Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-01-10
A pénteki, a szombati és a vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 10., péntek:

    Sport 1

17.45: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnoki Olaj-Cibona Zagreb

 

    Sport 2

18.00: Jégkorong, KHL, All Star-hétvége, Legendák mérkőzése

 

    Sportklub

10.30: Autósport, 24 órás verseny, Dubaj

14.30: Autósport, 24 órás verseny, Dubaj

20.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Monaco

 

    Eurosport

11.30: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt, női lesiklás, edzés

14.00: Sílövészet, világkupa, Németország, női egyéni

18.30: Darts, világbajnokság, Frimley Green

20.35: Darts, világbajnokság, Frimley Green

 

    Eurosport 2

14.00: Síugrás, világkupa, Bad Mitterndorf, selejtező

16.00: Hódeszka, világkupa, Jauerling

17.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Breckenridge

 

    Digisport 1

9.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney, döntő

18.15: Vízilabda, férfi ob I, ZF-Eger - Széchenyi Bank-FTC

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Zalgiris Kaunas

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Unicaja Málaga

 

Január 11., szombat:

    Sport 1

4.00: NHL, alapszakasz, Vancouver Canucks-St. Louis Blues

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Barcelona

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Sevilla

 

    Sport 2

9.30: Tenisz, ATP-torna, Sydney, döntő

14.30: Jégkorong, KHL, All Star-hétvége, ügyességi verseny

16.00: Jégkorong, KHL, All Star-hétvége, All Star-mérkőzés

22.15: Amerikaifutball, NFL, főcsoport-elődöntő, Seattle Seahwks-New Orleans Saints

 

    Sportklub

8.00: Autósport, 24 órás verseny, Dubaj

15.30: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Kaposvár

17.45: Labdarúgás, Serie A, Livorno-Parma

19.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Lazio

 

    Eurosport

9.30: Szánkó, világkupa, Oberhof, kettes, 1. futam

10.15: Alpesi sí, világkupa, Adelboden, férfi óriásműlesiklás, 1. futam

11.30: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchensee, női lesiklás

12.45: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding, férfi egyéni verseny

14.30: Síugrás, világkupa, Tauplitz

15.45: Sífutás, világkupa, Nove Mesto, férfi és női szabadstílusú sprint

 

    Eurosport 2

10.45: Szánkó, világkupa, Oberhof, kettes, 2. futam

12.00: Északi összetett, világkupa, Chaux-Neuve, ugrás

13.30: Alpesi sí, világkupa, Adelboden, férfi óriásmulesiklás, 2. futam

14.15: Szánkó, világkupa, Oberhof, nők, 2. futam

14.45: Északi összetett, világkupa, Chaux-Neuve, Gundersen

15.45: Darts, világbajnokság, Lakeside, elődöntő

 

    Digisport 1

13.40: Labdarúgás, Premier League, Hull City-Chelsea

15.45: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Crystal Palace

18.25: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Swansea City

 

    Diogisport 2

18.00: Kosárlabda, NCAA, Syracuse-UNC

 

Január 12., vasárnap:

    M1

18.05: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Magyarország-Spanyolország, Aalborg

 

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Rayo Vallecano 

15.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Izland-Norvégia, Aalborg

18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Madrid

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Málaga

 

    Sport 2

2.00: Amerikaifutball, NFL, New England Patriots-Indianapolis Colts

19.00: Amerikaifutball, NFL, főcsoport-elődöntő, Carolina Panthers-San Francisco 49ers

22.30: Amerikaifutball, NFL, főcsoport-elődöntő, Denver Broncos-San Diego Chargers

 

    Sportklub

12.15: Labdarúgás, Serie A, Torino-Fiorentina

14.25: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Juventus

17.15: Jégkorong, EBEL, Alba Volán-Linz

20.15: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Milan

 

    Europsort

9.30: Alpesi síelés, világkupa, Altenmarkt-Zauchensee, női kombináció, lesiklás

10.30: Alpesi síelés, világkupa, Adelboden, férfi kombináció, lesiklás

11.15: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding, női üldözéses verseny

12.00: Szánkó, világkupa, Oberhof, férfiak, 2. futam

13.15: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding, férfi üldözéses verseny

14.00: Síugrás, világkupa, Tauplitz

16.00: Sznúker, Mesterek versenye, London

18.30: Darts, világbajnokság, Frimley Green, döntő

20.00: Sznúker, Mesterek versenye, London

 

    Eurosport 2

10.30: Szánkó, Világkupa, Oberhof, férfiak, 1. futam

11.30: Sífutás, világkupa, Nove Mesto, férfi és női sprint

12.45: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchense, női kombináció, műlesiklás

13.30: Alpesi sí, világkupa, Adelboden, férfi kombináció, műlesiklás

15.00: Északi összetett, világkupa, Chaux-Neuve, sprint csapatverseny

17.15: Darts, világbajnokság, Frimley Green, elődöntő

20.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Breckenridge, félcső

 

    Digisport 1

15.00: Labdarúgás, Premier League, Newcastle-Manchester City

17.05: Labdarúgás, Premier League, Stoke City-Liverpool

 

Forrás: MTI