Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-07-17
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 17., péntek:

    Sport 1

13.35: Lóverseny, futam

18.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Ajax-Wolfsburg

 

    Sport 2

14.00, 16.00, 18.00 és 20.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

 

    Eurosport

14.00: Kerékpár, Tour de France, 13. szakasz

17.45: Vívás, világbajnokság, Oroszország

 

    Eurosport 2

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Wisla Krakow-Gornik Zabrze 

 

    Digisport 1

20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Monaco

 

Július 18., szombat:

    M4 Sport

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Paksi FC

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Videoton

 

    Sport 1

13.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tyumeny, 1. nap

 

    Sport 2

14.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

18.00: Salakmotor, Lett GP, Riga

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, Ügető, 25. versenynap

 

    Eurosport

14.00: Kerékpár, Tour de France, 14. szakasz

17.50: Lovaglás, Global Champions Tour, Franciaország

 

    Eurosport 2

11.30: Ausztrálfutball, Fremantle-Carlton 

18.00 és 19.30: Strandlabdarúgás, vb, Portugália

22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Toronto FC-Philadelphia Union 

 

    Digisport

2.05: Labdarúgás, argentin bajnokság, San Lorenzo-Arsenal

4.55: Labdarúgás, Champions Cup, Club America-Manchester United

10.55: Labdarúgás, Champions Cup, Real Madrid-AS Roma

20.40: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Olympique Lyon-AC Milan

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Flamengo-Grémio 

 

    Digisport 2

11.55: Labdarúgás, Barclays Asia Trophy, bronzmérkőzés

14.25: Labdarúgás, Barclays Asia Trophy, döntő

19.00: Atlétika, EAA Premium Meeting, Heusden-Zolder 

23.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Rafaela-River Plate

 

Július 19., vasárnap:

    M4 Sport

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-Ferencváros

 

    Sport 1

13.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tyumeny, 2. nap

 

    Sport 2

14.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

14.00: Kerékpár, Tour de France, 15. szakasz

17.45: Vívás, világbajnokság, Oroszország

19.45: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Görögország, döntő

23.30: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Egyesült Államok, 2.futam 

 

    Eurosport 2

1.30: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Orlando City SC-New York Red Bulls

14.30: Motorsport, Superbike, Egyesült Királyság bajnokság, 2. futam

18.00 és 19.30: Strandlabdarúgás, vb, Portugália

22.00: Atlétika, ifjúsági világbajnokság, Cali, Kolumbia

    

    Digisport

02.25: Labdarúgás, Champions Cup, PSG-Benfica 

20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Palmeiras-Santos 

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Avaí 

 

    Digisport 2

2.40: Autósport, IndyCar, Iowa Speedway

19.30: Autósport, NASCAR, New Hampshire Motor Speedway

 

Forrás: MTI