Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-03-03
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 3., péntek:

    M4 Sport

 9.15 és 16.10: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád

 

    Sport 1

12.45: Darts, UK Open

 

    Sport 2

14.00 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, Dubaj, elődöntő

20.00: Darts, UK Open

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.45: Sílövészet, vk, Pjongcsang, férfi sprint

12.15: Sífutás, vb, Lahti, férfi váltó (4x10 km)

14.45: Északi összetett, vb, Lahti, csapatverseny, nagysánc

17.00: Északi összetett, vb, Lahti, csapatverseny, sífutás

18.15: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád

 

    Eurosport 2

 9.30: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád

13.45: Sznúker, Gibraltár Open

17.30: Kosárlabda, Európa Kupa, negyeddöntő, második mérkőzés, Himki Moszkva-Pamesa Valencia

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, FC Augsburg-RB Leipzig

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur, negyeddöntő

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Girondins Bordeaux-Olympique Lyon

22.55: Tenisz, WTA-torna, Acapulco, elődöntő

 

    Digisport 2

18.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Panathinaikosz

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-CSZKA Moszkva

 

    Digisport 3

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Anadolu Efes Istanbul

 

Március 4., szombat:

    M4 Sport

 9.15: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád

15.10: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Budapest Honvéd

17.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Ferencváros 

 

    Sport 1

14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Grundfos Tatabánya-Kolding

17.00: Kézilabda, férfi BL, MOL-Pick Szeged - PPD Zagreb

20.30: Labdarúgás, Primera División, FC Barcelona-Celta Vigo

23.00: Ökölvívás, profi gála, London, David Haye-Tony Bellew

 

    Sport 2

1.00, 5.00 és 6.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco 

13.30 és 20.00: Darts, UK Open

16.15: Labdarúgás, Primera División, Eibar-Real Madrid

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 3.00: Alpesi sí, vk, női lesiklás, Pjongcsang

 9.00: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam

10.30: Sílövészet, vk, Pjongcsang, női üldözéses verseny

12.15: Sílövészet, vk, Pjongcsang, férfi üldözéses verseny

13.15: Sífutás, vb, Lahti, női szabadstílusú 30 km

16.00: Síugrás, vb, Lahti, csapat

18.00: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád

22.00: Labdarúgás, MLS, Los Angeles Galaxy-FC Dallas

 

    Eurosport 2

 9.30: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád

12.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam

14.00: Kerékpár, Olaszország, Strade Bianche

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Bayer Leverkusen

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Mönchengladbach-Schalke 04

20.00: Sznúker, Gibraltár Open

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur

14.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Napoli

17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Pescara

20.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Chievo

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Velez Sarsfield-Estudiantes

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Nancy

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-Nice

 

    Digisport 3

19.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Mechelen-RSC Anderlecht

 

    Spíler TV

1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Tampa Bay Lightning

13.05: Labdarúgás, Premier League, Mancester United-Bournemouth

18.05: Labdarúgás, Premier League, FC Liverpool-Arsenal

 

Március 4., vasárnap:

    M4 Sport

12.45: Labdarúgás, NB II, Puskás Akadémia-Kisvárda

15.00: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád

 

    Sport 1

4.00 és 6.00: Küzdősport, UFC, Tyron Woodley-Stephen Thompson

13.30: Kézilabda, női BL, középdöntő, Thüringer HC - FTC-Rail Cargo Hungaria

16.30: Kézilabda női BL, középdöntő, Győri Audi ETO KC-Esbjerg

20.30: Labdarúgás, Primera División, Athletic Bilbao-Málaga

 

    Sport 2

 4.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Acapulco

13.30: Darts, UK Open

16.15: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-FC Valencia

 

    Sport M

14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 3.00: Alpesi sí, vk, női szuper-óriásműlesiklás, Pjongcsang

 8.15: Sílövészet, vk, Pjongcsang, női váltó

11.30: Sílövészet, vk, Pjongcsang, férfi váltó

13.15: Sífutás, vb, Lahti, férfi szabadstílusú 50 km

15.30: Kerékpár, Párizs-Nizza, 1. szakasz

17.00: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád

20.00: Sznúker, Gibraltár, döntő

23.15: Labdarúgás, MLS, Orlando City SC-New York City FC

 

    Eurosport 2

 9.15: Alpesi sí, vk, Kranjska, Gora, férfi műlesiklás, 1. futam

10.30: Sznúker, Gibraltár, nyolcaddöntő

12.30: Alpesi sí, vk, Kranjska, Gora, férfi műlesiklás, 2. futam

13.30: Sznúker, Gibraltár, negyeddöntő

15.00: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Freiburg

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hamburger SV-Hertha BSC

 

    Digisport 1

 1.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco, döntő

12.10: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Fiorentina

14.40: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Juventus

17.15: Kézilabda, SEHA Liga, Telekom Veszprém-Tatran Presov

20.40: Labdarúgás, Serie A, Bologna-SS Lazio

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Union Santa Fe

 

    Digisport 2

10.30: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur, döntő

14.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Internazionale

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Toulouse-Lille

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Nantes

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lorient-Olympique Marseille

 

    Spíler TV

 1.05: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Montreal Canadiens

 4.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Vancouver Canucks

14.05: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Everton

16.35: Labdarúgás, Premier League, Sunderland-Manchester City

23.05: Jégkorong, NHL, New Jersey Devils-Columbus Blue Jackets

 

Forrás: MTI