Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-05-24
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 24., péntek:

    Duna

15.00: Labdarúgás, NB II, Puskás Akadémia-Duna FC Tatabánya

 

    Sport 1

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 29. forduló, Újpest-Haladás

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 29. forduló, Pápa-Siófok

 

    Sport 2

14.30: Tenisz, ATP250-es torna, elődöntő, Nizza

 

    Eurosport

12.00 és 16.00: Tenisz, ATP torna, Düsseldorf, elődöntő

14.00: Kerékpár, Belga körverseny, 3. szakasz

18.15: Darts, Világbajnoki sorozat, Dubaj, Egyesült Arab Emirátusok

21.30: Ökölvívás, Bigger's Better, Lengyelország

 

    Eurosport 2

12.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 19. szakasz

20.30: Labdarúgás, Bundesliga 2., osztályozó, Osnabrück-Dresden

 

    Digisport

9.40: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Monaco, időmérő edzés

14.00: Tenisz, WTA-torna, Brüsszel, elődöntők

 

Május 25., szombat:

    M1

13.45: Forma-1, Monacói Nagydíj, időmérő

 

    Duna

14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 29. forduló, Kaposvár-Paks

 

    Sport1

2.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Miami Heat-Indiana Pacers

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 29. forduló, Győr-MTK

19.00: Labdarúgás, BL, döntő: Borussia Dortmund-Bayern München

 

    SportM

14.45: Teke, vb, Zalaegerszeg

 

    SportKlub

14.45: Kézilabda, női MK, elődöntő, Veszprém-Győr

16.45: Kézilabda, női MK, elődöntő, Kiskunhalas-FTC

18.45: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, 2. mérkőzés, Szolnok-Fehérvár

 

    Eurosport

12.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 20. szakasz

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball, St. Kilda-Western Bulldogs

12.00: Tenisz, ATP torna, Düsseldorf, döntő

14.00: Kerékpár, Belga körverseny, 4. szakasz

 

    Digisport

15.30: Tenisz, WTA-torna, Brüsszel, döntő

20.00: Labdarúgás, BL, döntő: Borussia Dortmund-Bayern München

 

    Digisport 2

19.00: Atlétika, Gyémánt Liga, New York

21.10: Ökölvívás, WBA-IBF nagyközépsúlyú címmérkőzés, Kessler-Froch

 

Május 26., vasárnap:

    M1

13.30: Forma-1, Monacói Nagydíj

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 29. forduló, Debrecen-Ferencváros

 

    Sport1

3.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Memphis Grizzlies-San Antonio Spurs

14.45: Alagi Lovasfesztivál

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Real Madrid

 

    Sport2

1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 29. forduló, Kecskemét-Videoton

 

    SportKlub

0.55: Labdarúgás, MLS, DC United-Portland Timbers

11.30: Labdarúgás, orosz bajnokság, Rubin Kazany-Anzsi Mahacskala

16.00: Kézilabda, a 2014-es magyar-horvát női Eb seljetezősorsolása

16.45: Kézilabda, női MK, 3. helyért

18.45: Kézilabda, női MK, döntő

22.55: Labdarúgás. MLS, NY Red Bulls-Columbus Crew

 

    Eurosport

9.45: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Monaco

10.45 és 17.30: Tenisz, Roland Garros, 1. nap

15.00: Kerékpár, Giro d'Italia, 21. szakasz

 

    Eurosport 2

11.00: Tenisz, Roland Garros, 1. nap

 

    Digisport

9.40: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Monaco

17.30: Labdarúgás, Olasz Kupa, döntő, AS Roma-Lazio

20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Santos-Flamengo

 

    Digisport 2

17.25: Kézilabda, német bajnokság, Melsungen-Kiel

 

Forrás: MTI