, Európa Torna, Antwerpen

17.30, 18.45 és 20.15: Műkorcsolya, Francia GP, férfi, jégtánc és női rövidprogram

 

    Digisport 1

17.30: Vízilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Dunaújvárosi Főiskola-Szentes

19.15: Vízilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, ZF-Eger - Szegedi Vízmű

 

    Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Partizan Beograd

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Armani Milano-Strasbourg

 

November 16., szombat:

    M1

18.45: Forma-1, Amerikai Nagydíj, időmérő edzés

 

    Sport 1

14.45: Kézilabda, EHF Kupa, Fehérvár KC-Fram

17.00: Labdarúgás, Ligakupa, Ferencváros-Győri ETO FC

19.15: Ökölvívás, Ferobox Event profibokszgála, Szentes

 

    Sport 2

16.00: Tenisz, Davis Kupa-döntő, Szerbia-Csehország

19.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Wales-Finnország

22.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Egyenlítői Guinea-Spanyolország

 

    Sport Klub

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű-Alba Fehérvár

20.15: Kosárlabda, ACB Liga, UCAM Murcia-Gipuzkoa Basket    

 

    Eurosport

10.00, 13.00: Alpesi sí, Világkupa, Levi 

11.00, 12.15, 14.00: Szánkó, Világkupa, Lillehammer

15.00: Bowling, skót nemzetközi verseny, Perth

17.30: Sznúker, Európa torna, Antwerpen

 

    Eurosport 2

10.45: Sznúker, Európa torna, Antwerpen

18.45, 20.15: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

 

    Digisport 1

2.55: Amerikaifutball, NCAA, Washington-UCLA 

14.30: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, A-HÍD Szeged - Kaposvári VK

16.15: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Szolnoki Dózsa-Közgép - TEVA-Vasas     

18.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO-Baia Mare 

22.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Botafogo-Atlético PR

 

    Digisport 2

14.40: Kézilabda, női KEK, Veszprém Barabás-Gorodonicsanka

16.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Krim Ljubljana-Lipcse

20.00: Ökölvívás, World Series of Boxing, Németország-Algéria 

 

November 17., vasárnap:

    M1

19.30: Forma-1, Amerikai Nagydíj, futam

 

    Sport 1

3.30: Ökölvívás, nemzetközi profi gála, Andre Ward-Edwin Rodriguez

12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Deportivo La Coruna-Real Mallorca

19.00: Amerikaifutball, NFL, Cincinnati Bengals-Cleveland Browns

22.15: Amerikaifutball, NFL, New Orleans Saints-San Francisco 49ers

 

    Sport 2

1.00: Jégkorong, NHL, Montreal Canadiens-New York Rangers

14.00 Tenisz, Davis Kupa-döntő, Szerbia-Csehország

 

    Sport Klub

12.40: Kosárlabda, ACB Liga, Bilbao Basket-FC Barcelona

17.15: Kézilabda, női KEK, Érd-Dalfsen

    

    Eurosport

4.15, 5.15: Autósport, FIA WTCC világbajnokság, Makaó

9.45: Alpesi sí, Világkupa, Levi

12.00: Szánkó, Világkupa, Lillehammer

14.00, 16.00, 20.00: Sznúker, Európa torna, Antwerpen

 

    Eurosport 2

13.00: Sznúker, Európa Torna, Antwerpen

14.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

 

    Digisport 1

14.15: Vízilabda, női Magyar Kupa, döntő    

16.00: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, döntő

17.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Buducsnoszt Podgorica-Ferencváros

19.55: Kézilabda, férfi Bajnokok ligája, Celje - MKB-MVM Veszprém 

 

    Digisport 2

14.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Thüringer-Hypo NÖ

17.55: Kosárlabda, NCAA, Boston-UCONN

20.10: Labdarúgás, brazil bajnokság

 

Forrás: MTI