Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-10-17
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 17., péntek:

    Sport 1

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 11. forduló, Dunaújváros-Haladás

 

    Sport 2

14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Taskent

 

    Sport M

20.15: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

14.30: Tenisz, ATP-torna, Kreml Kupa

 

    Eurosport

17.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg, elődöntő

21.00: Küzdősport, Királyok királya

 

    Eurosport 2

17.00: Darts, Top of Gent, Belgium

 

    Digisport 1

11.00 és 16.30: Tenisz, WTA-torna, Kreml Kupa, Moszkva

18.40: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, A-HÍD-OSC-Újbuda - DIGI Nagyvárad

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-PSG

 

    Digisport 2

15.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, HCM Baia Mare-MKS Selgros Lublin

19.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Zalgiris Kaunas

21.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Bayern München

 

Október 18., szombat:

    M1

13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa Termál FC-DVTK

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza-Puskás Akadémia

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd-MVM Paks

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros - PMFC-Matias

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Madrid

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Celta Vigo

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Eibar

 

    Sport M 

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

14.30: Tenisz, ATP-torna, Kreml Kupa

 

    Eurosport

11.30: Labdarúgás, női német bajnokság: Bayern München-SC Sand

13.45: Autóverseny, Renault világsorozat, Spanyolország

16.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg, döntő 

 

    Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Werder Bremen

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hertha BSC

 

    Digisport 1

0.55, 1.50 és 2.50: Motorsport, gyorsasági vb, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzések

4.30, 6.05, 7.00: Motorsport, gyorsasági vb, Ausztrál Nagydíj, időmérő edzések

13.20 Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Tottenham 

15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Chelsea 

18.15 Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Schaffhausen 

20.25 Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje - MKB-MVM Veszprém

 

    Digisport 2

11.00 Tenisz, WTA-torna, Kreml Kupa, elődöntők 

14.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, DIGI Nagyvárad-Duisburg 

16.25: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, A-HÍD-OSC-Újbuda - Kazany 

17.55 Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Chievo 

20.40 Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Juventus

 

Október 19., vasárnap:

    M1

13.25: Autóverseny, DTM Futam, Hockenheim

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC - DVSC-TEVA

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Espanyol

17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Valencia

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Sevilla

 

    Sport 2

4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Tampa Bay Lightning

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO-Újpest

22.15: Amerikaifutball, NFL, 7. játékhét, Dallas Cowboys-New York Giants

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

9.00: Atlétika, Peking Maraton

13.00: Tenisz, ATP-torna, Kreml Kupa, döntő

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-AC Milan

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-Caen

 

    Eurosport

9.15: Atlétika, Amszterdam Marathon

13.30: Autósport, Renault világsorozat, Spanyolország

 

    Eurosport 2

11.45: Autósport, Auto GP, Portugália

13.30: Motorsport, Superbike, brit bajnokság

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Hoffenheim

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Paderborn-Eintracht Frankfurt

 

    Digisport 1

4.00, 5.15 és 6.50: Motorsport, gyorsasági vb, Ausztrál Nagydíj, futamok

11.00: Autósport, F3, Hockenheimring

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Lazio 

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, QPR-Liverpool 

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Swansea 

19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO-Lokomotiva Zagreb 

20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Napoli 

23.45 Autósport, NASCAR Sprint Cup, Geico 500 

 

    Digisport 2

10.00: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockhenheimring

11.00: Tenisz, WTA-torna, Kreml Kupa, Moszkva, döntő 

13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Toulouse 

16.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, A-HÍD-OSC-Újbuda - Duisburg 

17.40: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, DIGI Nagyvárad-Kazany 

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Olympique Lyon

 

Forrás: MTI