Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-10-04
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 4., péntek:

    Duna

15.30: Labdarúgás, NB II, Szolnoki MÁV FC-Dunaújváros PASE

 

    Sport 1

14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Taskent

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - MVM Paks

 

    Sport 2

9.15, 11.30 és 13.45: Tenisz, ATP-torna, Peking, negyeddöntő

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Osasuna

 

    SportKlub

18.00: Kosárlabda, Férfi NB I, Alba Fehérvár-Sopron

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, SC Bastia-FC Lorient

 

    Eurosport

8.30: Síugrás, nyári Grand Prix, Klingenthal

9.30: Sznúker, Európa torna

 

    Eurosport 2

18.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Union Berlin-Sandhausen 1916

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96 - Hertha BSC

 

    Digisport 1

9.00: Tenisz, WTA-torna, Peking, negyeddöntő

18.45: Vízilabda, ob I, ZF-Eger - Szolnoki Dózsa-Közgép

 

Október 5., szombat:

    M1

6.45: Forma-1, Koreai Nagydíj, időmérő edzés

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-Lombard Pápa Termál FC

 

    Sport 1

5.00 és 8.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió, elődöntők

13.30: Tenisz, ATP-torna, Peking, 2. elődöntő

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK - Mezőkövesd-Zsóry FC

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest - Kecskeméti TE-Phoenix Mecano

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-Kaposvári Rákóczi

22.15: Ökölvívás, profi gála, Moszkva, Vladimir Klicsko-Alekszandr Povetkin

 

    Sport 2

6.30: Tenisz, ATP-torna, Peking, 1. elődöntő

15.00: Kosárlabda, NBA Global Games, Isztambul, Oklahoma City Thunder-Fenerbahce

19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Madrid

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Valladolid

 

    Sportklub

2.25: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság, Houston Dynamo-Montreal Impact

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Atalanta

19.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AS Roma

 

    Eurosport

9.30: Sznúker, Európa torna

 

    Eurosport 2

12.00: Autósport, Auto GP, Brno, 1. futam

13.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Karlsruher SC-1. FC Köln

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Borussia Dortmund

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Bayern München

 

    Digisport 1

9.00: Tenisz, WTA-torna, Peking, elődöntők

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Everton

15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Crystal Palace

18.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Hypo NÖ

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Botafogo-Grémio

 

    Digisport 2

15.00: Autósport, F3, Monza, 1. futam

16.00: Autósport, GT Open, Monza, 1. futam

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Manchester United

21.30: Amerikaifutball, NCAA, Minnesota-Michigan

 

Október 6., vasárnap:

    M1

7.30: Forma-1, Koreai Nagydíj, futam

16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Budapest Honvéd

 

    Sport 1

7.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió, döntő

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Celta Vigo

18.00: Kosárlabda, NBA Global Games, Bilbao, Philadelphia 76ers-Bilbao Basket

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Valencia

 

    Sport 2

3.00: Ökölvívás, profi gála, Orlando, Miguel Cotto-Delvin Rodriguez

10.00: Tenisz, ATP-torna, Peking, döntő

14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Taskent, 3. nap

16.30: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV Eindhoven-RKC Waalwijk

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Újpest FC

22.15: Amerikaifutball, NFL, 5. hét

 

    Sportklub

0.55: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-New England Revolution

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Sassuolo

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Livorno

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-Sochaux

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-AC Milan

 

    Eurosport

10.00: Sznúker, Európa torna

11.30: Autósport, ETC, Brno, 1. futam

12.00: Superbike-vb, 1. futam

13.00: Autósport, ETC, Brno, 2. futam

13.30: Supersport-vb, Franciaország, futam

14.30: Autósport, Auto GP, Brno, 2. futam

15.30: Kerékpár, lombardiai körverseny

17.15 és 20.00: Sznúker, Európa torna

 

    Eurosport 2

9.00: Kerékpár, Tour d'Almaty, Oroszország

10.00: Íjászat, világbajnokság, Antalya, csapat döntő

12.45: Kerékpár, Circuit Franco-Belge

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Nürnberg-Hamburger SV

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Eintracht Frankfurt

 

    Digisport 1

11.55: Autósport, GT Open, Monza, 2. futam

13.10: Autósport, F3, Monza, 2. futam

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Chelsea

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Arsenal

20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético Mineiro-Corinthians

 

    Digisport 2

4.30: Amerikaifutball, NCAA

10.25: Motorsport, Road Racing, Superstock 1000

11.40: Motorsport, Road Racing, Supersport

12.55: Motorsport, Road Racing, Moto3

13.40: Tenisz, WTA-torna, Peking, döntő

16.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Mydtjylland - FTC-Rail Cargo Hungária

 

Forrás: MTI